Olimpiák
  • 2012. London, Böczögő Dorina Egyéni összetett 49. hely
  • 2008. Peking, Böczögő Dorina ugrás 12. hely
  • 1996. Atlanta, Balog Ildikó, Nyeste Adrienn, Ónodi Henrietta, Varga Adrienn Női csapat összetett 9. hely
  • 1996. Atlanta, Nyeste Adrienn. Egyéni összetett 30. hely
  • 1996. Atlanta, Egyéni összetett 8. hely
  • 1992. Barcelona, Balogh Ildikó, Ónodi Henrietta | Női csapat összetett 6. hely
  • 1992. Barcelona, Ónodi Henrietta talaj 2. hely
  • 1992. Barcelona, Ónodi Henrietta ugrás 1. hely
Világbajnokságok
  • 2013. Antwerpen/BEL, Böczögő Dorina Egyéni összetett 29. hely
  • 2013. Antwerpen /BEL, Makra Noémi talaj 9.hely, egyéni összetett 14. hely
  • 2011. Tokyo, Böczögő Dorina, Lónai Hajnalka Csapat 20. hely
  • 1999. Tiencsin (Kína), Nyeste Adrienn, Szikora Zsanett Összetett csapatverseny 21. hely
  • 1997. Lausanne (Svájc), Filó Mária, Nyeste Adrienn, Varga Adrienn Összetett csapatverseny 10. hely
  • 1997. Lausanne (Svájc), Varga Adrienn Egyéni összetett 18. hely
  • 1997. Lausanne (Svájc), Varga Adrienn Ugrás 4. hely
  • 1996. Puerto Rico, Nyeste Adrienn Ugrás 17. hely
  • 1996. Puerto Rico, Varga Adrienn Ugrás 11. hely
  • 1995. Sabae (Japán), Balog Ildikó, Gibala Erika, Nyeste Adrienn, Varga Adrienn Összetett csapatverseny 11. hely
  • 1995. Sabae (Japán), Nyeste Adrienn Egyéni összetett 23. hely
  • 1994. Dortmund (Németország), Balog Ildikó, Gibala Erika, Nyeste Adrienn, Varga Adrienn Összetett csapatverseny 11. hely
  • 1992. Párizs (Franciaorzság) , Balog Ildikó Gerenda 49. hely
  • 1992. Párizs (Franciaorzság) , Balog Ildikó Talaj 19. hely
  • 1992. Párizs (Franciaorzság) , Ónodi Henrietta Gerenda 8. hely
  • 1992. Párizs (Franciaorzság) , Ónodi Henrietta Talaj 2. hely
  • 1992. Párizs (Franciaorzság) , Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1991. Indianapolis (USA), Balog Ildikó, Ónodi Henrietta Összetett csapatverseny 8. hely
  • 1991. Indianapolis (USA), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 31. hely
  • 1991. Indianapolis (USA), Ónodi Henrietta talaj 8. hely
  • 1991. Indianapolis (USA), Ónodi Henrietta gerenda 7. hely
  • 1991. Indianapolis (USA), Ónodi Henrietta Felemás korlát 4. hely
  • 1991. Indianapolis (USA), Ónodi Henrietta ugrás 2. hely
  • 1989. Stuttgart (NSZK), Kovács Krisztina, Ónodi Henrietta Összetett csapatverseny 9. hely
  • 1989. Stuttgart (NSZK), Kovács Krisztina Egyéni összetett 30. hely
  • 1989. Stuttgart (NSZK), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 19. hely
  • 1989. Stuttgart (NSZK), Ónodi Henrietta gerenda 5. hely
  • 1987. Rotterdam (Hollandia), Zsilinszki Tünde Összetett csapatverseny 7. hely
  • 1985. Montreal (Kanada), Zsilinszki Tünde Összetett csapatverseny 8. hely
  • 1985. Montreal (Kanada), Zsilinszki Tünde. Egyéni összetett 21. hely
  • 1983. Budapest, Petényi Anikó Összetett csapatverseny 9. hely
  • 1981. Moszkva (Szovjetunió), Kalmár Zsuzsa Összetett csapatverseny 8. hely
  • 1979. Forth Worth (USA), Kalmár Zsuzsa, Újszigeti Katalin Összetett csapatverseny 7. hely
  • 1978. Strasbourg (Franciaország), Kalmár Zsuzsa Összetett csapatverseny 4. hely
  • 1978. Strasbourg (Franciaország), Kalmár Zsuzsa Egyéni összetett 10. hely
Világkupák
  • 2014. Osijek/Horvátország, Böczögő Dorina ugrás 7. hely
  • 2014. Osijek/Horvátország, Makra Noémi Felemáskorlát 2. hely, ugrás 4. hely, talaj 7. hely
  • 2014. Doha/QAT, Böczögő Dorina korlát, gerenda 5. hely, ugrás, talaj 6. hely
  • 2014. Cottbus/GER, Makra Noémi Gerenda 1. hely, F.korlát 3. hely, Ugrás 4. hely
  • 2013. Osijek/CRO, Makra Noémi Gerenda, talaj 4. hely, ugrás 5. hely, f.korlát 6. hely
  • 2013. Anadia (Portugália), Makra Noémi Felemáskorlát 4. hely
  • 2013. Ljubjana/SLO, Makra Noémi Talaj 1 hely, f.korlát, gerenda 2. hely
  • 2012. Ostrava /CZE, Böczögő Dorina talaj 6. hely
  • 2012. Maribor, Böczögő Dorina Ugrás 2 hely, Gerenda 6. hely, Felemáskorlát 8. hely
  • 2012. Cottbus/GER , Lónai Hajnalka Ugrás 15 hely, talaj 16. hely
  • 2011. Ghent, Böczögő Dorina Ugrás 4. hely
  • 2010. Ghent, Böczögő Dorina Ugrás 10. hely
  • 2010. Ghent, Böczögő Dorina Gerenda 9. hely
  • 2010. Ghent, Böczögő Dorina Talaj 7. hely
  • 2010. Ghent, Böczögő Dorina Felemáskorlát 5. hely
  • 2009. Osijek, Böczögő Dorina Gerenda 10. hely
  • 2009. Osijek, Böczögő Dorina Ugrás 7. hely
  • 2009. Osijek, Böczögő Dorina Talaj 6. hely
  • 2009. Osijek, Böczögő Dorina Felemáskorlát 5. hely
  • 2008. Stuttgart, Böczögő Dorina Ugrás 8. hely
  • 2008. Stuttgart, Böczögő Dorina Gerenda 5. hely
  • 2008. Szombathely, Böczögő Dorina Ugrás 3. hely
  • 2008. Ostrava, Böczögő Dorina Talaj 2. hely
  • 2008. Glasgow, Böczögő Dorina Ugrás 1. hely
  • 2008. Ostrava, Böczögő Dorina Ugrás 1. hely
  • 2007. Cottbus, Korcsmáros Enikő Ugrás 7. hely
  • 2007. Ostrava, Korcsmáros Enikő Ugrás 5. hely
  • 2007. Stuttgart, Korcsmáros Enikő Felemáskorlát 5. hely
  • 2007. Maribor, Korcsmáros Enikő Ugrás 5. hely
  • 2007. Maribor, Korcsmáros Enikő Felemáskorlát 5. hely
  • 2007. Glasgow, Korcsmáros Enikő ugrás 2. hely
  • 2007. Szombathely, Korcsmáros Enikő ugrás 1. hely
  • 2004. Lyon, Péntek Tünde Talaj 10. hely
  • 2002. Párizs, Kiss Renáta Felemáskorlát 8. hely
  • 2001. Stuttgart, Strifler Angéla Talaj 9. hely
  • 2000. Cottbus, Nyeste Adrienn Felemáskorlát 1. hely
  • 1998. Sabae (Japán), Varga Adrienn Ugrás 4. hely
  • 1990. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 3. hely
  • 1990. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Gerenda 8. hely
  • 1990. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Felemás korlát 3. hely
  • 1990. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Talaj 2. hely
  • 1990. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1979. Tokió (Japán), Kalmár Zsuzsa Egyéni összetett 7. hely
  • 1979. Tokió (Japán), Kalmár Zsuzsa Gerenda 5. hely
  • 1979. Tokió (Japán), Kalmár Zsuzsa Felemás korlát 3. hely
Ifjúsági Olimpia / Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál / Ifjúsági Barátság Versenyek

Ifjúsági Olimpia

  • 2010. Szingapúr, Mitykó Bianka Szabina ugrás 8. hely

 Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF)

  • 2011. Trabzon (TUR), Makra Noémi Egyéni összetett 12. hely
  • 2011. Trabzon (TUR), Makra Noémi Csapat 10. hely
  • 2011. Trabzon (TUR), Makra Noémi Felemáskorlát 1. hely
  • 2007. Belgrád, Böczögő Dorina ugrás 6. hely
  • 2007. Belgrád, Böczögő Dorina Talaj 4. hely
  • 2001. Murcia, Kiss Renáta; Péntek Tünde, Sarkadi Ella Csapat 8. hely
  • 2001. Murcia, Sarkadi Ella ugrás 4. hely

 Ifjúsági barátság versenyek

  • 1987. Nagybánya (Románia), Ónodi Henrietta Összetett csapatverseny 4. hely
  • 1987. Nagybánya (Románia), Ónodi Henrietta Talaj 7. hely
  • 1987. Nagybánya (Románia), Ónodi Henrietta Gerenda 6. hely
  • 1987. Nagybánya (Románia), Ónodi Henrietta Felemás korlát 3. hely
  • 1987. Nagybánya (Románia), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 10. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Kovács Krisztina, Ónodi Henrietta Összetett csapatverseny 5. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Ónodi Henrietta Talaj 8. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Kovács Krisztina Talaj 6. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Kovács Krisztina Gerenda 5. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Ónodi Henrietta Felemás korlát 7. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Kovács Krisztina Felemás korlát 3. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Kovács Krisztina Ugrás 3. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 11. hely
  • 1986. Cottbus (NDK), Kovács Krisztina Egyéni összetett 5. hely
  • 1985. Lodz (Lengyelország), Balázs Krisztina, Kovács Krisztina, Törő Ágnes Összetett csapatverseny 8. hely
  • 1985. Lodz (Lengyelország), Törő Ágnes Egyéni összetett 44. hely
  • 1985. Lodz (Lengyelország), Kovács Krisztina Egyéni összetett 41. hely
  • 1985. Lodz (Lengyelország), Balázs Krisztina Egyéni összetett 36. hely
  • 1984. Trnava (Csehszlovákia), Törő Ágnes Összetett csapatverseny 6. hely
  • 1983. Debrecen (Magyarország), Balázs Krisztina Összetett csapatverseny 3. hely
  • 1981. Korea (Koreai NDK), Petényi Anikó Összetett csapatverseny 6. hely
  • 1981. Korea (Koreai NDK), Petényi Anikó Két szeren döntős
  • 1980. Várna (Bulgária), Zsilinszki Tünde Összetett csapatverseny 6. hely
  • 1979. Minszk (Szovjetunió), Zsilinszki Tünde Összetett csapatverseny 6. hely
  • 1979. Minszk (Szovjetunió), Zsilinszki Tünde Egyéni összetett 17. hely
  • 1979. Minszk (Szovjetunió), Zsilinszki Tünde Felemás korlát 4. hely
  • 1978. Havanna (Kuba), Zsíros Gabriella Összetett csapatverseny 4. hely
  • 1977. Zabrze (Lengyelország), Kalmár Zsuzsa, Újszigeti Katalin, Zsíros Gabriella Összetett csapatverseny 3. hely
  • 1977. Zabrze (Lengyelország), Zsíros Gabriella Egyéni összetett 38. hely
  • 1977. Zabrze (Lengyelország), Újszigeti Katalin Egyéni összetett 34. hely
  • 1977. Zabrze (Lengyelország), Kalmár Zsuzsa Egyéni összetett 9. hely
  • 1977. Zabrze (Lengyelország), Kalmár Zsuzsa Talaj 9. hely
  • 1977. Zabrze (Lengyelország), Kalmár Zsuzsa Ugrás 7. hely
  • 1976. Győr (Magyarország), Kalmár Zsuzsa, Újszigeti Katalin Összetett csapatverseny 4. hely
Európa Bajnokságok / Európa Kupák

Európa Bajnokságok

  • 2014. Szófia (Bulgária), Makra Noémi Ugrás 8. hely
  • 2014. Szófia (Bulgária), Böczögő Dorina, Makra Noémi Csapat 13. hely
  • 2013. Moszkva (Oroszország), Böczögő Dorina Egyéni összetett 22. hely
  • 2013. Moszkva (Oroszország), Makra Noémi Egyéni összetett 11. hely
  • 2012. Brüsszel (Belgium), Makra Noémi Egyéni összetett 9. hely
  • 2012. Brüsszel (Belgium), Makra Noémi Ugrás 8. hely
  • 2012. Brüsszel (Belgium), Eke Beáta, Kajouk Aisa, Karsai Niklett, Makra Noémi Junior Csapat 10. hely
  • 2012. Brüsszel (Belgium), Böczögő Dorina Felnőtt Női Csapat 14. hely
  • 2012. Brüsszel (Belgium), Böczögő Dorina Ugrás 8. hely
  • 2011. Berlin, Böczögő Dorina Egyéni összetett 17. hely
  • 2010. Birmingham, Lukácsi Lilla, Mitykó B. Szabina Junior Csapat 14. hely
  • 2010. Birmingham, Böczögő Dorina, Lónai Hajnalka Felnőtt Csapat 12. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand, Korcsmáros Enikő Ugrás 7. hely
  • 2007. Amszterdam, Korcsmáros Enikő Ugrás 7. hely
  • 2006. Volos, Böczögő Dorina Felemáskorlát 8. hely
  • 2005. Debrecen, Péntek Tünde Talaj 12. hely
  • 2003. Moszkva, Kiss Renáta, Péntek Tünde Felnőtt Csapat 4. hely
  • 2002. Patras, Kiss Renáta, Strifler Angéla Felnőtt Csapat 10. hely
  • 2002. Patras, Sarkadi Ella Junior Csapat 9. hely
  • 2002. Patras, Sarkadi Ella Egyéni összetett 8. hely
  • 2001. Riesa, Stifler Angéla, Szikora Zsanett Csapat 9. hely
  • 2000. Párizs, Nyeste Adrienn; Varga Adrienn Felnőtt Csapat 12. hely
  • 2000. Párizs, Péntek Tünde; Striffer Angéla Junior Csapat 10. hely
  • 2000. Párizs, Nyeste Adrienn Felemáskorlát 8. hely
  • 1998. Szentpétervár (Oroszország), Szabó Emese, Valjon Ágnes Összetett csapatverseny (junior) 15. hely
  • 1998. Szentpétervár (Oroszország), Szabó Emese Egyéni összetett (junior) 22. hely
  • 1998. Szentpétervár (Oroszország), Nyeste Adrienn, Szikora Zsanett, Varga Adrienn Összetett csapatverseny 7. hely
  • 1998. Szentpétervár (Oroszország), Varga Adrienn Ugrás 1. hely
  • 1996. Birmingham (Anglia), Filó Éva Összetett csapatverseny (junior) 8. hely
  • 1996. Birmingham (Anglia), Filó Éva Egyéni összetett (junior) 18. hely
  • 1996. Birmingham (Anglia), Varga Adrienn Összetett csapatverseny 6. hely
  • 1994. Stockholm (Svédország), Nyeste Adrienn (Balog Ildikó - tartalék) Összetett csapatverseny 12. hely
  • 1994. Stockholm (Svédország), Nyeste Adrienn Egyéni összetett 32. hely
  • 1992. Genf (Svájc), Nyeste Adrienn tartalék
  • 1990. Athén (Görögország), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 3. hely
  • 1990. Athén (Görögország), Ónodi Henrietta Felemás korlát 8. hely
  • 1990. Athén (Görögország), Ónodi Henrietta Gerenda 8. hely
  • 1990. Athén (Görögország), Ónodi Henrietta Talaj 3. hely
  • 1989. Brüsszel (Belgium), Kovács Krisztina Egyéni összetett 13. hely
  • 1989. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 4. hely
  • 1989. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Ugrás 8. hely
  • 1989. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Gerenda 5. hely
  • 1989. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Talaj 3. hely
  • 1989. Brüsszel (Belgium), Ónodi Henrietta Felemás korlát 1. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Kovács Krisztina Egyéni összetett 10. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 8. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Ónodi Henrietta Ugrás 6. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Kovács Krisztina Talaj 4. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Ónodi Henrietta Gerenda 4. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Kovács Krisztina Felemás korlát 4. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Ónodi Henrietta Felemás korlát 2. hely
  • 1986. Karlsruhe (NSZK), Kovács Krisztina Egyéni összetett 21. hely
  • 1986. Karlsruhe (NSZK), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 12. hely
  • 1986. Karlsruhe (NSZK), Ónodi Henrietta Talaj 7. hely
  • 1986. Karlsruhe (NSZK), Kovács Krisztina Felemás korlát 7. hely
  • 1984. Karlsruhe (NSZK), Ónodi Henrietta Gerenda (junior) 4. hely
  • 1982. Ankara (Törökország), Zsilinszki Tünde Gerenda (ifjúsági) 1. hely
  • 1979. Koppenhága (Dánia), Kalmár Zsuzsa Egyéni összetett 13. hely
  • 1979. Koppenhága (Dánia), Kalmár Zsuzsanna. Gerenda 4. hely

Európa Kupák

  • 1995. Róma (Olaszország) , Nyeste Adrienn Egyéni összetett 11. hely
  • 1995. Róma (Olaszország) , Nyeste Adrienn Ugrás 7. hely
  • 1989. Ifjúsági Európa-kupa döntõ Budapest , Balog Ildikó Összetett csapatverseny 2. hely
Az Év Sportolója / Az Év Tornászai

Az Év Sportolója

  • 1998. Varga Adrienn 3. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta 2. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta 3. hely

Az Év Tornászai

  • 1998. Varga Adrienn
  • 1997. Varga Adrienn
  • 1996. Varga Adrienn
  • 1995. Nyeste Adrienn
  • 1992. Ónodi Henrietta
  • 1991. Ónodi Henrietta
  • 1990. Ónodi Henrietta
  • 1989. Ónodi Henrietta
  • 1982. Zsilinszki Tünde
Világválogatott / Európa-Válogatott

Világválogatott

  • 1991. Sevilla (Spanyolország), Ónodi Henrietta (Szovjetunió - Világválogatott) Egyéni összetett 4. hely
  • 1990. Zaragoza (Spanyolország), Ónodi Henrietta (Szovjetunió - Világválogatott) Egyéni összetett 2. hely

Európa-válogatott

  • 1997. Lyon (Franciaország), Varga Adrienn (Ázsia - válogatott)
Országos Mesterfokú Bajnokságok / I. osztályú csapatbajnoki győzelmek

Országos Mesterfokú Bajnokságok

  • 2013. Szujó Dorka Gerenda, talaj 3. hely, egyéni összetett 5. hely, ugrás 6. hely, felemáskorlát 7. hely
  • 2013. Böczögő Dorina Ugrás, felemáskorlát, gerenda 1. hely, egyéni összetett 2. hely, talaj 3. hely
  • 2013. Makra Noémi Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Békéscsaba, Makra Noémi Gerenda 1 hely, egyéni összetett, felemáskorlát, talaj 2. hely
  • 2012. Békéscsaba, Böczögő Dorina Egyéni összetett 1. hely, felemáskorlát, talaj 1 hely, gerenda 2 hely, ugrás 3. hely
  • 2011. Böczögő Dorina Egyéni összetett, Ugrás, Gerenda ,Talaj 1. hely
  • 2010. Makra Noémi Felemáskorlát 1. hely
  • 2010. Lukácsi Lilla Gerenda 1. hely
  • 2009. Böczögő Dorina Egyéni összetett 1. hely
  • 2008. Böczögő Dorina Gerenda 1. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Egyéni összetett 1. hely
  • 2005. Böczögő Dorina Egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Kiss Renáta Egyéni összetett 1. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Egyéni összetett 1. hely
  • 1998. Varga Adrienn Ugrás 1. hely
  • 1997. Kurucz Erika Gerenda 1. hely
  • 1997. Varga Adrienn ugrás, egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn felemás korlát, talaj 1. hely
  • 1996. Varga Adrienn ugrás, egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn korlát, gerenda, talaj, egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Varga Adrienn Talaj 1. hely
  • 1993. Varga Adrienn Talaj 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta ugrás, felemás korlát, gerenda, talaj, egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta felemás korlát, talaj, egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Kovács Krisztina ugrás, gerenda 1. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta felemás korlát, gerenda, talaj, egyéni összetett 1. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Ugrás 1. hely
  • 1984. Zsilinszki Tünde Gerenda 1. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Talaj 1. hely
  • 1981. Petényi Anikó Egyéni összetett 1. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin felemás korlát 1. hely
  • 1975. Matyucz Éva felemás korlát 1. hely

 I. osztályú csapatbajnoki győzelmek

  • 2013. Felnőtt I. o, Felnőt II. o, Gyermek Kezdő
  • 2012. Felnőtt I., Ifjúsági I.,Gyermek Haladó, Gyermek Kezdő,
  • 2011. Felnőtt I. , felnőtt II., kadet, gyermek kezdő
  • 2010. Felnőtt I. , felnőtt II., kadet,
  • 2009. Gyermek kezdő
  • 2007. Felnőtt, serdülő, gyermek kezdő
  • 2006. Felnőtt, ifjúsági, kadet, gyermek haladó
  • 2005. Felnőtt, ifjúsági , kadet
  • 2004. Kadet, ifjúsági, szuper csb
  • 2003. Gyermek haladó, serdülő, ifjúsági, szupert csb
  • 2002. Gyermek kezdő, serdülő, ifjúsági, szuper csb
  • 2001. Serdülő, ifjúsági, szuper csb
  • 2000. Fenőtt, ifjúsági, serdülő
  • 1999. Szuper csapatbajnokság (felnőtt, ifjúsági, serdülő versenyzők együtt)
  • 1998. Felnőtt, Ifjúsági, junior, Serdülő I.
  • 1997. Felnőtt, Ijúsági, junior, Serdülő II., Gyermek
  • 1996. Felnőtt, Ifjúsági, junior, Gyermek
  • 1995. Felnőtt, Serdülő II., Gyermek
  • 1994. Felnőtt, Serdülő I., Serdülő II., Gyermek
  • 1993. Felnőtt, Serdülő I., Serdülő II., Gyermek
  • 1992. Felnőtt
  • 1991. Gyermek
  • 1990. Ifjúsági, junior, Gyermek
  • 1988. Ifjúsági, junior, Serdülő I.
  • 1987. Ifjúsági, junior, Serdülő II., Gyermek
  • 1986. Ifjúsági, junior
  • 1985. Ifjúsági, junior
  • 1984. Serdülő I.
  • 1983. Serdülő I.
  • 1982. Serdülő I.
  • 1980. Ifjúsági, junior
  • 1978. Felnőtt
  • 1977. Felnőtt
  • 1975. Ifjúsági, junior
  • 1973. Ifjúsági, junior
  • 1972. Ifjúsági, junior
Egyéb sikerek
  • 2014. VI.Hungarian Grand Prix Szombathely, Böczögő Dorina Egyéni összetett 1. hely; f.korlát 1. hely; talaj 1. hely
  • 2014. Női Felnőtt Országos Bajnokság, Kayouk Aisa Egyéni összetett 7. hely, talaj 4. hely, ugrás 5. hely
  • 2014. Női Felnőtt Országos Bajnokság, Böczögő Dorina Egyéni összetett 5. hely, talaj 2. hely, gerenda 4. hely
  • 2014. Női Felnőtt Országos Bajnokság, Makra Noémi Egyéni összetett, ugrás, f.korlát,gerenda, talaj 1. hely
  • 2014. Zsebibaba Vidék Bajnokság II. korcsoport, Durbák Rebeka, Fűfa Karina, Paronai Kata, Szatmári Doren Dolly, Uhrin Petra Csapat 3. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság Budapest, Ladányi Karina Egyéni összetett 11. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság Budapest, Szilágyi Alicia Egyéni összetett 6. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság Budapest, Purguly Zsuzsanna Egyéni összetett 5. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság Budapest, Hrabovszki Vivien Egyéni összetett 4. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság Budapest, Illés Zorka Egyéni összetett 3. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság Budapest, Igricz Hanna Egyéni összetett 2. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság Budapest, Szujó Hanna Egyéni összetett 1. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó Vidék Bajokság Budapest, Hrabovszki Vivien, Illés Zorka, Igricz Hanna, Purguly Zsuzsanna, Szilágyi Alícia, Szujó Hanna Csapat 1. hely
  • 2014. Leány Gyermek Haladó CSB. 1. forduló Budapest, Hrabovszki Vivien, Illés Zorka, Igricz Hanna, Purguly Zsuzsanna, Szilágyi Alícia, Szujó Hanna Csapat 1. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Likerecz Boglárka Egyéni összetett 10. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Szarka Laura Egyéni összetett 7. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Harmati Laura Egyéni összetett 6. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Barlabás Anna Egyéni összetett 5. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Körmendi Leila Egyéni összetett 4. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Szabó Éva Egyéni összetett 3. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Szilágyi Nikolett Egyéni összetett 2. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Pataj Petra Egyéni összetett 1. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság Budapest, Barlabás Anna, Harmati Laura, Körmendi Leila, Pataj Petra, Szabó Éva, Szilágyi Nikolett Csapat 1. hely
  • 2014. Leány Gyermek Kezdő CSB. 1. forduló Budapest, Barlabás Anna, Harmati Laura, Körmendi Leila, Pataj Petra, Szabó Éva, Szilágyi Nikolett Csapat 1. hely
  • 2014. Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság, Maczák Adrienn Gerenda, talaj 8. hely, egyéni összetett, ugrás 9., f.korlát 10. hely
  • 2014. Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság, Halász Henriett Ugrás 1. hely, talaj 5. hely, f.korlát 6. hely, egyéni összetett 7. hely, gerenda 9. hely
  • 2014. Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság, Keresztes Piroska Ugrás 3. hely, gerenda 4. hely, f.korlát 5. hely, egyéni összetett , talaj 6. hely
  • 2014. Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság, Ferencz Dorottya Gerenda 1 hely, talaj 3. hely, egyéni összetett 4. hely, ugrás 6. hely, f.korlát 9. hely
  • 2014. Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság, Kékegyi Adrienn Talaj 1. hely, Egyéni összetett, gerenda 3. hely, ugrás 5. hely, f.korlát 8. hely
  • 2014. Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság, Balázs Beatrix Egyéni összetett, talaj 1. hely, ugrás, f.korlát, gerenda 2. hely
  • 2014. Felnőtt II. o. CSB Budapest, Balázs Beatrix, Ferencz Dorottya, Halász Henriett,Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Maczák Adrienn Csapat 1. hely
  • 2014. Leány Kadet Budapest-Vidék Bajnokság Budapest, Katona Barbara F.korlát 2. hely, egyéni összetett 5. hely
  • 2014. Leány Kadet Budapest-Vidék Bajnokság Budapest, Domokos Réka Egyéni összetett, gerenda, talaj 4. hely, f.korlát 5. hely
  • 2014. Leány Kadet Budapest-Vidék Bajnokság Budapest, Szabó Mónika Egyéni összetett, talaj 2.hely, ugrás, f.korlát, gerenda 3. hely
  • 2014. Leány Kadet Budapest-Vidék Bajnokság Budapest, Szujó Dorka Egyéni összetett, ugrás, f.korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2014. Női Kadet Szerbajnokság Budapest, Szabó Mónika ugrás 2. hely, talaj 7. hely, gerenda 8. hely
  • 2014. Női Kadet Szerbajnokság Budapest, Katona Barbara talaj 2. hely, gerenda 3. hely, felemáskorlát 4. hely
  • 2014. Női Kadet Szerbajnokság Budapest, Szujó Dorka ugrás, talaj 1. hely, felemáskorlát 3. hely, gerenda 6. hely
  • 2014. Női Felnőtt Szerbajnokság Budapest, Böczögő Dorina gerenda 2. hely, talaj 3. hely
  • 2014. Női Felnőtt Szerbajnokság Budapest, Makra Noémi ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2014. Fenőtt Szuper Csapatbajnokság Budapest, Makra Noémi, Szujó Dorka, Katona Barbara, Szabó Mónika, Kindli Kitti, Csapat 1. hely
  • 2014. Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékverseny Serdülő korosztály, Kindli Kitti Egyéni összetett 37. hely
  • 2014. Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékverseny Serdülő korosztály, Szabó Mónika Egyéni összetett 24. hely
  • 2014. Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékverseny Serdülő korosztály, Katona Barbara talaj 8. hely, egyéni összetett 17. hely
  • 2014. Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékverseny Serdülő korosztály, Szujó Dorka F.korlát 2. hely, ugrás 3. hely, egyéni összetett 4. hely, gerenda 5. hely
  • 2014. Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékverseny, Makra Noémi ugrás, f.korlát, gerenda 1. hely, talaj 2. hely
  • 2014. Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékverseny, Makra Noémi Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. KSI KUPA Serdülő korosztály, Kindli Kitti Egyéni összetett 29. hely
  • 2013. KSI KUPA Serdülő korosztály, Szabó Mónika Egyéni összetett 19. hely
  • 2013. KSI KUPA Serdülő korosztály, Katona Barbara Egyéni összetett 18. hely
  • 2013. KSI KUPA Serdülő korosztály, Szujó Dorka Egyéni összetett 3. hely
  • 2013. Leány Serdülő Csapatbajnokság 2. ford., Katona Barbara, Kindli Kitti, László Vivien, Szabó Mónika, Szujó Dorka csapat 2. hely
  • 2013. Leány Gyermek Haladó CSB. 2. ford. Budapest, Döme Eszter Egyéni összetett 6. hely
  • 2013. Leány Gyermek Haladó CSB 2.ford. Budapest, Domokos Réka Egyéni összetett 4. hely
  • 2013. Leány Gyermek Haladó CSB. 2. ford. Budapest, László Vivien Egyéni összetett 3. hely
  • 2013. Leány Gyermek Haladó CSB. 2 ford., Kindli Kitti Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest 2002-2003 korosztály, Szabó Éva Egyéni összetett 6. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest 2202-2003 korosztály, Szilágyi Alicia Egyéni összetett 5. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest 2002-2003 korosztály, Igricz Hanna Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő Csapatbajnokság Budapest 2. ford., Pataj Petra, Hrabovszki Vivien, Szarka Laura, Harmati Laura, Körmendi Liela, Szabó Éva csapat 3. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest, Körmendi Leila Egyéni összetett 12. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest, Harmati Laura Egyéni összetett 11. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest, Szarka Laura Egyéni összetett 9. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest, Hrabovszki Vivien Egyéni összetett 8. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest, Pataj Petra Egyéni összetett 7. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest, Ladányi Karina Egyéni összetett 5. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest, Illés Zorka Egyéni összetett 4. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB Budapest, Purguly Zsuzsanna Egyéni összetett 2. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő CSB. Budapest, Szujó Hanna Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Leány Gyermek Kezdő Csapatbajnokság Budapest 2. ford., Illés Zorka, Purguly Zsuzsanna, Ladányi Karina, Szujó Hanna csapat 1. hely
  • 2013. Budapest Postás SE-Békéscsaba Gyermek Haladó Korosztályos Tornaverseny, Döme Eszter Egyéni összetett 3. hely
  • 2013. Budapest Postás SE-Békéscsaba Gyermek Haladó Korosztályos Tornaverseny Békéscsaba, Domokos Réka Egyéni összetett 2. hely
  • 2013. Budapest Postás SE-Békéscsaba Serdülő Korosztályos Tornaverseny Békéscsaba, Kindli Kitti Egyéni összetett 5. hely
  • 2013. Budapest Postás SE-Békéscsaba Serdülő Korosztályos Tornaverseny Békéscsaba, Katona Barbara Egyéni összetett 4. hely
  • 2013. Budapest Postás SE Serdülő Korosztályos Tornaverseny Békéscsaba, Szabó Mónika Egyéni összetett 2. hely
  • 2013. Budapest Postás SE-Békéscsaba Serdülő Korosztályos Tornaverseny Békéscsaba, Szujó Dorka Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Női Felnőtt II. o. Csapatbajnokság 2. forduló, Balázs Beatrix, Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Maczák Adrienn, Schäffer Enikő Csapat 1. hely
  • 2013. Felnőtt Szuper Csapatbajnokság 2. forduló, Böczögő Dorina, Makra Noémi, Katona Barbara, Szabó Mónika, Szujó Dorka Csapat 1. hely
  • 2013. V. Hungarian Grand Prix Szombathely, Böczögő Dorina felemáskorlát 3. hely
  • 2013. V. Hungarian Grand prix Szombathely, Böczögő Dorina Talaj 1. hely
  • 2013. V. Hungarian Grand Prix Szombathely, Makra Noémi gerenda 2. hely
  • 2013. V. Hungarian Grand Prix Szombathely, Makra Noémi Egyéni összetett, ugrás, felemáskorlát 1. hely
  • 2013. Női Felnőtt Egyéni Bajnokság Budapest, Makra Noémi Egyéni összetett, ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2013. Budapest, Leány Serdülő Vidék Bajnokság 1 ford., Szabó Mónika Egyéni összetett, felemáskorlát, talaj 2 hely, gerenda 3. hely
  • 2013. Budapest, Leány Serdülő Vidék Bajnokság 1 ford., Szujó Dorka Egyéni összetett, ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2013. Budapest, Serdülő Vidék Bajnokság 1 ford., Szamosvári Csenge, Szabó Mónika, Katona Barbara, Szujó Dorka, Medovarszki Vivien csapat 1. hely
  • 2013. Budapest Serdülő Csapatbajnokság 1 ford., Szamosvári Csenge, Szabó Mónika, Katona Barbara, Szujó Dorka, Medovarszki Vivien csapat 2. hely
  • 2013. Budapest Gyermek haladó Vidék Bajnokság 1 ford., Döme Eszter Egyéni összetett 4. hely
  • 2013. Budapest Gyermek haladó Vidék Bajnokság 1 ford., László Vivien Egyéni összetett 3. hely
  • 2013. Budapest Gyermek haladó Vidék Bajnokság 1 ford., Domokos Réka Egyéni összetett 2. hely
  • 2013. Budapest Gyermek haladó Vidék Bajnokság 1 ford., Kindli Kitti Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Szilágyi Alícia Egyéni összetett 8. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Szarka Laura Egyéni összetett 7. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Illés Zorka Egyéni összetett 6. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Szabó Éva Egyéni összetett 5. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Purguly Zsuzsanna Egyéni összetett 4. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Ladányi Karina Egyéni összetett 3. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Igricz Hanna Egyéni összetett 2. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Szujó Hanna Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Szilágyi Alícia, Harmati Laura, Tehenes Vivien, Pataj Petra, Szarka Laura, Hrabovszki Vivien csapat 2. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Vidék Bajnokság 1 ford, Szabó Éva, Ladányi Karina, Illés Zorka, Purguly Zsuzsanna, Igricz Hanna, Szujó Hanna csapat 1. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Csapatbajnokság 1 ford, Szilágyi Alícia, Harmati Laura, Tehenes Vivien, Pataj Petra, Szarka Laura, Hrabovszki Vivien csapat 3. hely
  • 2013. Budapest, Gyermek kezdő Csapatbajnokság 1 ford, Szabó Éva, Ladányi Karina, Illés Zorka, Purguly Zsuzsanna, Igricz Hanna, Szujó Hanna csapat 1. hely
  • 2013. Budapest, Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság 1 ford., Maczák Adrienn Egyéni összetett 13. hely
  • 2013. Budapest, Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság 1 ford., Schäffer Enikő Egyéni összetett 9. hely
  • 2013. Budapest, Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság 1 ford., Varró Renáta Egyéni összetett 8. hely
  • 2013. Budapest, Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság 1 ford., Halász Henriett Egyéni összetett 5. hely
  • 2013. Budapest, Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság 1 ford., Kékegyi Adrienn Egyéni összetett 4. hely
  • 2013. Budapest, Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság 1 ford., Keresztes Piroska Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Budapest, Női Felnőtt II. o. Vidék Bajnokság 1 ford., Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Halász Henriett, Schäffer Enikő, Maczák Adrienn csapat 1. hely
  • 2013. Budapest, Női Felnőtt II. o. Csapatbajnokság 1 ford., Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Halász Henriett, Schäffer Enikő, Maczák Adrienn csapat 2. hely
  • 2013. Budapest, Női Ifjúsági II. o. Budapest-Vidék Bajnokság, Szederjesi Rebeka Egyéni összetett 14. hely
  • 2013. Torna Diákolimpia I-II. korcsoport, Szabó Mónika Gerenda 5 hely, egyéni összetett 8. hely
  • 2013. Torna Diákolimpia I-II. korcsoport, Szujó Dorka Gerenda 1 hely, Egyéni összetett, talaj 3 hely, ugrás 7. hely
  • 2013. Torna Diákolimpia III-IV. korcsoport, Katona Barbara Egyéni összetett 6 hely, ugrás 6 hely, F.korlát 4. hely, talaj 4. hely
  • 2013. Torna Diákolimpia V-VI. korcsoport, Makra Noémi Egyéni összetett 1 hely, ugrás 1 hely, f.korlát 1 hely, gerenda 1 hely, talaj 1. hely
  • 2013. Százhalombatta, Matolay Elek Emlékverseny III. korcsoport, Katona Barbara Egyéni összetett 8. hely
  • 2013. Százhalombatta, Matolay Elek Emlékverseny III. korcsoport, Szabó Mónika Egyéni össtetett 7. hely
  • 2013. Százhalombatta, Matolay Elek Emlékverseny III. korcsoport, Szujó Dorka Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Százhalombatta, Matolay Elek Emlékverseny, Böczögő Dorina Egyéni összetett 3. hely
  • 2013. Százhalombatta, Matolay Elek Emlékverseny, Makra Noémi Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Százhalombatta, Női Felnőtt Szuper CSB. 1 ford., Böczögő Dorina Egyéni összetett 2. hely
  • 2013. Százhalombatta, Női Felnőtt Szuper CSB. 1 ford., Makra Noémi Egyéni összetett 1. hely
  • 2013. Budapest, Swietelsky Kupa Női Szerbajnokság, Makra Noémi ugrás, felemáskorlát 1 hely, gerenda, talaj 2. hely
  • 2013. Budapest, Swietelsky Kupa Női Szerbajnokság, Böczögő Dorina talaj 1 hely, ugrás, gerenda 2 hely, felemáskorlát 3 3. hely
  • 2012. Blanc Mesnil/Franciaország Tournoi International Daniel D'amato nemzetközi verseny, Lónai Hajnalka Csapat 1 hely, egyéni összetett, gerenda 2 hely, ugrás 4. hely
  • 2012. Budapest, Női Ifjúsági I. o. Egyéni Bajnokság, Makra Noémi Egyéni összetett, ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2012. Budapest, Női serdülő Egyéni Bajnokság 1999-2001 korosztály, Braun Barbara Egyéni összetett 13. hely
  • 2012. Budapest, Női Serdülő Egyéni Bajnokság 1999-2001 korosztály, Katona Barbara Felemáskorlát 5 hely, egyéni összetett 7. hely
  • 2012. Budapest, Női Serdülő Egyéni Bajnokság 2002-2003 korosztály, Szujó Dorka Egyéni összetett, gerenda 2 hely, talaj 4 hely, ugrás 7. hely
  • 2012. Barcelona/ Spanyolország Nemzetközi verseny, Böczögő Dorina Egyéni összetett 6. hely
  • 2012. Békéscsaba, Mesterfokú Tornászbajnokság, Eke Beáta Gerenda 3 hely, talaj 6 hely, egyéni összetett 7. hely
  • 2012. Békéscsaba, Mesterfokú Tornászbajnokság, Lónai Hajnalka Ugrás 5 hely, egyéni összetett 9. hely
  • 2012. Békéscsaba, Mesterfokú Tornászbajnokság, Makra Noémi Gerenda 1 hely, egyéni összetett, felemáskorlát, talaj 2. hely
  • 2012. Békéscsaba, Mesterfokú Tornászbajnokság, Böczögő Dorina Egyéni összetett, felemáskorlát, talaj 1. hely, gerenda 2. hely, ugrás 3. hely
  • 2012. Budapest, Felnőtt I. o. CSB. Junior, Eke Beáta, Makra Noémi, Szujó Dorka Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB. 2 ford., Böczögő Dorina, Lónai Hajnalka Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt II. o CSB., Kékegyi Adrienn Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Budapest Női Felnőtt II. o CSB, Halász Henriett, Keresztes Piroska,, Kékegyi Adrienn, Maczák Adrienn, Tóth Ildikó, Varró Renáta Csapat 1. hely
  • 2012. Liberec/CZE Olimpic Hoppes Cup, Eke Beáta Egyéni összetett 6. hely
  • 2012. Liberec/CZE Olimpic Hoppes Cup, Makra Noémi Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Liberec/CZE Olimpic Hoppes Cup, Eke Beáta, Makra Noémi Csapat 2. hely
  • 2012. Budapest, Kanyó Éva Emlékverseny Serdülő korosztály, Katona Barbara Egyéni összetett 18. hely
  • 2012. Budapest, Kanyó Éva Emlékverseny Serdülő korosztály, Szujó Dorka Egyéni összetett 6. hely
  • 2012. Budapest, Kanyó Éva Emlékverseny Ifjúsági korosztály, Makra Noémi Egyéni összetett 1 hely, talaj 6. hely
  • 2012. Budapest, Kanyó Éva Emlékverseny, Böczögő Dorina Felemáskorlát 1 hely, Egyéni összetett 17. hely
  • 2012. Budapest, Leány Ifjúsági I. o. CSB. 2 ford, Eke Beáta, Karsai Nikolett, Kovalcsik Georgina, Makra Noémi Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest, Gyermek Haladó CSB. 2. ford., Szamosvári Csenge Egyéni összetett 5. hely
  • 2012. Budapest, Gyermek Haladó CSB. 2. ford, Szabó Mónika Egyéni összetett 4. hely
  • 2012. Budapest, Gyermek Haladó CSB. 2. ford., Romvári Flóra Egyéni összetett 3. hely
  • 2012. Budapest, Gyermek Haladó CSB 2. ford., Katona Barbara Egyéni összetett 2. hely
  • 2012. Budapest Gyernek Haladó CSb. 2 ford., Szujó Dorka Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Budapest, GYermek Haladó CSB, 2. ford., Romvári Flóra, Szamosvári Csenge, Szabó Mónika, Katona Barbara, Szujó Dorka Csapat 1. hely
  • 2012. Gyermek Kezdő CSB.2. ford. 2003 és fiatalabb korosztály, László Vivien Egyéni összetett 3. hely
  • 2012. Budapest, Gyermek Kezdő CSB. 2. ford.2001-2002 korosztály, Lipták Alina Egyéni összetett 8. hely
  • 2012. Budapest, Gyermek Kezdő CSB. 2. ford. 2001-2002 korosztály, Döme Eszter Egyéni összetett 5. hely
  • 2012. Budapest, Gyeremek Kezdő CSB. 2 ford., 2001.2002 korosztály, Domokos Orsolya Egyéni összetett 4. hely
  • 2012. Budapest, Gyermek CSB. 2 ford 2001-2002 korosztály, Domokos Réka Egyéni összetett 2. hely
  • 2012. Budapest Gyermek Kezdő CSB. 2 ford. 2001-2002 korosztály, Kindli Kitti Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Budapest, Gyermek Kezdő CSB 2. forduló, Lipták Alina, Domokos Orsolya, Döme Eszter, László Vivien, Domokos Réka, Kindli Kitti Csapat 1. hely
  • 2012. Szombathely, Thales Kupa IV. Hungarian Grand Prix, Böczögő Dorina Felemáskorlát 2. hely
  • 2012. Budapest Leány Serdülő Vidék Bajnokság, Braun Barbara Ugrás 4 hely, egyéni összetett 11. hely
  • 2012. Budapest Leány Serdülő Vidék Bajnokság, Krista Adrienn Felemáskorlát 4 hely, talaj 6 hely, egyéni összetett, ugrás 7. hely
  • 2012. Budapest Leány Serdülő Vidék Bajnokság, Ancsin Réka Felemáskorlát 2 hely, egyéni összetett 5 hely, talaj 6 hely, gerenda 7 hely, ugrás 8. hely
  • 2012. Budapest Leány Serdülő Vidék Bajnokság, Molnár Alexa Gerenda, talaj 3 hely, egyéni összetett 4 hely, felemáskorlát 5. hely
  • 2012. Budapest Leány Serdülő Vidék Bajnokság, Katona Barbara Ugrás, felemáskorlát 1 hely, egyéni összetett, talaj 2 hely, gerenda 5. hely
  • 2012. Budapest Leány Serdülő Vidék Bajnokság, Szujó Dorka Egyéni összetett, gerenda 1 hely, ugrás 2 hely, felemáskorlát 3 hely, talaj 4. hely
  • 2012. Budapest Leány Kadet Vidék Bajnokság, Karsai Nikolett Egyéni összetett, gerenda, talaj 2 hely, ugrás, felemáskorlát 3. hely
  • 2012. Budapest Leány Kadet Vidék Bajnokság, Eke Beáta Egyéni összetett, ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2012. Budapest Leány Ifjúsági I. o. Vidék Bajnokság, Kajouk Aisa Egyéni összetett, ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 2. hely
  • 2012. Budapest Leány Ifjúsági I. o. Vidék Bajnokság, Makra Noémi Egyéni összetett, ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2012. Budapest Leány Ifjjúsági I.o. Csapatbajnokság, Eke Beáta, Kajouk Aisa, Karsai Nikolett, Kovalcsik Georgina, Makra Noémi Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság, Romvári Flóra Egyéni összetett 7. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság, Szamosvári Csenge Egyéni összetett 6. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság, Szabó Mónika Egyéni összetett 5. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság, Katona Barbara Egyéni összetett 4. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság, Medovarszki Vivien Egyéni összetett 3. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság, Ancsin Réka Egyéni összetett 2. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság, Szujó Dorka Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Vidék Bajnokság, Ancsin Réka, Katona Barbara, Medovarszki Vivien, Romvári Flóra, Szabó Mónika, Szamosvári Csenge, Szujó Dorka Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Haladó Csapatbajnokság 1 forduló, Szamosvári Csenge, Szabó Mónika, Medovarszki Vivien, Katona Barbara, Ancsin Réka, Szujó Dorka Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság, Döme Eszter Egyéni összetett 6. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság, Domokos Réka Egyéni összetett 5. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság, László Vivien Egyéni összetett 3. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság, Domokos Orsolya Egyéni összetett 2. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság, Kindli Kitti Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Kezdő Vidék Bajnokság, Kindli Kitti, Domokos Orsolya, László Vivien, Domokos Réka, Döme Eszter Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest Leány Gyermek Kezdő Csapatbajnokság 1 forduló, Szerb Szidónia, Lipták Alina, László Vivien, Domokos Réka, Domokos Orsolya, Kindli Kitti Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest, Női Fenőtt II. o. Vidék Bajnokság, Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Balázs Irén, Maczák Adrienn, Sutyinszki Nikolett Csapat 2. hely
  • 2012. Budapest, Női Fenőtt II. o. Csapatbajnokság 1 foduló, Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Balázs Irén, Maczák Adrienn, Sutyinszki Nikolett Csapat 3. hely
  • 2012. Budapest, Női Ifjúsági II. o. Vidék Bajnokság, Csachó Zóra, Döme Adél, Szederjesi Rebeka, Gonda Barbara Csapat 5. hely
  • 2012. Budapest, Női Ifjúsági II. o. Csapatbajnokság, Csachó Zóra, Döme Adél, Szederjesi Rebeka, Gonda Barbara Csapat 7. hely
  • 2012. Budapest, Női Junior EB válogató, Karsai Nikolett Egyéni összetett, felemáskorlát, talaj 4 hely, ugrás, gerenda 6. hely
  • 2012. Budapest, Női Junior EB válogató, Kajouk Aisa Talaj 2 hely, egyéni összetett, felemáskorlát 3 hely, ugrás 4 hely, gerenda 5. hely
  • 2012. Budapest, Női Junior EB válogató, Eke Beáta Felemáskorlát, 1 hely, egyéni összetett, ugrás 2 hely, gerenda 3 hely, talaj 6. hely
  • 2012. Budapest, Női Junior EB válogató, Makra Noémi Egyéni összetett, ugrás, gerenda, talaj 1 hely, felemáskorlát 2. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt EB válogató, Lónai Hajnalka Talaj 4 hely, egyéni összetett 5 hely, ugrás 6 hely, felemáskorlát 7. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt Egyéni Bajnokság, Mitykó B. Szabina Egyéni összetett 8. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt Egyéni Bajnokság, Lónai Hajnalka Gerenda 4 hely, Egyéni összetett, ugrás 5 hely, talaj 6. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt Egyéni Bajnokság, Böczögő Dorina ugrás gerenda 1 hely, egyéni összetett 2 hely, felemáskorlát, talaj 3. hely
  • 2012. Budapest Postás- Békéscsaba Serdülő Csapatverseny 2002-2003 születésűek, Szujó Dorka Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Budapest Postás- Békéscsaba Serdülő Csapatverseny 2000-2001 születésűek, Braun Barbara Egyéni összetett 8. hely
  • 2012. Budapest Postás- Békéscsaba Serdülő Csapatverseny 2000-2001 születésűek, Katona Barbara Egyéni összetett 6. hely
  • 2012. Budapest Postás- Békéscsaba Serdülő Csapatverseny 2000-2001 születésűek, Krista Adrienn Egyéni összetett 5. hely
  • 2012. Budapest Postás- Békéscsaba Serdülő Csapatverseny 2000-2001 születésűek, Ancsin Réka Egyéni összetett 4. hely
  • 2012. Budapest Postás- Békéscsaba Serdülő Csapatverseny, Braun Barbara, Krista adrienn, Katona Barbara, Ancsin Réka, Szujó Dorka Csapat 2. hely
  • 2012. Budapest Postás- Békéscsaba Gyermek Haladó Csapatverseny, Szabó Mónika, Szamosvári Csenge, Romvári Flóra, Medovarszki Vivien Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest Postás- Békéscsaba Gyermek kezdő Csapatverseny, Domokos Orsolya, Szerb Szidónia, Lipták Alina, Domokos Réka, Döme Eszter, Kindli Kitti, László Vivien Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest Női Ifjúsági Szerbajnokság, Kajouk Aisa Talaj 1 hely, ugrás 2 hely, felemáskorlát, gerenda 3. hely
  • 2012. Budapest Női Ifjúsági Szerbajnokság, Karsai Nikolett Felemáskorlát, talaj 1 hely, ugrás, gerenda 4. hely
  • 2012. Budapest Női Ifjúsági Szerbajnokság, Eke Beáta Ugrás, felemáskorlát, gerenda 1 hely, talaj 3. hely
  • 2012. Budapest Női Junior Szerbajnokság, Makra Noémi Ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt Szerbajnokság, Mitykó B. Szabina Talaj 7 hely, ugrás 8. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt Szerbajnokság, Lónai Hajnalka Gerenda 3 hely, talaj 4 hely, ugrás 6 hely, felemáskorlát 8. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt Szerbajnokság, Böczögő Dorina Gerenda 1 hely, ugrás 2. hely
  • 2012. Budapest Torna Diákolimpia V-VI. korcsoport, Nagy Anita Ugrás, talaj 4 hely, egyéni összetett, felemáskorlát, gerenda 5. hely
  • 2012. Budapest Torna Diákolimpia V-VI. korcsoport, Csiszár Evelin Ugrás 2 hely, egyéni összetett 4 hely, ugrás, talaj 5 hely, felemáskorlát 6. hely
  • 2012. Budapest Torna Diákolimpia V-VI. korcsoport, Mitykó B. Szabina Ugrás 2, egyéni össetett, talaj 3 hely, gerenda 4 hely, felemáskorlát 7. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 1 ford., Karsai Nikolett Egyéni összetett 8. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 1 ford., Eke Beáta Egyéni összetett 6. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 1 ford., Mitykó B. Szabina Talaj 2 hely, ugrás 3 hely, gerenda 4 hely, egyéni összetett 18. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 1 ford., Lónai Hajnalka Ugrás 2 hely, gerenda 3 hely, felemáskorlát, egyéni összetett 5. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 1 ford., Makra Noémi Egyéni összetett 1. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 1 ford., Eke Beáta, Karsai Nikolett, Makra Noémi Junior, Ifi Csapat 1. hely
  • 2012. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 1 ford., Lónai Hajnalka, Mitykó B. Szabina Felnőtt Női Csapat 1. hely
  • 2012. London Tesztverseny, Böczögő Dorina Egyéni összetett 12. hely
  • 2011. Salngalhos Portugál Nemzetközi Verseny, Lónai Hajnalka Egyéni összetett 6. hely
  • 2011. Salngalhos Portugál Nemzetközi Verseny, Böczögő Dorina Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest Kanyó Éva Emlékverseny, Lónai Hajnalka Felemáskorlát 2 hely, egyéni összetett, talaj 4. hely
  • 2011. Budapest Kanyó Éva Emlékverseny, Böczögő Dorina Gerenda 1 hely, talaj 2 hely, ugrás 7 hely egyéni összetett 11. hely
  • 2011. Békéscsaba Prolan Kupa Mesterfokú Bajnokság Szerenkénti Döntők, Karsai Nikolett Talaj 4 hely, gerenda 6. hely
  • 2011. Békéscsaba Prolan Kupa Mesterfokú Bajnokság Szerenkénti Döntők, Eke Gerenda 5. hely
  • 2011. Békéscsaba Prolan Kupa Mesterfokú Bajnokság Szerenkénti Döntők, Mitykó B. Szabina Ugrás 3. hely
  • 2011. Békéscsaba Prolan Kupa Mesterfokú Bajnokság Szerenkénti Döntők, Lónai Hajnalka Felemáskorlát, gerenda 4 hely, ugrás 5 hely, talaj 6. hely
  • 2011. Békéscsaba Prolan Kupa Mesterfokú Bajnokság Szerenkénti Döntők, Böczögő Dorina Ugrás, gerenda, talaj 1 hely, felemáskorlát 5. hely
  • 2011. Budapest Mesterfokú Bajnokság, Csiszár Evelin Egyéni összetett 19. hely
  • 2011. Budapest Mesterfokú Bajnokság, Mitykó B. Szabina Egyéni összetett 18. hely
  • 2011. Budapest Mesterfokú Bajnokság, Karsai Nikolett Egyéni összetett 10. hely
  • 2011. Budapest Mesterfokú Bajnokság, Eke Beáta Egyéni összetett 8. hely
  • 2011. Budapest Mesterfokú Bajnokság, Lónai Hajnalka Egyéni összetett 5. hely
  • 2011. Budapest Mesterfokú Bajnokság, Böczögő Dorina Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 2 ford., Böczögő Dorina, Lónai Hajnalka, Mitykó B. Szabina Csapat 1. hely
  • 2011. Női Serdülő Országos Bajnokság, Kovalcsik Georgina Talaj 1 hely, gerenda 2 hely, egyéni összetett 3. hely
  • 2011. Budapest Női Kadet Országos Bajnokság, Eke Beáta Gerenda 1 hely, ugrás 2 hely, egyéni összetett, felemáskorlát, talaj 3. hely
  • 2011. Budapest Női Kadet Országos Bajnokság, Karsai Nikolett Egyéni összetett, felemáskorlát 1 hely, gerenda, talaj 2 hely, ugrás 3. hely
  • 2011. Szombathely Hungaryan Grand Prix, Böczögő Dorina Egyéni összetett, ugrás, gerenda 1 hely, talaj 2. hely
  • 2011. Liberec/CZE Olimpic Hopes Cup, Karsai Nikolett Egyéni összetett 11. hely
  • 2011. Liberec/CZE Olimpic Hopes Cup, Eke Beáta Egyéni összetett 9. hely
  • 2011. Liberec/CZE Olimpic Hopes Cup, Makra Noémi Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Liberec/CZE Olimpic Hopes Cup, Eke Beáta, Karsai Nikolett, Makra Noémi Csapat 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet CSB. 2. ford., Kovalcsik Georgina, karsai Nikolett, Eke Beáta, Makra Noémi Csapat 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB. 2002 és fiatalabb korosztály, Szujó Dorka Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB. 2000-2001 korosztály, Döme Adél Egyéni összetett 16. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB. 2000-2001 korosztály, Krista Adrienn Egyéni összetett 10. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB. 2000-2001 korosztály, Katona Barbara Egyéni összetett 8. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB. 2000-2001 korosztály, Molnár Alexa Egyéni összetett 7. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB. 2000-2001 korosztály, Gonda Brigitta Egyéni összetett 5. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB. 2000-2001 korosztály, Kovalcsik Georgina Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB., Döme Adél, Krista Adrienn, Braun Barbara, Molnár Alexa, Katona Barbara, Szujó Dorka Csapat 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB 2002 és fiatalabb korosztály, Döme Eszter Egyéni összetett 10. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB 2002 és fiatalabb korosztály, Döme Eszter Egyéni összetett 10. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB 2002 és fiatalabb korosztály, Domokos Réka Egyéni összetett 9. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB 2002 és fiatalabb korosztály, Csatlós Anna Egyéni összetett 8. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB 2002 és fiatalabb korosztály, Szamosvári Csenge Egyéni összetett 7. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB 2002 és fiatalabb korosztály, Szabó Mónika, Kindli Kitti Egyéni összetett 5. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB 2002 és fiatalabb korosztály, László Vivien Egyéni összetett 4. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő Capatbajnokság 2002 és fiatalabb korosztály, Romvári Flóra Egyéni összetett 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő Csapatbajnokság 2002 és fiatalabb korosztály, Medovarszki Vivien Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő Csapatbajnokság 2000-2001 korosztály, Lipták Alina Egyéni összetett 4. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő Csapabajnokság 2000-2001 korosztály, Szerb Szidónia Egyéni összetett 3. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő Capatbajnokság 2000-2001 korosztály, Domokos Orsolya Egyéni összetett 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő Csapatbajnokság 2000-2001 korosztály , Ancsin Réka Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő Csapatbajnokság "B", Domokos Réka, Lipták Alina, László Vivien, Romvári Flóra, Szerb Szidónia, Kindli Kitti Csapat 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő Csapatbajnokság , Csatlós Anna, Szabó Mónika, Szamosvári Csenge, Domokos Orsolya, Medovarszki Vivien, Ancsin Réka Csapat 1. hely
  • 2011. Budapest Női Felnőtt II. o. Csapatbajnkság, Nyisztor Nikolett Gerenda 7 hely, egyéni összetett, ugrás, felemáskorlát 8. hely
  • 2011. Budapest Női Felnőtt II. o. Csapatbajnokság, Keresztes Piroska Gerenda 2 hely, egyéni összetett 3 hely, ugrás 5 hely, felemáskorlát 6 hely, talaj 7. hely
  • 2011. Budapest Női Felnőtt II. o. Csapatbajnokság, Varró Renáta Urás 2 hely, felemáskorlát 3 hely, egyéni összetett 4 hely, gerenda 5 hely, talaj 6. hely
  • 2011. Budapest Női Felnőtt II. o. Csapatbajnokság, Balázs Beatrix Ugrás, gerenda 1 hely, egyéni összetett talaj 2 hely, felemáskorlát 5. hely
  • 2011. Budapest Női Felnőtt II. o Csapatbajnokság, Balázs Beatrix, Nyisztor Nikolett, Balázs Irén, Kiss Vivien, Keresztes Piroska, Varró Renáta Csapat 1. hely
  • 2011. Budapest VB válogató 2., Böczögő Dorina Egyéni összetett 4. hely
  • 2011. Budapest VB válogató 2., Lónai Hajnalka Egyéni összetett 2. hely
  • 2011. Budapest Junior Országos Bajnokság, Csiszár Evelin Felemáskorlát 3 hely, egyéni összetett, gerenda 4 hely, ugrás, talaj 5. hely
  • 2011. Dánia DEN-HUN Nemzetközi verseny , Böczögő Dorina, Lónai Hajnalka Csapat 1. hely
  • 2011. Swietelsky Vasúttechnika Kupa Női Felnőtt I. o. Országos Csapatbajnokság, Lónai Hajnalka Talaj 2 hely, egyéni összetett 3 hely, gerenda 4 hely, ugrás 5 hely, felemáskorlát 6. hely
  • 2011. Swietelsky vasúttechnika Kupa Női Felnőtt I. o. Országos Bajnokság, Böczögő Dorina Felemáskorlát, gerenda 1. hely
  • 2011. Budapest Swietelsky Vasúttechnikai Kupa Junior Egyéni Oszágos Bajnokság, Csiszár Evelin Felemáskorlát 3 hely, egyéni összetett, gerenda 4 hely, ugrás, talaj 5. hely
  • 2011. Tata VB válogató 1., Lónai Hajnalka Egyéni összetett 3 hely, talaj 4 hely, felemáskorlát, gerenda 6 hely, ugrás 7. hely
  • 2011. Tata VB válogató 1., Böczögő Dorina Egyéni összetett, felemáskorlát, gerenda, talaj 1 hely, ugrás 5. hely
  • 2011. Budapest EYOF válogató verseny, Makra Noémi Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet Szerbajnokság, Kovalcsik Georgina Felemáskorlát 5 hely, talaj 7 hely, gerenda 8. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet Szerbajnokság, Eke Beáta Felemáskorlát, gerenda, talaj 4 hely, ugrás 7. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet Szerbajnokság, Karsai Nikolett Gerenda, talaj 1 hely, ugrás 5. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet Szerbajnokság, Kajouk Aisa Felemáskorlát 1 hely, gerenda, talaj 2 hely, ugrás 3. hely
  • 2011. Budapest Leány Ifjúsági Szerbajnokság, Makra Noémi Ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Serdülő Vidék Bajnokság, Kovalcsik Georgina Egyéni összetett , felemáskorlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet Vidék Bajnokság, Karsai Nikolett Felemáskorlát 2 hely, egyéni összetett, talaj 3 hely, ugrás, gerenda 4. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet Vidék Bajnokság, Eke Beáta Ugrás, Gerenda 1 hely, Egyéni összetett, Talaj 2 hely, F.korlát 3. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet Vidék Bajnokság, Kajouk Aisa Egyéni összetett, F.korlát, Talaj 1 hely, Ugrás, Gerenda 2. hely
  • 2011. Brno Grand Prix, Lónai Hajnalka Egyéni összetett 10. hely
  • 2011. Budapest Ifjúsági I. o. Budapest-Vidék Bajnokság, Makra Noémi Egyéni összetett, Ugrás, F.korlát, Talaj 1 hely ,Gerenda 3. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet Vidék Bajnokság, Gonda Brigitta, Kovalcsik Georgina, Karsai Nikolett, Kajouk Aisa, Eke Beáta, Makra Noémi Csapat 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Kadet CSB 1. ford., Gonda Brigitta, Kovalcsik Georgina, Karsai Nikolett, Kajouk Aisa, eke Beáta, Makra Noémi Csapat 1. hely
  • 2011. Kijev Stella Zakharova Kupa, Lónai Hajnalka Csapat 5 hely, egyéni összetett 18. hely
  • 2011. Tata Torna Diákolimpia V-VI korcsoport, Csiszár Evelin Gerenda 1 hely, Egyéni összetett 2. hely
  • 2011. Tata Torna Diákolimpia V-VI korcsoport, Mitykó B. Szabina Egyéni összetett 1 hely, Talaj 2. hely
  • 2011. Tata Torna Diákolimpia V-VIkorcsoport, Csiszár Evelin, Guti Gréta, Mitykó B. Szabina Schäffer Enikő Csapat 2. hely
  • 2011. Tata Torna Diákolimpia III-IV korcsoport, Eke Beáta Egyéni összetett 3. hely
  • 2011. Budapest FTC Kupa, Mitykó B. Szabina, Csiszár Evelin Gerenda 3 hely, Gerenda 4. hely
  • 2011. Budapest FTC Kupa, Guti Gréta Talaj 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek haladó Egyéni összetett Vidék Bajnokság, Gonda Brigitta Egyéni összetett 3. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek haladó Egyéni összetett Vidék Bajnokság, Katona Barbara Egyéni összetett 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek haladó Egyéni összetett Vidék Bajnokság, Kovalcsik Georgina Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek haladó Egyéni összetett Vidék Bajnokság, Kovalcsik Georgina, Katona Barbara, Gonda Brigitta, Krista Adrienn, Braun Barbara, Molnár Alexa, Döme Adél Csapat 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Haladó CSB. 1 ford., Döme Adél, Krista Adrienn, Molnár Alexa, Braun Barbara, Katona Barbara Csapat 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB. 1 ford. B csapat, Romvári Flóra, Szerb Szidónia, László Vivien, Szabó Mónika, Domokos Réka, Lipták Alina Csapat 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Egyéni összetett Vidék Bajnokság, Domokos Orsolya Egyéni összetett 3. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Egyéni összetett Vidék Bajnokság, Medovarszki Vivien Egyéni összetett 2. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Egyéni összetett Vidék Bajnokság, Ancsin Réka Egyéni összetett 1. hely
  • 2011. Budapest Leány Gyermek Kezdő CSB. 1 ford., Ancsin Réka, Medovarszki Vivien, Domokos Orsolya, Szamosvári Csenge, Csatlós Anna, Fábián Lili Csapat 1. hely
  • 2011. Budapest, Női Felnőtt II. o. Budapest-Vidék Bajnokság, Balázs Beatrix, Balázs Irén, Kékegyi Adrienn, Halász Henriett, Varró Renáta, Keresztes Piroska, Nyisztor Nikolett Csapat 1. hely
  • 2011. Budapest, Női Felnőtt II. o CSB. 1 ford, Nyisztor Nikolett, Balázs Irén, Varró Renáta, Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Balázs Beatrix Csapat 1. hely
  • 2011. Austria Open Vienna (Ausztria), Lónai Hajnalka Csapat 2 hely, egyéni összetett 7. hely
  • 2011. Budapest Női Junior Szerbajnokság, Mitykó B. Szabina Ugrás 2 hely, Talaj 3. hely
  • 2011. Budapest, Női Felnőtt Szerbajnokság, Lónai Hajnalka Felemáskorlát, Gerenda 3. hely
  • 2011. Női Felnőtt Szerbajnokság, Böczögő Dorina Ugrás, F.korlát, Gerenda 1. hely
  • 2011. Budapest, Női Felnőtt I. o. CSB 1 ford., Böczögő Dorina, Lónai Hajnalka, Mitykó B. Szabina Csapat 1. hely
  • 2010. Százhalombatta, Kovalcsik Georgina Matolay Elek Emlékverseny, egyéni összetett 14. hely
  • 2010. Százhalombatta, Gróza Kitti Matolay Elek Emlékverseny, talaj 5. hely
  • 2010. Százhalombatta, Gróza Kitti Matolay Elek Emlékverseny, ugrás 3. hely
  • 2010. Százhalombatta, Gróza Kitti Matolay Elek Emlékverseny, egyéni összetett 6. hely
  • 2010. Százhalombatta, Kajouk Aisa Matolay Elek Emlékverseny, gerenda 5. hely
  • 2010. Százhalombatta, Kajouk Aisa Matolay Elek Emlékverseny, korlát 2. hely
  • 2010. Százhalombatta, Kajouk Aisa Matolay Elek Emlékverseny, ugrás 7. hely
  • 2010. Százhalombatta, Kajouk Aisa Matolay Elek Emlékverseny, egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2010. Százhalombatta, Eke Beáta Matolay Elek Emlékverseny, gerenda 2. hely
  • 2010. Százhalombatta, Eke Beáta Matolay Elek Emlékverseny, korlát 3. hely
  • 2010. Százhalombatta, Eke Beáta Matolay Elek Emlékverseny, ugrás, talaj 4. hely
  • 2010. Százhalombatta, Eke Beáta Matolay Elek Emlékverseny, egyéni összetett, korlát 3. hely
  • 2010. Százhalombatta, Makra Noémi Matolay Elek Emlékverseny, talaj 7. hely
  • 2010. Százhalombatta, Makra Noémi Matolay Elek Emlékverseny, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2010. Párizs (Franciaország), Mitykó B. Szabina 14ème Tournoi International de Gymnastique de Combs la Ville, egyéni összetett 24. hely
  • 2010. Párizs (Franciaország), Lónai Hajnalka 14ème Tournoi International de Gymnastique de Combs la Ville, gerenda 5. hely
  • 2010. Párizs (Franciaország), Lónai Hajnalka 14ème Tournoi International de Gymnastique de Combs la Ville, egyéni összetett 15. hely
  • 2010. Liberec (Csehország), Csiszár Evelin Olympic Hopes Cup, egyéni összetett 21. hely
  • 2010. Liberec (Csehország), Lukácsi Lilla Olympic Hopes Cup, egyéni összetett 6. hely
  • 2010. Liberec (Csehország), Makra Noémi Olympic Hopes Cup, egyéni összetett 5. hely
  • 2010. Liberec (Csehország), Lukácsi Lilla, Makra Noémi, Csiszár Evelin Olympic Hopes Cup, csapat 2. hely
  • 2010. Rotterdam (Hollandia), Lónai Hajnalka Világbajnokság, csapat 23. hely
  • 2010. Szombathely, Lónai Hajnalka Grand Prix, gerenda 2. hely
  • 2010. Szombathely, Lónai Hajnalka Grand Prix, egyéni összetett 6. hely
  • 2010. Szombathely, Böczögő Dorina Grand Prix, ugrás 2. hely
  • 2010. Szombathely, Böczögő Dorina Grand Prix, egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2010. Linz (Ausztria), Lónai Hajnalka AUT - HUN Nemzetközi verseny, egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka HUN - DEN, gerenda 3. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka HUN - DEN, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 5. hely
  • 2010. Budapest, Böczögő Dorina HUN - DEN, ugrás, gerenda 2. hely
  • 2010. Budapest, Böczögő Dorina HUN - DEN, egyéni összetett, korlát, talaj 1. hely
  • 2010. Gent (Belgium), Böczögő Dorina Világkupa, talaj 7. hely
  • 2010. Gent (Belgium), Böczögő Dorina Világkupa, gerenda 9. hely
  • 2010. Gent (Belgium), Böczögő Dorina Világkupa, korlát 5. hely
  • 2010. Gent (Belgium), Böczögő Dorina Világkupa, ugrás 10. hely
  • 2010. Szingapúr, Mitykó B. Szabina I. Ifjúsági Olimpia, ugrás 8. hely
  • 2010. Szingapúr, Mitykó B. Szabina I. Ifjúsági Olimpia, egyéni összetett 19. hely
  • 2010. Trnava (Szlovákia), Mitykó B. Szabina Gym Festival, egyéni összetett 5. hely
  • 2010. Ljubljana (Szlovénia), Gróza Kitti Zelena Jama Open, egyéni összetett 16. hely
  • 2010. Ljubljana (Szlovénia), Kajouk Aisa Zelena Jama Open, egyéni összetett 13. hely
  • 2010. Ljubljana (Szlovénia), Eke Beáta Zelena Jama Open, egyéni összetett 11. hely
  • 2010. Ljubljana (Szlovénia), Karsai Nikolett Zelena Jama Open, egyéni összetett 4. hely
  • 2010. Ljubljana (Szlovénia), Eke Beáta, Kajouk Aisa, Karsai Nikolett, Gróza Kitti Zelena Jama Open, csapat 2. hely
  • 2010. Birmingham (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina Európa Bajnokság, felnőtt, ugrás 16. hely
  • 2010. Birmingham (Egyesült Királyság), Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla Európa Bajnokság, junior, csapat 14. hely
  • 2010. Birmingham (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina, Lónai Hajnalka Európa Bajnokság, felnőtt, csapat 12. hely
  • 2010. Bukarest (Románia), Lónai Hajnalka Román Nemzetközi verseny, gerenda 3. hely
  • 2010. Bukarest (Románia), Lónai Hajnalka Román Nemzetközi verseny, ugrás, korlát, talaj 4. hely
  • 2010. Bukarest (Románia), Lónai Hajnalka Román Nemzetközi verseny, egyéni összetett 5. hely
  • 2010. Bécs (Ausztria), Lukácsi Lilla AUT - HUN Nemzetközi verseny, egyéni összetett 4. hely
  • 2010. Bécs (Ausztria), Lukácsi Lilla AUT - HUN Nemzetközi verseny, csapat 1. hely
  • 2010. Budapest, Makra Noémi Mesterfokú Bajnokság, korlát 1. hely
  • 2010. Budapest, Mitykó B. Szabina Mesterfokú Bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Mesterfokú Bajnokság, talaj 6. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Mesterfokú Bajnokság, korlát 4. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2010. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, talaj 3. hely
  • 2010. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2010. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, korlát 5. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, talaj 6. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, korlát 5. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, ugrás 7. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Kajouk Aisa, Makra Noémi Női felnőtt I.o. csb., csapat 1. hely
  • 2010. Budapest, Balázs Irén Női felnőtt II.o. csb., egyéni összetett 19. hely
  • 2010. Budapest, Nyisztor Nikolett Női felnőtt II.o. csb., egyéni összetett 13. hely
  • 2010. Budapest, Kékegyi Adrienn Női felnőtt II.o. csb., egyéni összetett 7. hely
  • 2010. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt II.o. csb., egyéni összetett 6. hely
  • 2010. Budapest, Balázs Beatrix Női felnőtt II.o. csb., egyéni összetett 2. hely
  • 2010. Budapest, Balázs Beatrix, Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Nyisztor Nikolett, Balázs Irén Női felnőtt II.o. csb., csapat 1. hely
  • 2010. Budapest, Gonda Brigitta Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, talaj 8. hely
  • 2010. Budapest, Kovalcsik Georgina Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, gerenda 6. hely
  • 2010. Budapest, Kovalcsik Georgina Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, korlát 7. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, gerenda 3. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, korlát 2. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, ugrás, talaj 4. hely
  • 2010. Budapest, Gróza Kitti Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, talaj 6. hely
  • 2010. Budapest, Gróza Kitti Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, korlát 4. hely
  • 2010. Budapest, Gróza Kitti Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, ugrás 2. hely
  • 2010. Budapest, Karsai Nikolett Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, talaj 3. hely
  • 2010. Budapest, Karsai Nikolett Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, korlát 1. hely
  • 2010. Budapest, Karsai Nikolett Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, ugrás, gerenda 2. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, talaj 2. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, gerenda 1. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, korlát 5. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő Bajnokság, Szerenkénti döntők, ugrás 6. hely
  • 2010. Budapest, Gonda Brigitta Leány serdülő (2000-2001) Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2010. Budapest, Kovalcsik Georgina Leány serdülő (2000-2001) Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Budapest, Gróza Kitti Leány serdülő ('97-99) Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Leány serdülő ('97-99) Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő ('97-99) Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2010. Budapest, Karsai Nikolett Leány serdülő ('97-99) Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2010. Budapest, Makra Noémi Női kadet bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda, talaj
  • 2010. Budapest, Nagy Anita Női ifjúsági Bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2010. Budapest, Nagy Anita Női ifjúsági Bajnokság, egyéni összetett, korlát, talaj 6. hely
  • 2010. Budapest, Csiszár Evelin Női ifjúsági Bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2010. Budapest, Csiszár Evelin Női ifjúsági Bajnokság, egyéni összetett, korlát, talaj 5. hely
  • 2010. Budapest, Lukácsi Lilla Női ifjúsági Bajnokság, korlát, talaj 2. hely
  • 2010. Budapest, Lukácsi Lilla Női ifjúsági Bajnokság, egyéni összetett, gerenda 3. hely
  • 2010. Budapest, Mitykó B. Szabina Női ifjúsági Bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2010. Budapest, Mitykó B. Szabina Női ifjúsági Bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2010. Budapest, Mitykó B. Szabina Női ifjúsági Bajnokság, egyéni összetett, korlát, talaj 3. hely
  • 2010. Budapest, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita, Guti Gréta, Schäffer Enikő Női ifjúsági csb. 2. forduló, csapat 3. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta, Kajouk Aisa, Karsai Nikolett, Makra Noémi, Gróza Kitti, Gonda Brigitta, Kovalcsik Georgina Kadet csb., 2. forduló, csapat 1. hely
  • 2010. Budapest, Gonda Brigitta Gyermek haladó csb. 2. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2010. Budapest, Kovalcsik Georgina Gyermek haladó csb. 2. forduló, egyéni összetett 1. hely
  • 2010. Budapest, Szerb Szidónia Gyermek kezdő (2001 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 18. hely
  • 2010. Budapest, Domokos Orsolya Gyermek kezdő (2001 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 12. hely
  • 2010. Budapest, Lipták Alina Gyermek kezdő (2001 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 11. hely
  • 2010. Budapest, Ancsin Réka Gyermek kezdő (2001 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 8. hely
  • 2010. Budapest, Katona Barbara Gyermek kezdő (2001 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 4. hely
  • 2010. Budapest, Szujó Dorka Gyermek kezdő (2001 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 1. hely
  • 2010. Budapest, Molnár Alexa Gyermek kezdő ('99-2000) csb. 2. forduló, egyéni összetett 12. hely
  • 2010. Budapest, Fábián Lili Gyermek kezdő ('99-2000) csb. 2. forduló, egyéni összetett 11. hely
  • 2010. Budapest, Döme Adél Gyermek kezdő ('99-2000) csb. 2. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Budapest, Braun Barbara Gyermek kezdő ('99-2000) csb. 2. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Budapest, Mitykó Veronika Gyermek kezdő ('99-2000) csb. 2. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2010. Budapest, Szederjesi Rebeka Gyermek kezdő ('99-2000) csb. 2. forduló, egyéni összetett 1. hely
  • 2010. Budapest, Domokos Orsolya, Oláh Liza, Fábián Lili, Krista Adrienn, Molnár Alexa, Katona Barbara Gyermek kezdő csb. 2. forduló, "B" csapat 3. hely
  • 2010. Budapest, Döme Adél, Ancsin Réka, Braun Barbara, Mitykó Veronika, Szujó Dorka, Szederjesi Rebeka Gyermek kezdő csb. 2. forduló, "A" csapat 1. hely
  • 2010. Budapest, Sütő Ágnes Női Felnőtt I.o. és Junior egyéni Országos Bajnokság, ugrás, korlát, gerenda 6. hely
  • 2010. Budapest, Sütő Ágnes Női Felnőtt I.o. és Junior egyéni Országos Bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Női Felnőtt I.o. és Junior egyéni Országos Bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Női Felnőtt I.o. és Junior egyéni Országos Bajnokság, korlát 2. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Női Felnőtt I.o. és Junior egyéni Országos Bajnokság, ugrás, talaj 4. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Női Felnőtt I.o. és Junior egyéni Országos Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2010. Budapest, Böczögő Dorina Női Felnőtt I.o. és Junior egyéni Országos Bajnokság, talaj 2. hely
  • 2010. Budapest, Böczögő Dorina Női Felnőtt I.o. és Junior egyéni Országos Bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta, Kajouk Aisa, Karsai Nikolett, Makra Noémi, Gróza Kitti, Gonda Brigitta, Kovalcsik Georgina Kadet csb., 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2010. Budapest, Gróza Kitti Leány serdülő Vidék Bajnokság, korlát 2. hely
  • 2010. Budapest, Gróza Kitti Leány serdülő Vidék Bajnokság, ugrás, talaj 3. hely
  • 2010. Budapest, Gróza Kitti Leány serdülő Vidék Bajnokság, egyéni összetett, gerenda 4. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Leány serdülő Vidék Bajnokság, korlát, talaj 4. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Leány serdülő Vidék Bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2010. Budapest, Kajouk Aisa Leány serdülő Vidék Bajnokság, egyéni összetett, gerenda 3. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő Vidék Bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő Vidék Bajnokság, korlát 3. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő Vidék Bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2010. Budapest, Eke Beáta Leány serdülő Vidék Bajnokság, egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2010. Budapest, Karsai Nikolett Leány serdülő Vidék Bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2010. Budapest, Karsai Nikolett Leány serdülő Vidék Bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2010. Budapest, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita, Guti Gréta, Schäffer Enikő MVM Kupa Leány Ifi I. csb. 1. forduló 1. hely
  • 2010. Budapest, Siskó Zsófia Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2010. Budapest, Siskó Zsófia Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, korlát, talaj 8. hely
  • 2010. Budapest, Siskó Zsófia Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás 7. hely
  • 2010. Budapest, Nyisztor Nikolett Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, ugrás, gerenda 5. hely
  • 2010. Budapest, Nyisztor Nikolett Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, korlát, talaj 6. hely
  • 2010. Budapest, Balázs Beatrix Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, gerenda 7. hely
  • 2010. Budapest, Balázs Beatrix Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, ugrás, korlát, talaj 4. hely
  • 2010. Budapest, Balázs Beatrix Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2010. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, korlát 7. hely
  • 2010. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, ugrás, gerenda, talaj 3. hely
  • 2010. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2010. Budapest, Trényi Krisztina Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, talaj 5. hely
  • 2010. Budapest, Trényi Krisztina Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, korlát, gerenda 1. hely
  • 2010. Budapest, Trényi Krisztina Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2010. Budapest, Trényi Krisztina Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Budapest, Kékegyi Adrienn Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, korlát, gerenda, talaj 2. hely
  • 2010. Budapest, Kékegyi Adrienn Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás 1. hely
  • 2010. Budapest, Zelenyánszki Bianka, Nyisztor Nikolett, Keresztes Piroska, Balázs Beatrix, Kékegyi Adrienn, Trényi Krisztina Női felnőtt II.o. csb. 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2010. Budapest, Gonda Brigitta Gyermek haladó csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2010. Budapest, Kovalcsik Georgina Gyermek haladó csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2010. Budapest, Szerb Szidónia Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 26. hely
  • 2010. Budapest, Lipták Alina Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 23. hely
  • 2010. Budapest, Domokos Orsolya Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 20. hely
  • 2010. Budapest, Oláh Liza Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 19. hely
  • 2010. Budapest, Fábián Lili, Braun Barbara Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 12. hely
  • 2010. Budapest, Krista Adrienn Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 11. hely
  • 2010. Budapest, Ancsin Réka Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2010. Budapest, Döme Adél Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2010. Budapest, Katona Barbara Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2010. Budapest, Mitykó Veronika Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2010. Budapest, Szujó Dorka Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Budapest, Szederjesi Rebeka Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2010. Budapest, Domokos Orsolya, Oláh Liza, Fábián Lili, Krista Adrienn, Molnár Alexa, Katona Barbara Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, "B" csapat 2. hely
  • 2010. Budapest, Döme Adél, Ancsin Réka, Braun Barbara, Mitykó Veronika, Szujó Dorka, Szederjesi Rebeka Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, "A" csapat 1. hely
  • 2010. Budapest, Domokos Orsolya, Oláh Liza, Fábián Lili, Krista Adrienn, Molnár Alexa, Katona Barbara Gyermek kezdő csb. 1. forduló, "B" csapat 3. hely
  • 2010. Budapest, Döme Adél, Ancsin Réka, Braun Barbara, Mitykó Veronika, Szujó Dorka, Szederjesi Rebeka Gyermek kezdő csb. 1. forduló, "A" csapat 2. hely
  • 2010. Szombathely, Siskó Zsófia Diákolimpia (V.-VI. kcs.), egyéni összetett 10. hely
  • 2010. Szombathely, Csiszár Evelin Diákolimpia (V.-VI. kcs.), gerenda, talaj 7. hely
  • 2010. Szombathely, Csiszár Evelin Diákolimpia (V.-VI. kcs.), korlát 5. hely
  • 2010. Szombathely, Csiszár Evelin Diákolimpia (V.-VI. kcs.), egyéni összetett, ugrás 8. hely
  • 2010. Szombathely, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (V.-VI. kcs.), gerenda 8. hely
  • 2010. Szombathely, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (V.-VI. kcs.), korlát 7. hely
  • 2010. Szombathely, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (V.-VI. kcs.), ugrás, talaj 4. hely
  • 2010. Szombathely, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (V.-VI. kcs.), egyéni összetett 6. hely
  • 2010. Szombathely, Kékegyi Adrienn Diákolimpia (V.-VI. kcs.), gerenda 4. hely
  • 2010. Szombathely, Kékegyi Adrienn Diákolimpia (V.-VI. kcs.), ugrás, korlát, talaj 6. hely
  • 2010. Szombathely, Kékegyi Adrienn Diákolimpia (V.-VI. kcs.), egyéni összetett 5. hely
  • 2010. Szombathely, Kovalcsik Georgina Diákolimpia (I.-II. kcs.), talaj 2. hely
  • 2010. Szombathely, Kovalcsik Georgina Diákolimpia (I.-II. kcs.), ugrás 6. hely
  • 2010. Szombathely, Kovalcsik Georgina Diákolimpia (I.-II. kcs.), gerenda 13. hely
  • 2010. Szombathely, Kovalcsik Georgina Diákolimpia (I.-II. kcs.), egyéni összetett 3. hely
  • 2010. Szombathely, Schäffer Enikő Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 19. hely
  • 2010. Szombathely, Guti Gréta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 18. hely
  • 2010. Szombathely, Eke Beáta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát, talaj 7. hely
  • 2010. Szombathely, Eke Beáta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 11. hely
  • 2010. Szombathely, Kajouk Aisa Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 8. hely
  • 2010. Szombathely, Kajouk Aisa Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, korlát 7. hely
  • 2010. Szombathely, Gróza Kitti Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 3. hely
  • 2010. Szombathely, Gróza Kitti Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, ugrás 7. hely
  • 2010. Szombathely, Karsai Nikolett Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 5. hely
  • 2010. Szombathely, Karsai Nikolett Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 3. hely
  • 2010. Szombathely, Karsai Nikolett Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 8. hely
  • 2010. Szombathely, Karsai Nikolett Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, talaj 4. hely
  • 2010. Szombathely, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás, gerenda 2. hely
  • 2010. Szombathely, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2010. Szombathely, Makra Noémi Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 3. hely
  • 2010. Szombathely, Makra Noémi Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2010. Budapest, Makra Noémi Női kadett szerenkénti bajnokság, talaj 1. hely
  • 2010. Budapest, Makra Noémi Női kadett szerenkénti bajnokság, ugrás, korlát, gerenda 2. hely
  • 2010. Budapest, Lukácsi Lilla Női ifjúsági szerenkénti bajnokság, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2010. Budapest, Lukácsi Lilla Női ifjúsági szerenkénti bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2010. Budapest, Nagy Anita Női junior szerenkénti bajnokság, gerenda 8. hely
  • 2010. Budapest, Csiszár Evelin Női junior szerenkénti bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2010. Budapest, Mitykó B. Szabina Női junior szerenkénti bajnokság, ugrás, talaj 2. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Női felnőtt szerenkénti bajnokság, talaj 4. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Női felnőtt szerenkénti bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Női felnőtt szerenkénti bajnokság, korlát 1. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka Női felnőtt szerenkénti bajnokság, ugrás 3. hely
  • 2010. Budapest, Lónai Hajnalka, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita, Makra Noémi Női felnőtt I.o. csb. 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2009. Blanc Mesnil (Franciaország), Lukácsi Lilla Nemzetközi verseny, gerenda, talaj 2. hely
  • 2009. Blanc Mesnil (Franciaország), Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla Nemzetközi verseny, csapat 4. hely
  • 2009. Arques (Franciaország), Lónai Hajnalka Nemzetközi verseny, gerenda 3. hely
  • 2009. Arques (Franciaország), Lónai Hajnalka Nemzetközi verseny, ugrás 5. hely
  • 2009. Arques (Franciaország), Lónai Hajnalka Nemzetközi verseny, egyéni összetett 22. hely
  • 2009. Budapest, Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, gerenda, talaj 4. hely
  • 2009. Budapest, Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, talaj 2. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, korlát 2. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, ugrás 3. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, gerenda, talaj 1. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Matolay Elek Emlékverseny, serdülő, gerenda 5. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Matolay Elek Emlékverseny, serdülő, ugrás 1. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Matolay Elek Emlékverseny, serdülő, egyéni összetett 3. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Matolay Elek Emlékverseny, serdülő, ugrás, korlát 3. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Matolay Elek Emlékverseny, serdülő, egyéni összetett, gerenda, talaj 2. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Matolay Elek Emlékverseny, ifjúsági, gerenda 2. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Matolay Elek Emlékverseny, ifjúsági, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina Matolay Elek Emlékverseny, felnőtt, korlát 2. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina Matolay Elek Emlékverseny, felnőtt, ugrás 3. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina Matolay Elek Emlékverseny, felnőtt, egyéni összetett, gerenda, talaj 1. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina, Karsai Nikolett, Lukácsi Lilla Matolay Elek Emlékverseny, csapat 1. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina, Lónai Hajnalka, Lukácsi Lilla, Makra Noémi, Sütő Ágnes Női felnőtt csb. 2. forduló, csapat 1. hely
  • 2009. Budapest, Kajouk Aisa Budapest - Vidék bajnokság, talaj 8. hely
  • 2009. Budapest, Kajouk Aisa Budapest - Vidék bajnokság, korlát 7. hely
  • 2009. Budapest, Kajouk Aisa Budapest - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás, gerenda 14. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Budapest - Vidék bajnokság, talaj 6. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Budapest - Vidék bajnokság, gerenda 10. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Budapest - Vidék bajnokság, korlát 3. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Budapest - Vidék bajnokság, ugrás 13. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Budapest - Vidék bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Budapest - Vidék bajnokság, gerenda 7. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Budapest - Vidék bajnokság, korlát 4. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Budapest - Vidék bajnokság, ugrás 3. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Budapest - Vidék bajnokság, egyéni összetett, talaj 5. hely
  • 2009. Budapest, Makra Noémi Budapest - Vidék bajnokság, talaj 2. hely
  • 2009. Budapest, Makra Noémi Budapest - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2009. Budapest, Makra Noémi, Karsai Nikolett, Gróza Kitti, Kajouk Aisa Budapest - Vidék bajnokság, csapat 1. hely
  • 2009. Budapest, Lónai Hajnalka Kanyó Éva emlékverseny, felnőtt egyéni összetett 2. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita Kanyó Éva emlékverseny, ifjúsági egyéni összetett 2. hely
  • 2009. Budapest, Eke Beáta Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 7. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 5. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 3. hely
  • 2009. Budapest, Makra Noémi Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 1. hely
  • 2009. Budapest, Lónai Hajnalka, Nagy Anita, Makra Noémi Kanyó Éva emlékverseny, csapat 1. hely
  • 2009. Liberec (Csehország), Lukácsi Lilla Világkupa, junior, talaj 9. hely
  • 2009. Liberec (Csehország), Lukácsi Lilla Világkupa, junior, gerenda 5. hely
  • 2009. Liberec (Csehország), Lukácsi Lilla Világkupa, junior, korlát 16. hely
  • 2009. Liberec (Csehország), Lukácsi Lilla Világkupa, junior, ugrás 15. hely
  • 2009. Liberec (Csehország), Lukácsi Lilla Világkupa, junior, egyéni összetett 10. hely
  • 2009. Osijek (Horvátország), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, talaj 6. hely
  • 2009. Osijek (Horvátország), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, gerenda 10. hely
  • 2009. Osijek (Horvátország), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, korlát 5. hely
  • 2009. Osijek (Horvátország), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, ugrás 7. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita, Guti Gréta, Schäffer Enikő Női ifjúsági csb. 2. forduló, csapat 3. hely
  • 2009. Budapest, Guti Gréta Ifjúsági országos bajnokság, talaj 11. hely
  • 2009. Budapest, Guti Gréta Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 12. hely
  • 2009. Budapest, Guti Gréta Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 13. hely
  • 2009. Budapest, Schäffer Enikő Ifjúsági országos bajnokság, talaj 9. hely
  • 2009. Budapest, Schäffer Enikő Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 11. hely
  • 2009. Budapest, Schäffer Enikő Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 12. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin Ifjúsági országos bajnokság, talaj 8. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát 9. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita Ifjúsági országos bajnokság, talaj 9. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát 6. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Ifjúsági országos bajnokság, talaj 1. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 10. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Ifjúsági országos bajnokság, korlát 2. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás 4. hely
  • 2009. Budapest, Eke Beáta Serdülő ('96-98) országos bajnokság, talaj 8. hely
  • 2009. Budapest, Eke Beáta Serdülő ('96-98) országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2009. Budapest, Eke Beáta Serdülő ('96-98) országos bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Serdülő ('96-98) országos bajnokság, korlát 8. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Serdülő ('96-98) országos bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2009. Budapest, Gróza Kitti Serdülő ('96-98) országos bajnokság, egyéni összetett, talaj 6. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Serdülő ('96-98) országos bajnokság, talaj 4. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Serdülő ('96-98) országos bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Serdülő ('96-98) országos bajnokság, ugrás 8. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Serdülő ('96-98) országos bajnokság, egyéni összetett, korlát 3. hely
  • 2009. Budapest, Makra Noémi Serdülő ('96-98) országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2009. London (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina Szer-Világbajnokság, talaj 35. hely
  • 2009. London (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina Szer-Világbajnokság, gerenda 42. hely
  • 2009. London (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina Szer-Világbajnokság, korlát 57. hely
  • 2009. London (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina Szer-Világbajnokság, ugrás 17. hely
  • 2009. London (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina Szer-Világbajnokság, egyéni összetett 30. hely
  • 2009. Budapest, Gonda Brigitta Gyermek haladó (2000 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2009. Budapest, Viczián Nikolett Gyermek haladó ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 11. hely
  • 2009. Budapest, Viczián Noémi Gyermek haladó ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 10. hely
  • 2009. Budapest, Kajouk Aisa Gyermek haladó ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 7. hely
  • 2009. Budapest, Eke Beáta Gyermek haladó ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 4. hely
  • 2009. Budapest, Karsai Nikolett Gyermek haladó ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2009. Budapest, Viczián Nikolett, Viczián Noémi, Gonda Brigitta, Eke Beáta, Karsai Nikolett, Kajouk Aisa Gyermek haladó ('98-99) csb. 2. forduló, csapat 2. hely
  • 2009. Budapest, Döme Adél Gyermek kezdő (2000 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 6. hely
  • 2009. Budapest, Kovalcsik Georgina Gyermek kezdő (2000 és fiatalabb korosztály) csb. 2. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2009. Budapest, Bagyinka Karolina Gyermek kezdő ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 16. hely
  • 2009. Budapest, Csahó Zóra Gyermek kezdő ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2009. Budapest, Gergely Rita Gyermek kezdő ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2009. Budapest, Szederjesi Rebeka Gyermek kezdő ('98-99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 1. hely
  • 2009. Budapest, Csahó Zóra, Gergely Rita, Szederjesi Rebeka, Kovalcsik Georgina, Döme Adél, Bagyinka Karolina Gyermek kezdő csb. 2. forduló, csapat 1. hely
  • 2009. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt II.o. Bajnokság, korlát, gerenda 4. hely
  • 2009. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt II.o. Bajnokság, egyéni összetett, ugrás 8. hely
  • 2009. Budapest, Nyisztor Nikolett Női felnőtt II.o. Bajnokság, ugrás, gerenda 5. hely
  • 2009. Budapest, Nyisztor Nikolett Női felnőtt II.o. Bajnokság, egyéni összetett, talaj 7. hely
  • 2009. Mitykó B. Szabina Leverkusen Cup, talaj 8. hely
  • 2009. Mitykó B. Szabina Leverkusen Cup, gerenda 12. hely
  • 2009. Mitykó B. Szabina Leverkusen Cup, korlát 22. hely
  • 2009. Mitykó B. Szabina Leverkusen Cup, ugrás 6. hely
  • 2009. Mitykó B. Szabina Leverkusen Cup, egyéni összetett 19. hely
  • 2009. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, talaj 1. hely
  • 2009. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, gerenda 12. hely
  • 2009. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, korlát 22. hely
  • 2009. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, ugrás 16. hely
  • 2009. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, egyéni összetett 14. hely
  • 2009. Lónai Hajnalka Leverkusen Cup, talaj 4. hely
  • 2009. Lónai Hajnalka Leverkusen Cup, gerenda 18. hely
  • 2009. Lónai Hajnalka Leverkusen Cup, korlát 14. hely
  • 2009. Lónai Hajnalka Leverkusen Cup, ugrás 6. hely
  • 2009. Lónai Hajnalka Leverkusen Cup, egyéni összetett 8. hely
  • 2009. Lónai Hajnalka, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, csapat 6. hely
  • 2009. Szombathely, Böczögő Dorina Grand Prix, korlát, gerenda 5. hely
  • 2009. Szombathely, Böczögő Dorina Grand Prix, ugrás 6. hely
  • 2009. Szombathely, Böczögő Dorina Grand Prix, egyéni összetett 4. hely
  • 2009. Ohrid (Macedónia), Mitykó B. Szabina 6th International Competition in Artistic Gymnastics "Bitola 2009", egyéni összetett 4. hely
  • 2009. Ohrid (Macedónia), Lukácsi Lilla 6th International Competition in Artistic Gymnastics "Bitola 2009", egyéni összetett 3. hely
  • 2009. Budapest, Lónai Hajnalka Junior országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás 3. hely
  • 2009. Budapest, Sütő Ágnes Felnőtt országos bajnokság, korlát, gerenda 5. hely
  • 2009. Budapest, Sütő Ágnes Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás 4. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2009. Isztambul (Törökország), Böczögő Dorina 23rd. International Bosphorus Tournament, ugrás, gerenda 1. hely
  • 2009. Isztambul (Törökország), Böczögő Dorina 23rd. International Bosphorus Tournament, egyéni összetett, korlát, talaj 2. hely
  • 2009. Luxemburg, Böczögő Dorina 10e FLGym Open, korlát 2. hely
  • 2009. Luxemburg, Böczögő Dorina 10e FLGym Open, egyéni összetett, ugrás, gerenda, talaj 1. hely
  • 2009. Ploiesti (Románia), Böczögő Dorina Román Nemzetközi verseny, ugrás, korlát 3. hely
  • 2009. Ploiesti (Románia), Böczögő Dorina Román Nemzetközi verseny, egyéni összetett, gerenda, talaj 4. hely
  • 2009. Trnava (Szlovákia), Lukácsi Lilla Gym Festival, ifjúsági, csapat 4. hely
  • 2009. Ljubljana (Szlovénia), Nagy Anita Zelena Jama Open, egyéni összetett 17. hely
  • 2009. Ljubljana (Szlovénia), Mitykó B. Szabina Zelena Jama Open, egyéni összetett 15. hely
  • 2009. Ljubljana (Szlovénia), Lukácsi Lilla Zelena Jama Open, egyéni összetett 7. hely
  • 2009. Ljubljana (Szlovénia), Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita Zelena Jama Open, csapat 5. hely
  • 2009. Lugano (Svájc), Böczögő Dorina Trofeo Internazionale Città di Lugano, egyéni összetett 5. hely
  • 2009. Budapest, Guti Gréta Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2009. Budapest, Schäffer Enikő Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2009. Budapest, Mitykó B. Szabina Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla EYOF, Trnava Nemzetközi válogató, gerenda, talaj 2. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla EYOF, Trnava Nemzetközi válogató, korlát 1. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla EYOF, Trnava Nemzetközi válogató, ugrás 4. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita EYOF, Trnava Nemzetközi válogató, gerenda 9. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita EYOF, Trnava Nemzetközi válogató, korlát 8. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita EYOF, Trnava Nemzetközi válogató, ugrás, talaj 7. hely
  • 2009. Budapest, Mitykó B. Szabina EYOF, Trnava Nemzetközi válogató, korlát 9. hely
  • 2009. Budapest, Mitykó B. Szabina EYOF, Trnava Nemzetközi válogató, ugrás, gerenda, talaj 3. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin Ifjúsági szerbajnokság, korlát 8. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita Ifjúsági szerbajnokság, gerenda, talaj 5. hely
  • 2009. Budapest, Nagy Anita Ifjúsági szerbajnokság, korlát 7. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Ifjúsági szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 3. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Ifjúsági szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 2009. Budapest, Lukácsi Lilla Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2009. Budapest, Mitykó B. Szabina Ifjúsági szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 2009. Budapest, Mitykó B. Szabina Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 2009. Budapest, Mitykó B. Szabina Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita, Guti Gréta, Schäffer Enikő Női ifjúsági csb., Vidék, 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2009. Budapest, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita, Guti Gréta, Schäffer Enikő Női ifjúsági csb. 1. forduló, csapat 2. hely
  • 2009. Budapest, Viczián Nikolett, Viczián Noémi, Gonda Brigitta, Eke Beáta, Karsai Nikolett, Kajouk Aisa Gyermek haladó csb. 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2009. Budapest, Viczián Nikolett Gyermek haladó csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2009. Budapest, Viczián Noémi Gyermek haladó csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2009. Budapest, Gonda Brigitta Gyermek haladó csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2009. Budapest, Bagyinka Karolina Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 17. hely
  • 2009. Budapest, Döme Adél Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 13. hely
  • 2009. Budapest, Csahó Zóra Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2009. Budapest, Gergely Rita Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2009. Budapest, Szederjesi Rebeka Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2009. Budapest, Gonda Barbara Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2009. Budapest, Kovalcsik Georgina Gyermek kezdő csb. 1. forduló, Vidék Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2009. Budapest, Csahó Zóra, Gonda Barbara, Szederjesi Rebeka, Kovalcsik Georgina, Gergely Rita, Döme Adél Gyermek kezdő csb. 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2009. Budapest, Nyisztor Nikolett Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2009. Budapest, Nyisztor Nikolett Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 5. hely
  • 2009. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2009. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 4. hely
  • 2009. Debrecen, Schäffer Enikő Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 18. hely
  • 2009. Debrecen, Schäffer Enikő Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás, talaj 17. hely
  • 2009. Debrecen, Schäffer Enikő Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, gerenda 19. hely
  • 2009. Debrecen, Guti Gréta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 15. hely
  • 2009. Debrecen, Guti Gréta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 12. hely
  • 2009. Debrecen, Guti Gréta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 19. hely
  • 2009. Debrecen, Guti Gréta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, ugrás 18. hely
  • 2009. Debrecen, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 19. hely
  • 2009. Debrecen, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 3. hely
  • 2009. Debrecen, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 2. hely
  • 2009. Debrecen, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 4. hely
  • 2009. Debrecen, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 17. hely
  • 2009. Debrecen, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 16. hely
  • 2009. Debrecen, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 13. hely
  • 2009. Debrecen, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 7. hely
  • 2009. Debrecen, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 9. hely
  • 2009. Debrecen, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 15. hely
  • 2009. Debrecen, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 14. hely
  • 2009. Debrecen, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 8. hely
  • 2009. Debrecen, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 12. hely
  • 2009. Debrecen, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, korlát 13. hely
  • 2009. Debrecen, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 6. hely
  • 2009. Debrecen, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 9. hely
  • 2009. Debrecen, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 3. hely
  • 2009. Debrecen, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, talaj 1. hely
  • 2009. Debrecen, Keresztes Piroska Diákolimpia , ugrás, gerenda 2. hely
  • 2009. Debrecen, Keresztes Piroska Diákolimpia, egyéni összetett, korlát, talaj 3. hely
  • 2009. Debrecen, Lónai Hajnalka Diákolimpia, gerenda 1. hely
  • 2009. Debrecen, Lónai Hajnalka Diákolimpia , ugrás 3. hely
  • 2009. Debrecen, Lónai Hajnalka Diákolimpia, egyéni összetett, korlát, talaj 2. hely
  • 2009. Debrecen, Lónai Hajnalka, Kékegyi Adrienn, Kékegyi Szabina, Keresztes Piroska, Nyisztor Nikolett Diákolimpia, csapat 1. hely
  • 2009. Budapest, Lónai Hajnalka, Kékegyi Adrienn, Lukácsi Lilla, Kékegyi Szabina Női felnőtt csb. 1. forduló, csapat 3. hely
  • 2009. Budapest, Lónai Hajnalka Női junior szerenkénti bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2009. Budapest, Böczögő Dorina Női felnőtt szerenkénti bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2009. Budapest, Kékegyi Adrienn Női felnőtt szerenkénti bajnokság, ugrás, gerenda 5. hely
  • 2008. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina GP, gerenda 5. hely
  • 2008. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina GP, talaj 2. hely
  • 2008. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina GP, ugrás 1. hely
  • 2008. Kékegyi Szimonetta, Lukácsi Lilla, Csiszár Evelin Leverkusen Cup, csapat 7. hely
  • 2008. Csiszár Evelin Leverkusen Cup, gerenda 11. hely
  • 2008. Csiszár Evelin Leverkusen Cup, korlát 26. hely
  • 2008. Csiszár Evelin Leverkusen Cup, ugrás, talaj 24. hely
  • 2008. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, talaj 8. hely
  • 2008. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, gerenda 13. hely
  • 2008. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, korlát 27. hely
  • 2008. Lukácsi Lilla Leverkusen Cup, ugrás 17. hely
  • 2008. Kékegyi Szimonetta Leverkusen Cup, talaj 16. hely
  • 2008. Kékegyi Szimonetta Leverkusen Cup, gerenda 18. hely
  • 2008. Kékegyi Szimonetta Leverkusen Cup, korlát 19. hely
  • 2008. Kékegyi Szimonetta Leverkusen Cup, ugrás 15. hely
  • 2008. Glasgow (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina GP, gerenda, talaj 4. hely
  • 2008. Glasgow (Egyesült Királyság), Böczögő Dorina GP, ugrás 1. hely
  • 2008. Szombathely, Böczögő Dorina Világkupa, korlát 5. hely
  • 2008. Szombathely, Böczögő Dorina Világkupa, ugrás 3. hely
  • 2008. Peking (Kína), Böczögő Dorina Olimpia, talaj 54. hely
  • 2008. Peking (Kína), Böczögő Dorina Olimpia, gerenda 63. hely
  • 2008. Peking (Kína), Böczögő Dorina Olimpia, korlát 72. hely
  • 2008. Peking (Kína), Böczögő Dorina Olimpia, ugrás 12. hely
  • 2008. Peking (Kína), Böczögő Dorina Olimpia, egyéni összetett 52. hely
  • 2008. Deventer (Hollandia), Lónai Hajnalka Fame Svod Open, felnőtt, korlát, gerenda 5. hely
  • 2008. Deventer (Hollandia), Lónai Hajnalka Fame Svod Open, felnőtt, egyéni összetett, ugrás, talaj 3. hely
  • 2008. Moszkva (Oroszország), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, talaj 14. hely
  • 2008. Moszkva (Oroszország), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, korlát 16. hely
  • 2008. Moszkva (Oroszország), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, ugrás 9. hely
  • 2008. Ljubljana (Szlovénia), Kékegyi Szimonetta, Lukácsi Lilla, Mitykó B. Szabina Zelena Jama Open, csapat 4. hely
  • 2008. Ljubljana (Szlovénia), Lukácsi Lilla Zelena Jama Open, egyéni összetett 23. hely
  • 2008. Ljubljana (Szlovénia), Mitykó B. Szabina Zelena Jama Open, egyéni összetett 13. hely
  • 2008. Ljubljana (Szlovénia), Kékegyi Szimonetta Zelena Jama Open, egyéni összetett 8. hely
  • 2008. Tianjin (Kína), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, talaj 13. hely
  • 2008. Tianjin (Kína), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, gerenda 18. hely
  • 2008. Tianjin (Kína), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, korlát 10. hely
  • 2008. Tianjin (Kína), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, ugrás 7. hely
  • 2008. Maribor (Szlovénia), Kékegyi Szandra Világkupa, felnőtt, gerenda 25. hely
  • 2008. Maribor (Szlovénia), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, talaj 11. hely
  • 2008. Maribor (Szlovénia), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, korlát 16. hely
  • 2008. Maribor (Szlovénia), Böczögő Dorina Világkupa, felnőtt, ugrás 8. hely
  • 2008. Cottbus (Németország), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt, gerenda 11. hely
  • 2008. Cottbus (Németország), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt, ugrás 5. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Böczögő Dorina, Kékegyi Szabina, Korcsmáros Enikő, Lónai Hajnalka Európa Bajnokság, csapat 13. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Kékegyi Szabina Európa Bajnokság, junior, talaj 51. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Kékegyi Szabina Európa Bajnokság, junior, gerenda 43. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Kékegyi Szabina Európa Bajnokság, junior, korlát 62. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Kékegyi Szabina Európa Bajnokság, junior, egyéni összetett 94. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Lónai Hajnalka Európa Bajnokság, junior, talaj 60. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Lónai Hajnalka Európa Bajnokság, junior, gerenda 48. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Lónai Hajnalka Európa Bajnokság, junior, ugrás 58. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Lónai Hajnalka Európa Bajnokság, junior, egyéni összetett 90. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Böczögő Dorina Európa Bajnokság, felnőtt, egyéni összetett 17. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Böczögő Dorina Európa Bajnokság, felnőtt, talaj 36. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Böczögő Dorina Európa Bajnokság, felnőtt, gerenda 28. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Böczögő Dorina Európa Bajnokság, felnőtt, korlát 31. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Böczögő Dorina Európa Bajnokság, felnőtt, ugrás 70. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Korcsmáros Enikő Európa Bajnokság, felnőtt, gerenda 59. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Korcsmáros Enikő Európa Bajnokság, felnőtt, korlát 49. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Korcsmáros Enikő Európa Bajnokság, felnőtt, ugrás 7. hely
  • 2008. Clermont-Ferrand (Franciaország), Korcsmáros Enikő Európa Bajnokság, felnőtt, egyéni összetett 65. hely
  • 2008. Doha (Qatar), Böczögő Dorina Világkupa, talaj 10. hely
  • 2008. Doha (Qatar), Böczögő Dorina Világkupa, gerenda 13. hely
  • 2008. Doha (Qatar), Böczögő Dorina Világkupa, ugrás 4. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, gerenda, talaj 10. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, egyéni összetett 11. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, gerenda 4. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, korlát 8. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, egyéni összetett, ugrás 10. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, ugrás, talaj 1. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, egyéni összetett, korlát, gerenda 2. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, talaj 2. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, ugrás 4. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Budapest - Vidék utánpótlás válogatott, egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Mesterfokú Bajnokság, talaj 7. hely
  • 2008. Budapest, Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Mesterfokú Bajnokság, gerenda 8. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 11. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, talaj 6. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 10. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, korlát 2. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina, Kékegyi Szimonetta, Lukácsi Lilla, Mitykó B. Szabina, Nagy Anita Női felnőtt csb. 2. forduló, csapat 1. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 10. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Kadett országos bajnokság, talaj 8. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Kadett országos bajnokság, korlát, gerenda 4. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Kadett országos bajnokság, talaj 5. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Kadett országos bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Kadett országos bajnokság, korlát 8. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Kadett országos bajnokság, talaj 4. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Kadett országos bajnokság, korlát, gerenda 1. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Kadett országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás 2. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Kadett országos bajnokság, talaj 2. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Kadett országos bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Kadett országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát 4. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Kadett országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Kadett országos bajnokság, korlát 6. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Kadett országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, talaj 1. hely
  • 2008. Budapest, Gróza Kitti Gyermek haladó ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 6. hely
  • 2008. Budapest, Eke Beáta Gyermek haladó ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 5. hely
  • 2008. Budapest, Karsai Nikolett Gyermek haladó ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 4. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Vanda Gyermek haladó ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2008. Budapest, Túri Vivien Gyermek haladó ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2008. Budapest, Makra Noémi Gyermek haladó ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 1. hely
  • 2008. Budapest, Döme Adél Gyermek kezdő ('99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 9. hely
  • 2008. Budapest, Szederjesi Rebeka Gyermek kezdő ('99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 5. hely
  • 2008. Budapest, Kovalcsik Georgina Gyermek kezdő ('99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 5. hely
  • 2008. Budapest, Gonda Barbara Gyermek kezdő ('99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 4. hely
  • 2008. Budapest, Viczián Nikolett Gyermek kezdő ('99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2008. Budapest, Gonda Brigitta Gyermek kezdő ('99) csb. 2. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2008. Budapest, Viczián Noémi Gyermek kezdő ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 10. hely
  • 2008. Budapest, Csahó Nóra Gyermek kezdő ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 9. hely
  • 2008. Budapest, Kajouk Aisa Gyermek kezdő ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 6. hely
  • 2008. Budapest, Gergely Rita Gyermek kezdő ('97-98) csb. 2. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Női kadett szerenkénti bajnokság, talaj 15. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Női kadett szerenkénti bajnokság, gerenda 17. hely
  • 2008. Budapest, Guti Gréta Női kadett szerenkénti bajnokság, talaj 17. hely
  • 2008. Budapest, Guti Gréta Női kadett szerenkénti bajnokság, gerenda 16. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Női kadett szerenkénti bajnokság, korlát 3. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Női kadett szerenkénti bajnokság, ugrás, talaj 2. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Női kadett szerenkénti bajnokság, gerenda 13. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Női kadett szerenkénti bajnokság, korlát 5. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Női kadett szerenkénti bajnokság, talaj 6. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Női kadett szerenkénti bajnokság, gerenda 8. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Női kadett szerenkénti bajnokság, ugrás, korlát 4. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Női kadett szerenkénti bajnokság, talaj 9. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Női kadett szerenkénti bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Női kadett szerenkénti bajnokság, ugrás 3. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Női kadett szerenkénti bajnokság, korlát 6. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Női kadett szerenkénti bajnokság, talaj 5. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Női kadett szerenkénti bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Női kadett szerenkénti bajnokság, korlát 2. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Női kadett szerenkénti bajnokság, ugrás, gerenda, talaj 1. hely
  • 2008. Budapest, Keresztes Piroska Női felnőtt szerenkénti bajnokság, ugrás 9. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Női felnőtt szerenkénti bajnokság, talaj 3. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Női felnőtt szerenkénti bajnokság, korlát 2. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Női felnőtt szerenkénti bajnokság, ugrás, gerenda 1. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita, Guti Gréta, Schäffer Enikő Kadett csb., 2. forduló, csapat 1. hely
  • 2008. Nagy Anita MATSZ válogatóversenye Trnava Nemzetközi versenyre, egyéni összetett 6. hely
  • 2008. Lukácsi Lilla MATSZ válogatóversenye Trnava Nemzetközi versenyre, egyéni összetett 4. hely
  • 2008. Csiszár Evelin MATSZ válogatóversenye Trnava Nemzetközi versenyre, egyéni összetett 3. hely
  • 2008. Mitykó B. Szabina MATSZ válogatóversenye Trnava Nemzetközi versenyre, egyéni összetett 2. hely
  • 2008. Kékegyi Szimonetta MATSZ válogatóversenye Trnava Nemzetközi versenyre, egyéni összetett 1. hely
  • 2008. Budapest, Guti Gréta FTC Kupa, (II. kcs.), egyéni összetett 9. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita FTC Kupa, (II. kcs.), egyéni összetett 7. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin FTC Kupa, (II. kcs.), egyéni összetett 5. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina FTC Kupa, (II. kcs.), egyéni összetett 4. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő FTC Kupa, (I. kcs.), egyéni összetett 17. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla FTC Kupa, (I. kcs.), egyéni összetett 2. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta FTC Kupa, (I. kcs.), egyéni összetett 1. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta, Lukácsi Lilla, Mitykó B. Szabina FTC Kupa, csapat 2. hely
  • 2008. Budapest, Túri Vivien, Makra Noémi, Nagy Vanda, Karsai Nikolett, Csiszár Emese, Eke Beáta Gyermek haladó csb., csapat 1. hely
  • 2008. Ferencz Bettina Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 17. hely
  • 2008. Szenderjesi Rebeka Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 16. hely
  • 2008. Csahó Nóra Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 14. hely
  • 2008. Bella Rebeka Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 11. hely
  • 2008. Óvári Enikő Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 11. hely
  • 2008. Kolarovszki Emese Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 10. hely
  • 2008. Kovalcsik Georgina Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 6. hely
  • 2008. Kiss Ildikó Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 5. hely
  • 2008. Viczián Nikolett Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 4. hely
  • 2008. Bonda Brigitta Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 3. hely
  • 2008. Viczián Noémi Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 2. hely
  • 2008. Gergely Rita Gyermek kezdő vidék csb., egyéni összetett 1. hely
  • 2008. Óvári Enikő, Kiss Ildikó, Ferencz Bettina, Szenderjesi Rebeka, Kolarovszki Emese, Bella Rebeka Gyermek kezdő vidék csb. "A" csapat 2. hely
  • 2008. Viczián Nikolett, Kovalcsik Georgina, Bonda Brigitta, Gergely Rita, Viczián Noémi, Csahó Nóra Gyermek kezdő vidék csb. "B" csapat 1. hely
  • 2008. Budapest, Óvári Enikő, Kiss Ildikó, Ferencz Bettina, Szenderjesi Rebeka, Kolarovszki Emese, Bella Rebeka Gyermek kezdő csb. "A" csapat 3. hely
  • 2008. Budapest, Viczián Nikolett, Kovalcsik Georgina, Bonda Brigitta, Gergely Rita, Viczián Noémi, Csahó Nóra Gyermek kezdő csb. "B" csapat 1. hely
  • 2008. Budapest, Guti Gréta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 24. hely
  • 2008. Budapest, Guti Gréta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 22. hely
  • 2008. Budapest, Guti Gréta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, gerenda, talaj 26. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 26. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 22. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 21. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, korlát 25. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 25. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 23. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 18. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 17. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 21. hely
  • 2008. Budapest, Tóth Orsolya Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 23. hely
  • 2008. Budapest, Tóth Orsolya Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 18. hely
  • 2008. Budapest, Tóth Orsolya Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 13. hely
  • 2008. Budapest, Tóth Orsolya Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 20. hely
  • 2008. Budapest, Tóth Orsolya Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 19. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 14. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 13. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 9. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 17. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 15. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 21. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 7. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 4. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 9. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 12. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 12. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 5. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 15. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, gerenda 11. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 8. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 10. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 5. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 12. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 7. hely
  • 2008. Budapest, Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 3. hely
  • 2008. Budapest, Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 2. hely
  • 2008. Budapest, Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 6. hely
  • 2008. Budapest, Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát 9. hely
  • 2008. Budapest, Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 4. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 4. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 2. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, korlát 1. hely
  • 2008. Budapest, Nyitrai Kitti, Melis Tünde, Eke Laura, Farkas Anikó, Kis Gyöngyi, Bondár Nikolett Női ifjúsági II.o. csb. 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2008. Budapest, Lónai Hajnalka Junior országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2008. Budapest, Halász Henriett Felnőtt országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2008. Budapest, Halász Henriett Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 11. hely
  • 2008. Budapest, Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, ugrás, gerenda 1. hely
  • 2008. Budapest, Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 10. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Adrienn Felnőtt országos bajnokság, talaj 6. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Adrienn Felnőtt országos bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Adrienn Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szandra Felnőtt országos bajnokság, talaj 4. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szandra Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett, korlát 6. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Felnőtt országos bajnokság, talaj 1. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Felnőtt országos bajnokság, korlát 3. hely
  • 2008. Budapest, Böczögő Dorina Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett, gerenda 2. hely
  • 2008. Kékegyi Szandra, Halász Henriett, Rith Barbara, Keresztes Piroska, Kékegyi Adrienn, Nyisztor Nikoletta Diákolimpia (V.-VI. kcs.), csapat 1. hely
  • 2008. Böczögő Dorina, Kékegyi Szabina, Korcsmáros Enikő, Lónai Hajnalka, Halász Henriett Női felnőtt csb. 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2008. Budapest, Lukácsi Lilla Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, talaj 2. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2008. Budapest, Schäffer Enikő Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, korlát 8. hely
  • 2008. Budapest, Tóth Orsolya Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, talaj 6. hely
  • 2008. Budapest, Tóth Orsolya Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda 7. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, talaj 8. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, korlát 3. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2008. Budapest, Csiszár Evelin Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 4. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, gerenda, talaj 4. hely
  • 2008. Budapest, Mitykó B. Szabina Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, ugrás, korlát 1. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, talaj 2. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szimonetta Leány Kadett Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2008. Budapest, Lónai Hajnalka Magyarország - Dánia - Portugália, ifjúsági, egyéni összetett 4. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Szabina Magyarország - Dánia - Portugália, ifjúsági, egyéni összetett 2. hely
  • 2008. Budapest, Korcsmáros Enikő Magyarország - Dánia - Portugália, felnőtt, egyéni összetett 6. hely
  • 2008. Budapest, Kékegyi Adrienn Magyarország - Dánia - Portugália, felnőtt, egyéni összetett 5. hely
  • 2008. Kékegyi Adrienn EB válogató II., junior - felnőtt, egyéni összetett 6. hely
  • 2008. Kékegyi Adrienn EB válogató II., junior - felnőtt, talaj 5. hely
  • 2008. Kékegyi Adrienn EB válogató II., junior - felnőtt, gerenda 4. hely
  • 2008. Kékegyi Adrienn EB válogató II., junior - felnőtt, ugrás, korlát 7. hely
  • 2008. Korcsmáros Enikő EB válogató II., junior - felnőtt, egyéni összetett, gerenda 2. hely
  • 2008. Korcsmáros Enikő EB válogató II., junior - felnőtt, korlát 4. hely
  • 2008. Korcsmáros Enikő EB válogató II., junior - felnőtt, ugrás 1. hely
  • 2008. Lónai Hajnalka EB válogató II., junior - felnőtt, egyéni összetett 5. hely
  • 2008. Lónai Hajnalka EB válogató II., junior - felnőtt, talaj 3. hely
  • 2008. Lónai Hajnalka EB válogató II., junior - felnőtt, gerenda 6. hely
  • 2008. Lónai Hajnalka EB válogató II., junior - felnőtt, korlát 4. hely
  • 2008. Lónai Hajnalka EB válogató II., junior - felnőtt, ugrás 2. hely
  • 2008. Kékegyi Szabina EB válogató II., junior - felnőtt, egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2008. Kékegyi Szabina EB válogató II., junior - felnőtt, gerenda 1. hely
  • 2008. Kékegyi Szabina EB válogató II., junior - felnőtt, korlát 3. hely
  • 2008. Kékegyi Szabina EB válogató II., junior - felnőtt, ugrás 8. hely
  • 2008. Tata, Lónai Hajnalka EB válogató, junior, talaj 8. hely
  • 2008. Tata, Lónai Hajnalka EB válogató, junior, korlát 7. hely
  • 2008. Tata, Lónai Hajnalka EB válogató, junior, ugrás, gerenda 4. hely
  • 2008. Tata, Kékegyi Szabina EB válogató, junior, talaj 4. hely
  • 2008. Tata, Kékegyi Szabina EB válogató, junior, gerenda 6. hely
  • 2008. Tata, Kékegyi Szabina EB válogató, junior, korlát 3. hely
  • 2008. Tata, Kékegyi Szabina EB válogató, junior, ugrás 8. hely
  • 2008. Budapest, Nagy Anita, Tóth Orsolya, Schaffer Enikő, Lukácsi Lilla, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina Kadett csb., 1. forduló, csapat 2. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Matolay Elek Emlékverseny, ifjúsági, talaj 3. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Matolay Elek Emlékverseny, ifjúsági, korlát, gerenda 1. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Matolay Elek Emlékverseny, ifjúsági, egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Budapest, Böczögő Dorina Matolay Elek Emlékverseny, junior, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Matolay Elek Emlékverseny, felnőtt, korlát 6. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Matolay Elek Emlékverseny, felnőtt, egyéni összetett, ugrás, gerenda, talaj 2. hely
  • 2007. Budapest, Böczögő Dorina, Kékegyi Szabina, Kékegyi Adrienn Matolay Elek Emlékverseny, csapat 1. hely
  • 2007. Glasgow (Egyesült Királyság), Korcsmáros Enikő GP, ugrás 2. hely
  • 2007. Blanc Mesnil (Franciaország), Kékegyi Szandra Talaj 3. hely
  • 2007. Blanc Mesnil (Franciaország), Kékegyi Szandra Egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Blanc Mesnil (Franciaország), Kékegyi Szabina Korlát 3. hely
  • 2007. Blanc Mesnil (Franciaország), Kékegyi Szabina Egyéni összetett 13. hely
  • 2007. Blanc Mesnil (Franciaország), Kékegyi Szandra, Kékegyi Szabina Csapat 2. hely
  • 2007. Stuttgart (Németország), Korcsmáros Enikő DTB Kupa, ugrás 5. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, talaj 8. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, gerenda 5. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, korlát 30. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, ugrás 11. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, egyéni összetett 14. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szabina CEFTA - Kupa, talaj 27. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szabina CEFTA - Kupa, korlát, gerenda 15. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szabina CEFTA - Kupa, ugrás 28. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Kékegyi Szabina CEFTA - Kupa, egyéni összetett 16. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, talaj 12. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, gerenda 2. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, korlát 9. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, ugrás 1. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Liberec (Csehország), Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra, Kékegyi Szabina CEFTA - Kupa, csapat 3. hely
  • 2007. Kékegyi Szandra Leverkusen Cup, talaj 17. hely
  • 2007. Kékegyi Szandra Leverkusen Cup, gerenda 7. hely
  • 2007. Kékegyi Szandra Leverkusen Cup, korlát 22. hely
  • 2007. Kékegyi Szandra Leverkusen Cup, ugrás 19. hely
  • 2007. Kékegyi Szandra Leverkusen Cup, egyéni összetett 32. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Leverkusen Cup, talaj 23. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Leverkusen Cup, gerenda 12. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Leverkusen Cup, korlát 3. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Leverkusen Cup, ugrás 27. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Leverkusen Cup, egyéni összetett 33. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Leverkusen Cup, talaj 6. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Leverkusen Cup, gerenda 16. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Leverkusen Cup, egyéni összetett, ugrás, korlát 1. hely
  • 2007. Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra, Kékegyi Szabina Leverkusen Cup, csapat 3. hely
  • 2007. Brno (Csehország), Korcsmáros Enikő Nemzetközi Tornaverseny, felnőtt, korlát, talaj 7. hely
  • 2007. Belgrád (Szerbia), Böczögő Dorina EYOF, junior, talaj 4. hely
  • 2007. Belgrád (Szerbia), Böczögő Dorina EYOF, junior, ugrás 6. hely
  • 2007. Belgrád (Szerbia), Böczögő Dorina EYOF, junior, egyéni összetett 19. hely
  • 2007. Belgrád (Szerbia), Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra, Lónai Hajnalka EYOF, csapat 11. hely
  • 2007. Gent (Belgium), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt, gerenda 22. hely
  • 2007. Gent (Belgium), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt, korlát 21. hely
  • 2007. Gent (Belgium), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt, ugrás 15. hely
  • 2007. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szandra Gym Festival, junior, talaj 2. hely
  • 2007. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szandra Gym Festival, junior, gerenda 5. hely
  • 2007. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szandra Gym Festival, junior, korlát 8. hely
  • 2007. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szandra Gym Festival, junior, ugrás 6. hely
  • 2007. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szandra Gym Festival, junior, egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Trnava (Szlovákia), Böczögő Dorina Gym Festival, junior, gerenda 3. hely
  • 2007. Trnava (Szlovákia), Böczögő Dorina Gym Festival, junior, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2007. Déva (Románia), Tóth Orsolya DKMT Kupa, serdülő, egyéni összetett 9. hely
  • 2007. Déva (Románia), Lukácsi Lilla DKMT Kupa, serdülő, egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Déva (Románia), Kékegyi Szimonetta DKMT Kupa, serdülő, egyéni összetett 4. hely
  • 2007. Csiszár Evelin Déva nemzetközi verseny, serdülő, egyéni összetett 15. hely
  • 2007. Nagy Anita Déva nemzetközi verseny, serdülő, egyéni összetett 14. hely
  • 2007. Mitykó B. Szabina Déva nemzetközi verseny, serdülő, egyéni összetett 11. hely
  • 2007. Trényi Krisztina Déva nemzetközi verseny, junior, egyéni összetett 10. hely
  • 2007. Lónai Hajnalka Déva nemzetközi verseny, junior, egyéni összetett 7. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Déva nemzetközi verseny, junior, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Nagy Anita, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina Déva nemzetközi verseny, "2" csapat 5. hely
  • 2007. Lónai Hajnalka, Trényi Krisztina, Kékegyi Szabina Déva nemzetközi verseny, "1" csapat 3. hely
  • 2007. Ljubljana (Szlovénia), Lukácsi Lilla Zelena Jama Open, egyéni összetett 32. hely
  • 2007. Ljubljana (Szlovénia), Mitykó B. Szabina Zelena Jama Open, egyéni összetett 14. hely
  • 2007. Ljubljana (Szlovénia), Kékegyi Szimonetta Zelena Jama Open, egyéni összetett 12. hely
  • 2007. Ljubljana (Szlovénia), Kékegyi Szimonetta, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla Zelena Jama Open, csapat 6. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lukácsi Lilla DKMT Kupa, serdülő, talaj 5. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lukácsi Lilla DKMT Kupa, serdülő, gerenda 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lukácsi Lilla DKMT Kupa, serdülő, egyéni összetett, ugrás, korlát 4. hely
  • 2007. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina DKMT Kupa, serdülő, gerenda, talaj 4. hely
  • 2007. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina DKMT Kupa, serdülő, ugrás 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina DKMT Kupa, serdülő, egyéni összetett, korlát 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Csiszár Evelin DKMT Kupa, serdülő, gerenda 1. hely
  • 2007. Békéscsaba, Csiszár Evelin DKMT Kupa, serdülő, korlát 4. hely
  • 2007. Békéscsaba, Csiszár Evelin DKMT Kupa, serdülő, ugrás 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Csiszár Evelin DKMT Kupa, serdülő, egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Tóth Orsolya Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 5. hely
  • 2007. Békéscsaba, Tóth Orsolya Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, talaj 6. hely
  • 2007. Békéscsaba, Nagy Anita Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 6. hely
  • 2007. Békéscsaba, Nagy Anita Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát, talaj 5. hely
  • 2007. Békéscsaba, Csiszár Evelin Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2007. Békéscsaba, Csiszár Evelin Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, ugrás, talaj 4. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lukácsi Lilla Hungarotel kupa, Serdülő talaj 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lukácsi Lilla Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát 4. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lukácsi Lilla Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, ugrás, gerenda 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 4. hely
  • 2007. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát, talaj 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 1. hely
  • 2007. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szimonetta Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát, gerenda 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szimonetta Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, ugrás, talaj 1. hely
  • 2007. Békéscsaba, Trényi Krisztina Hungarotel kupa, Junior korlát, gerenda 5. hely
  • 2007. Békéscsaba, Trényi Krisztina Hungarotel kupa, Junior egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lónai Hajnalka Hungarotel kupa, Junior gerenda 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lónai Hajnalka Hungarotel kupa, Junior ugrás, korlát, talaj 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lónai Hajnalka Hungarotel kupa, Junior egyéni összetett 4. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szabina Hungarotel kupa, Junior gerenda 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szabina Hungarotel kupa, Junior korlát 1. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szabina Hungarotel kupa, Junior egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Halász Henriett Hungarotel kupa, Felnőtt talaj 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Halász Henriett Hungarotel kupa, Felnőtt ugrás 1. hely
  • 2007. Békéscsaba, Halász Henriett Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 12. hely
  • 2007. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, Felnőtt korlát, gerenda 1. hely
  • 2007. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 11. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Felnőtt talaj 6. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett, gerenda 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Junior, talaj 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Junior gerenda 4. hely
  • 2007. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Junior egyéni összetett, korlát 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Junior gerenda 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Junior ugrás, korlát 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Junior egyéni összetett, talaj 1. hely
  • 2007. Békéscsaba, Lukácsi Lilla, Trényi Krisztina, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, "C" csapat 3. hely
  • 2007. Békéscsaba, Csiszár Evelin, Lónai Hajnalka, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, "A" csapat 2. hely
  • 2007. Békéscsaba, Kékegyi Szimonetta, Kékegyi Szandra, Kékegyi Szabina Hungarotel kupa, "B" csapat 1. hely
  • 2007. Amszterdam (Hollandia), Korcsmáros Enikő Európa Bajnokság, ugrás 7. hely
  • 2007. Amszterdam (Hollandia), Korcsmáros Enikő Európa Bajnokság, egyéni összetett 35. hely
  • 2007. Maribor (Szlovénia), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt, gerenda 11. hely
  • 2007. Maribor (Szlovénia), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt, ugrás, korlát 5. hely
  • 2007. Szombathely, Korcsmáros Enikő Magyar nemzetközi tornaverseny, felnőtt, korlát 5. hely
  • 2007. Szombathely, Korcsmáros Enikő Magyar nemzetközi tornaverseny, felnőtt, ugrás 1. hely
  • 2007. Szombathely, Korcsmáros Enikő Magyar nemzetközi tornaverseny, felnőtt, egyéni összetett 20. hely
  • 2007. Szombathely, Trényi Krisztina Magyar nemzetközi tornaverseny, junior, egyéni összetett 17. hely
  • 2007. Szombathely, Kékegyi Adrienn Magyar nemzetközi tornaverseny, felnőtt, gerenda 5. hely
  • 2007. Szombathely, Kékegyi Adrienn Magyar nemzetközi tornaverseny, felnőtt, ugrás 2. hely
  • 2007. Szombathely, Kékegyi Adrienn Magyar nemzetközi tornaverseny, felnőtt, egyéni összetett 15. hely
  • 2007. Szombathely, Lónai Hajnalka Magyar nemzetközi tornaverseny, junior, gerenda 6. hely
  • 2007. Szombathely, Lónai Hajnalka Magyar nemzetközi tornaverseny, junior, egyéni összetett 12. hely
  • 2007. Szombathely, Kékegyi Szabina Magyar nemzetközi tornaverseny, junior, egyéni összetett 10. hely
  • 2007. Szombathely, Kékegyi Szandra Magyar nemzetközi tornaverseny, junior, talaj 3. hely
  • 2007. Szombathely, Kékegyi Szandra Magyar nemzetközi tornaverseny, junior, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Stella Zakharova Cup, ugrás 4. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Stella Zakharova Cup, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Cottbus (Németország), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt gerenda 21. hely
  • 2007. Cottbus (Németország), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt korlát 23. hely
  • 2007. Cottbus (Németország), Korcsmáros Enikő Világkupa, felnőtt ugrás 7. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta, Csiszár Evelin, Mitykó B. Szabina, Lukácsi Lilla, Nagy Anita, Tóth Orsolya Budapest - Vidék Válogatott verseny, csapatverseny 1. hely
  • 2007. Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2007. Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, korlát 4. hely
  • 2007. Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, gerenda 8. hely
  • 2007. Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, ugrás 8. hely
  • 2007. Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2007. Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, korlát 8. hely
  • 2007. Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Mesterfokú Bajnokság, talaj 5. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Mesterfokú Bajnokság, korlát, gerenda 3. hely
  • 2007. Kékegyi Szabina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, talaj 2. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, ugrás 3. hely
  • 2007. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2007. Budapest, Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra, Kékegyi Szabina, Korcsmáros Enikő, Lónai Hajnalka Felnőtt I.o. csb., csapat 1. hely
  • 2007. Budapest, Tóth Orsolya Serdülő országos bajnokság, talaj 8. hely
  • 2007. Budapest, Tóth Orsolya Serdülő országos bajnokság, egyéni összetett 21. hely
  • 2007. Budapest, Mitykó B. Szabina Serdülő országos bajnokság, talaj 4. hely
  • 2007. Budapest, Mitykó B. Szabina Serdülő országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2007. Budapest, Mitykó B. Szabina Serdülő országos bajnokság, egyéni összetett 17. hely
  • 2007. Budapest, Nagy Anita Serdülő országos bajnokság, talaj 6. hely
  • 2007. Budapest, Nagy Anita Serdülő országos bajnokság, egyéni összetett, gerenda 8. hely
  • 2007. Budapest, Lukácsi Lilla Serdülő országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2007. Budapest, Lukácsi Lilla Serdülő országos bajnokság, ugrás 5. hely
  • 2007. Budapest, Lukácsi Lilla Serdülő országos bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta Serdülő országos bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta Serdülő országos bajnokság, korlát 3. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta Serdülő országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, talaj 2. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Evelin Serdülő országos bajnokság, talaj 6. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Evelin Serdülő országos bajnokság, korlát 2. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Evelin Serdülő országos bajnokság, ugrás, gerenda 4. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Evelin Serdülő országos bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2007. Budapest, Trényi Krisztina Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2007. Budapest, Trényi Krisztina Ifjúsági országos bajnokság, korlát 4. hely
  • 2007. Budapest, Trényi Krisztina Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, talaj 5. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Ifjúsági országos bajnokság, korlát 1. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Ifjúsági országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2007. Budapest, Lónai Hajnalka Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2007. Budapest, Lónai Hajnalka Ifjúsági országos bajnokság, korlát, talaj 3. hely
  • 2007. Budapest, Lónai Hajnalka Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás 2. hely
  • 2007. Budapest, Eke Beáta Gyermek kezdő ('98), egyéni összetett 10. hely
  • 2007. Budapest, Viczián Noémi Gyermek kezdő ('98), egyéni összetett 8. hely
  • 2007. Budapest, Gergely Rita Gyermek kezdő ('98), egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Emese Gyermek kezdő ('98), egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Budapest, Karsai Nikolett Gyermek kezdő ('98), egyéni összetett 1. hely
  • 2007. Budapest, Óvári Anikó Gyermek kezdő ('96-97), egyéni összetett 16. hely
  • 2007. Budapest, Óvári Enikő Gyermek kezdő ('96-97), egyéni összetett 12. hely
  • 2007. Budapest, Kiss Ildikó Gyermek kezdő ('96-97), egyéni összetett 8. hely
  • 2007. Budapest, Gróza Kitti Gyermek kezdő ('96-97), egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Budapest, Makra Noémi Gyermek kezdő ('96-97), egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Budapest, Nagy Vanda Gyermek kezdő ('96-97), egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Budapest, Túri Vivien Gyermek kezdő ('96-97), egyéni összetett 1. hely
  • 2007. Budapest, Gergely Rita, Csiszár Emese, Karsai Nikolett, Makra Noémi, Nagy Vanda, Túri Vivien Gyermek kezdő csb. 2. forduló, csapat 1. hely
  • 2007. Budapest, Mitykó B. Szabina Kanyó Éva emlékverseny, ifjúsági egyéni összetett 7. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Evelin Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 9. hely
  • 2007. Budapest, Lukácsi Lilla Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 8. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Kanyó Éva emlékverseny, felnőtt egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn, Mitykó B. Szabina, Kékegyi Szimonetta Kanyó Éva emlékverseny, csapat 1. hely
  • 2007. Tata, Korcsmáros Enikő Világbajnokság II. válogató verseny, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Tata, Kékegyi Szandra Világbajnokság II. válogató verseny, egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Tata, Böczögő Dorina Világbajnokság II. válogató verseny, egyéni összetett 1. hely
  • 2007. Tata, Kékegyi Szandra Világbajnokság I. válogató verseny, egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Tata, Böczögő Dorina Világbajnokság I. válogató verseny, egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Budapest, Keresztes Piroska Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, egyéni összetett 8. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, korlát, talaj 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, ugrás 5. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szandra Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, talaj 1. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szandra Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, gerenda 3. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szandra Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, ugrás 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szandra Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, egyéni összetett, korlát 2. hely
  • 2007. Budapest, Böczögő Dorina Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, talaj 2. hely
  • 2007. Budapest, Böczögő Dorina Női junior egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2007. Budapest, Halász Henriett Női felnőtt I.o. egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, ugrás, talaj 4. hely
  • 2007. Budapest, Halász Henriett Női felnőtt I.o. egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, egyéni összetett 8. hely
  • 2007. Budapest, Korcsmáros Enikő Női felnőtt I.o. egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, korlát, gerenda 2. hely
  • 2007. Budapest, Korcsmáros Enikő Női felnőtt I.o. egyéni bajnokság a Tippmix kupáért, egyéni összetett 7. hely
  • 2007. Budapest, Nyitrai Kitti, Csatlós Andrea, Schaffer Enikő, Guti Gréta, Melis Tünde, Bucskó Zsófia Gyermek haladó csb. 1. forduló, csapat 2. hely
  • 2007. Budapest, Túri Vivien, Makra Noémi, Nagy Vanda, Karsai Nikolett, Csiszár Emese, Gergely Rita, Eke Beáta, Gróza Kitti Gyermek kezdő csb. 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2007. Budapest, Farkas Anikó, Bondár Nikolett, Kindli Tünde, Paulik Enikő, Eke Laura, Kis Gyöngyi Női ifjúsági II.o. csb. 1. forduló, csapat 1. hely
  • 2007. Budapest, Bondár Nikolett Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, talaj 3. hely
  • 2007. Budapest, Bondár Nikolett Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2007. Budapest, Paulik Enikő Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, ugrás, talaj 2. hely
  • 2007. Budapest, Paulik Enikő Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Budapest, Kindli Tünde Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2007. Budapest, Kindli Tünde Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, korlát, talaj 4. hely
  • 2007. Budapest, Kindli Tünde Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás 5. hely
  • 2007. Budapest, Eke Laura Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, gerenda, talaj 5. hely
  • 2007. Budapest, Eke Laura Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, korlát 4. hely
  • 2007. Budapest, Eke Laura Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás 3. hely
  • 2007. Budapest, Kis Gyöngyi Női ifjúsági II.o. Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2007. Budapest, Tóth Orsolya Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, talaj 7. hely
  • 2007. Budapest, Tóth Orsolya Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, gerenda 8. hely
  • 2007. Budapest, Tóth Orsolya Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2007. Budapest, Nagy Anita Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, talaj 5. hely
  • 2007. Budapest, Nagy Anita Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, korlát 6. hely
  • 2007. Budapest, Nagy Anita Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, gerenda 7. hely
  • 2007. Budapest, Lukácsi Lilla Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, korlát, talaj 3. hely
  • 2007. Budapest, Lukácsi Lilla Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, ugrás 5. hely
  • 2007. Budapest, Lukácsi Lilla Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, gerenda 4. hely
  • 2007. Budapest, Mitykó B. Szabina Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, talaj 1. hely
  • 2007. Budapest, Mitykó B. Szabina Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, korlát, gerenda 5. hely
  • 2007. Budapest, Mitykó B. Szabina Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, ugrás 3. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, talaj 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda 2. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Evelin Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, ugrás, talaj 2. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Evelin Női serdülő Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Csilla Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, talaj 5. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Csilla Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, korlát, gerenda 6. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Csilla Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Zsanett Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, talaj 4. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Zsanett Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, korlát, gerenda 7. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Zsanett Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Zsanett Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Budapest, Zelenyánszki Bianka Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, korlát, gerenda 4. hely
  • 2007. Budapest, Zelenyánszki Bianka Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, ugrás, talaj 6. hely
  • 2007. Budapest, Zelenyánszki Bianka Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Budapest, Trényi Krisztina Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, talaj 1. hely
  • 2007. Budapest, Trényi Krisztina Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, ugrás 5. hely
  • 2007. Budapest, Trényi Krisztina Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda 3. hely
  • 2007. Budapest, Lónai Hajnalka Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, talaj 3. hely
  • 2007. Budapest, Lónai Hajnalka Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, ugrás, gerenda 1. hely
  • 2007. Budapest, Lónai Hajnalka Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, korlát 2. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, gerenda, talaj 2. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Női ifjúsági Bp - Vidék bajnokság, egyéni összetett, korlát 1. hely
  • 2007. Budapest, Tóth Orsolya Női serdülő csb. 1. forduló, egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Budapest, Nagy Anita Női serdülő csb. 1. forduló, egyéni összetett 4. hely
  • 2007. Budapest, Csiszár Evelin Női serdülő csb. 1. forduló, egyéni összetett 1. hely
  • 2007. Budapest, Mitykó B. Szabina Női serdülő csb. 1. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Budapest, Lukácsi Lilla Női serdülő csb. 1. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szimonetta Női serdülő csb. 1. forduló, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Budapest, Zelenyánszki Bianka Női ifjúsági csb. 1. forduló, egyéni összetett 4. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Zsanett Női ifjúsági csb. 1. forduló, egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Budapest, Szabó Csilla Női ifjúsági csb. 1. forduló, egyéni összetett 6. hely
  • 2007. Budapest, Trényi Krisztina Női ifjúsági csb. 1. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Budapest, Lónai Hajnalka Női ifjúsági csb. 1. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szabina Női ifjúsági csb. 1. forduló, egyéni összetett 1. hely
  • 2007. Budapest, Lónai Hajnalka Női felnőtt csb. 1. forduló, egyéni összetett 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Női felnőtt csb. 1. forduló, egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szandra Női felnőtt csb. 1. forduló, egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Budapest, Böczögő Dorina Női felnőtt csb. 1. forduló, egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Budapest, Korcsmáros Enikő Női felnőtt csb. 1. forduló, egyéni összetett 1. hely
  • 2007. Makó, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 6. hely
  • 2007. Makó, Mitykó B. Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 8. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 8. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 2. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szabina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, korlát 4. hely
  • 2007. Makó, Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás, talaj 2. hely
  • 2007. Makó, Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 3. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szandra Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 1. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szandra Diákolimpia (III.-IV. kcs.), korlát, gerenda 4. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szandra Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 3. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szandra Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 2. hely
  • 2007. Makó, Tóth Orsolya Diákolimpia (I.-II. kcs.), talaj 4. hely
  • 2007. Makó, Tóth Orsolya Diákolimpia (I.-II. kcs.), ugrás 6. hely
  • 2007. Makó, Tóth Orsolya Diákolimpia (I.-II. kcs.), egyéni összetett 5. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (I.-II. kcs.), ugrás, gerenda 1. hely
  • 2007. Makó, Kékegyi Szimonetta Diákolimpia (I.-II. kcs.), egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2007. Makó, Lukácsi Lilla Diákolimpia (I.-II. kcs.), gerenda 2. hely
  • 2007. Makó, Lukácsi Lilla Diákolimpia (I.-II. kcs.), egyéni összetett, ugrás, talaj 1. hely
  • 2007. Makó, Keresztes Piroska, Balázs Beatrix, Halász Henriett Diákolimpia (V.-VI. kcs.), csapat 1. hely
  • 2007. Makó, Halász Henriett Diákolimpia (V.-VI. kcs.), gerenda 7. hely
  • 2007. Makó, Halász Henriett Diákolimpia (V.-VI. kcs.), korlát 5. hely
  • 2007. Makó, Halász Henriett Diákolimpia (V.-VI. kcs.), ugrás 3. hely
  • 2007. Makó, Halász Henriett Diákolimpia (V.-VI. kcs.), egyéni összetett, talaj 4. hely
  • 2007. Makó, Keresztes Piroska Diákolimpia (V.-VI. kcs.), korlát, gerenda 6. hely
  • 2007. Makó, Keresztes Piroska Diákolimpia (V.-VI. kcs.), egyéni összetett, ugrás, talaj 7. hely
  • 2007. Tata, Kékegyi Adrienn EB válogató, korlát, talaj 5. hely
  • 2007. Tata, Kékegyi Adrienn EB válogató, ugrás, gerenda 3. hely
  • 2007. Tata, Korcsmáros Enikő EB válogató, talaj 3. hely
  • 2007. Tata, Korcsmáros Enikő EB válogató, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szandra Női junior szerenkénti bajnokság, korlát, gerenda, talaj 2. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Szandra Női junior szerenkénti bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Női junior szerenkénti bajnokság, talaj 3. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Női junior szerenkénti bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2007. Budapest, Kékegyi Adrienn Női junior szerenkénti bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2007. Budapest, Böczögő Dorina Női junior szerenkénti bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2007. Budapest, Böczögő Dorina Női junior szerenkénti bajnokság, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2007. Budapest, Korcsmáros Enikő Női felnőtt szerenkénti bajnokság, talaj 3. hely
  • 2007. Budapest, Korcsmáros Enikő Női felnőtt szerenkénti bajnokság, korlát, gerenda 2. hely
  • 2007. Budapest, Korcsmáros Enikő Női felnőtt szerenkénti bajnokság, ugrás 8. hely
  • 2007. Budapest, Halász Henriett Női felnőtt szerenkénti bajnokság, talaj 7. hely
  • 2007. Budapest, Halász Henriett Női felnőtt szerenkénti bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Békéscsaba, Kékegyi Szimonetta, Csiszár Evelin DKMT Kupa, serdülő, csapat 1. hely
  • 2006. Békéscsaba, Csiszár Evelin DKMT Kupa, serdülő, egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Békéscsaba, Tóth Orsolya DKMT Kupa, gyermek, egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Békéscsaba, Lukácsi Lilla DKMT Kupa, gyermek, egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Békéscsaba, Kékegyi Szimonetta DKMT Kupa, gyermek, egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Montevarchi (Olaszország), Böczögő Dorina Magyarország - Olaszország, ifjúsági, egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Montevarchi (Olaszország), Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra, Lónai Hajnalka, Kékegyi Adrienn Magyarország - Olaszország, ifjúsági, csapat 2. hely
  • 2006. Liberec (Csehország), Lónai Hajnalka, Trényi Krisztina, Kékegyi Adrienn CEFTA - Kupa, csapat 3. hely
  • 2006. Déva (Románia), Mitykó B. Szabina DKMT Kupa, serdülő, egyéni összetett 6. hely
  • 2006. Déva (Románia), Lukácsi Lilla DKMT Kupa, gyermek, egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Déva (Románia), Kékegyi Szimonetta DKMT Kupa, gyermek, egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Leverkusen Cup, felnőtt, egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra, Kékegyi Szabina Leverkusen Cup, felnőtt, csapat 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Leverkusen Cup, felnőtt, egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Békéscsaba, Csiszár Evelin Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 6. hely
  • 2006. Békéscsaba, Lukácsi Lilla Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Békéscsaba, Kékegyi Szimonetta Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Békéscsaba, Lónai Hajnalka Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Békéscsaba, Trényi Krisztina Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Békéscsaba, Kékegyi Szabina Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Békéscsaba, Lukácsi Lilla, Trényi Krisztina, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Felnőtt csapat 4. hely
  • 2006. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina, Lónai Hajnalka, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Felnőtt csapat 2. hely
  • 2006. Békéscsaba, Kékegyi Szimonetta, Kékegyi Szandra, Kékegyi Szabina Hungarotel kupa, Felnőtt csapat 1. hely
  • 2006. Novi Sad (Szerbia), Tóth Orsolya, Trényi Krisztina, Lónai Hajnalka DKMT Kupa, ifjúsági, csapat 2. hely
  • 2006. Novi Sad (Szerbia), Lónai Hajnalka DKMT Kupa, ifjúsági, egyéni összetett 6. hely
  • 2006. Novi Sad (Szerbia), Trényi Krisztina DKMT Kupa, ifjúsági, egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Novi Sad (Szerbia), Tóth Orsolya DKMT Kupa, gyermek, egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szandra Gym Festival, felnőtt, talaj 4. hely
  • 2006. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szandra Gym Festival, felnőtt, gerenda 5. hely
  • 2006. Trnava (Szlovákia), Böczögő Dorina Gym Festival, felnőtt, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2006. Trnava (Szlovákia), Böczögő Dorina Gym Festival, felnőtt, egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szabina Gym Festival, ifjúsági, egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Trnava (Szlovákia), Kékegyi Szabina Gym Festival, ifjúsági, csapat 1. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Dutch Open, felnőtt, talaj 4. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Dutch Open, felnőtt, gerenda 4. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Dutch Open, felnőtt, korlát 1. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Dutch Open, felnőtt, ugrás 3. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Dutch Open, ifjúsági, egyéni összetett 6. hely
  • 2006. Ljubljana (Szlovénia), Kékegyi Szabina, Lónai Hajnalka, Kékegyi Szandra Zelena Jama, csapat 4. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági, talaj 3. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági, gerenda 1. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági, korlát 6. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági, ugrás 3. hely
  • 2006. Mitykó B. Szabina Székely Zoltán emlékverseny, serdülő, egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Csiszár Evelin Székely Zoltán emlékverseny, serdülő, egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Kékegyi Szimonetta Székely Zoltán emlékverseny, serdülő, egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági, egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Lukácsi Lilla FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Nagy Anita FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Mitykó B. Szabina FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Kékegyi Szimonetta FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Csiszár Evelin FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Volos (Görögország), Böczögő Dorina Európa Bajnokság, korlát 8. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Stella Zakharova Cup, ugrás 4. hely
  • 2006. Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra Stella Zakharova Cup, csapat 5. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, talaj 5. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, talaj 4. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, talaj 1. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Mesterfokú Bajnokság, korlát 5. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, korlát 3. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, korlát 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, korlát 1. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Kékegyi Szimonetta Serdülő országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2006. Lukácsi Lilla Serdülő országos bajnokság, talaj 1. hely
  • 2006. Nagy Anita Serdülő országos bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2006. Csiszár Evelin Serdülő országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2006. Kékegyi Szimonetta Serdülő országos bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2006. Lukácsi Lilla Serdülő országos bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2006. Kékegyi Szimonetta Serdülő országos bajnokság, korlát 5. hely
  • 2006. Nagy Anita Serdülő országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2006. Csiszár Evelin Serdülő országos bajnokság, ugrás 5. hely
  • 2006. Kékegyi Szimonetta Serdülő országos bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2006. Mitykó B. Szabina Serdülő országos bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2006. Csiszár Evelin Serdülő ('93-95) országos bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Nagy Anita Serdülő ('93-95) országos bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Tóth Orsolya Serdülő ('96) országos bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Lukácsi Lilla Serdülő ('96) országos bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Kékegyi Szimonetta Serdülő ('96) országos bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Kadett országos bajnokság, talaj 6. hely
  • 2006. Trényi Krisztina Kadett országos bajnokság, talaj 4. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Kadett országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Kadett országos bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Kadett országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2006. Trényi Krisztina Kadett országos bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2006. Trényi Krisztina Kadett országos bajnokság, korlát 5. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Kadett országos bajnokság, korlát 4. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Kadett országos bajnokság, korlát 1. hely
  • 2006. Varró Renáta Kadett országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2006. Trényi Krisztina Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Ifjúsági országos bajnokság, talaj 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Ifjúsági országos bajnokság, talaj 1. hely
  • 2006. Nyisztor Nikolett Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2006. Keresztes Piroska Ifjúsági országos bajnokság, korlát 6. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, korlát 4. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Ifjúsági országos bajnokság, korlát 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Ifjúsági országos bajnokság, korlát 1. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Ifjúsági országos bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2006. Keresztes Piroska Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Kadett szerbajnokság, talaj 6. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Kadett szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Kadett szerbajnokság, gerenda 5. hely
  • 2006. Trényi Krisztina Kadett szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Kadett szerbajnokság, gerenda 1. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Kadett szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 2006. Kékegyi Szabina Kadett szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 2006. Lónai Hajnalka Kadett szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Ifjúsági szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Ifjúsági szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 2006. Nyisztor Nikolett Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 3. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 1. hely
  • 2006. Keresztes Piroska Ifjúsági szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 2006. Kékegyi Szandra Ifjúsági szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 2006. Kékegyi Adrienn Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 2006. Böczögő Dorina Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2006. Halász Henriett Felnőtt szerbajnokság, talaj 4. hely
  • 2006. Halász Henriett Felnőtt szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 2006. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, talaj 2. hely
  • 2006. Balázs Beatrix Felnőtt országos bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2006. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2006. Balázs Beatrix Felnőtt országos bajnokság, korlát 3. hely
  • 2006. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, korlát 1. hely
  • 2006. Balázs Beatrix Felnőtt országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2006. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2006. Balázs Beatrix Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2006. Bucskó Zsófia Gyermek kezdő ('95-96), egyéni összetett 5. hely
  • 2006. Nyitrai Kitti Gyermek kezdő ('95-96), egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Tóth Orsolya Gyermek haladó ('95-96), egyéni összetett 6. hely
  • 2006. Csiszár Evelin Gyermek haladó ('95-96), egyéni összetett 4. hely
  • 2006. Kékegyi Szimonetta Gyermek haladó ('95-96), egyéni összetett 3. hely
  • 2006. Lukácsi Lilla Gyermek haladó ('95-96), egyéni összetett 2. hely
  • 2006. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina Gyermek haladó ('95-96), egyéni összetett 1. hely
  • 2005. Békéscsaba, Zelenyánszki Bianka Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 7. hely
  • 2005. Békéscsaba, Zelenyánszki Bianka Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 9. hely
  • 2005. Békéscsaba, Zelenyánszki Bianka Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát, talaj 10. hely
  • 2005. Békéscsaba, Trényi Krisztina Hungarotel kupa, Serdülő talaj 3. hely
  • 2005. Békéscsaba, Trényi Krisztina Hungarotel kupa, Serdülő korlát, gerenda 8. hely
  • 2005. Békéscsaba, Trényi Krisztina Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 7. hely
  • 2005. Békéscsaba, Trényi Krisztina Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 6. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szalontai Marianna Hungarotel kupa, Felnőtt talaj 5. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szalontai Marianna Hungarotel kupa, Felnőtt gerenda 4. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szalontai Marianna Hungarotel kupa, Felnőtt korlát 6. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szalontai Marianna Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett, ugrás 7. hely
  • 2005. Békéscsaba, Lónai Hajnalka Hungarotel kupa, Serdülő talaj 6. hely
  • 2005. Békéscsaba, Lónai Hajnalka Hungarotel kupa, Serdülő gerenda, csapat 2. hely
  • 2005. Békéscsaba, Lónai Hajnalka Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, ugrás, korlát 3. hely
  • 2005. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Ifjúsági korlát, gerenda, csapat 2. hely
  • 2005. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett, ugrás, talaj 1. hely
  • 2005. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Felnőtt gerenda, talaj 3. hely
  • 2005. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Felnőtt ugrás, korlát 1. hely
  • 2005. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett, csapat 2. hely
  • 2005. Békéscsaba, Kékegyi Szabina Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 5. hely
  • 2005. Békéscsaba, Kékegyi Szabina Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj, csapat 1. hely
  • 2005. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Ifjúsági korlát, gerenda, csapat 1. hely
  • 2005. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett, ugrás, talaj 2. hely
  • 2005. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Felnőtt korlát 4. hely
  • 2005. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Felnőtt ugrás 2. hely
  • 2005. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett, gerenda, talaj, csapat 1. hely
  • 2005. Cumbernauld (Skócia), Halász Henriett Walker Cup, csapat 2. hely
  • 2005. Cumbernauld (Skócia), Halász Henriett Walker Cup, ugrás 6. hely
  • 2005. Cumbernauld (Skócia), Halász Henriett Walker Cup, egyéni összetett 34. hely
  • 2005. Békéscsaba, Varró Renáta DKMT Kupa (13-14 évesek), ugrás 1. hely
  • 2005. Békéscsaba, Varró Renáta DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 2. hely
  • 2005. Békéscsaba, Nyisztor Nikolett DKMT Kupa (13-14 évesek), ugrás 2. hely
  • 2005. Békéscsaba, Nyisztor Nikolett DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szabó Csilla DKMT Kupa (11-12 évesek), gerenda 8. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szabó Csilla DKMT Kupa (11-12 évesek), korlát, talaj 6. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szabó Csilla DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, ugrás 7. hely
  • 2005. Békéscsaba, Paulik Enikő DKMT Kupa (11-12 évesek), gerenda 5. hely
  • 2005. Békéscsaba, Paulik Enikő DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás, korlát, talaj 8. hely
  • 2005. Békéscsaba, Paulik Enikő DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett 6. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szabó Zsanett DKMT Kupa (11-12 évesek), gerenda, talaj 7. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szabó Zsanett DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás 3. hely
  • 2005. Békéscsaba, Szabó Zsanett DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, korlát 5. hely
  • 2005. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), korlát 3. hely
  • 2005. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás, gerenda, talaj 6. hely
  • 2005. Békéscsaba, Mitykó B. Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett 7. hely
  • 2005. Békéscsaba, Lukácsi Lilla DKMT Kupa (8-10 évesek), talaj 7. hely
  • 2005. Békéscsaba, Lukácsi Lilla DKMT Kupa (8-10 évesek), gerenda 3. hely
  • 2005. Békéscsaba, Lukácsi Lilla DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás 8. hely
  • 2005. Békéscsaba, Lukácsi Lilla DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett, korlát 6. hely
  • 2005. Budapest, Trényi Krisztina Matolay Elek Emlékverseny (III. kcs.), csapat 3. hely
  • 2005. Budapest, Szalontai Marianna Matolay Elek Emlékverseny (II. kcs.), csapat 3. hely
  • 2005. Budapest, Balázs Beatrix Matolay Elek Emlékverseny (I. kcs.), csapat 3. hely
  • 2005. Melbourne (Ausztrália), Péntek Tünde Talaj 46. hely
  • 2005. Budapest, Zelenyánszki Bianka Matolay Elek Emlékverseny (III. kcs.), gerenda, talaj 9. hely
  • 2005. Budapest, Zelenyánszki Bianka Matolay Elek Emlékverseny (III. kcs.), korlát 4. hely
  • 2005. Budapest, Zelenyánszki Bianka Matolay Elek Emlékverseny (III. kcs.), ugrás 1. hely
  • 2005. Budapest, Zelenyánszki Bianka Matolay Elek Emlékverseny (III. kcs.), egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Budapest, Halász Henriett Matolay Elek Emlékverseny (I. kcs.), talaj 7. hely
  • 2005. Budapest, Halász Henriett Matolay Elek Emlékverseny (I. kcs.), ugrás 5. hely
  • 2005. Budapest, Halász Henriett Matolay Elek Emlékverseny (I. kcs.), egyéni összetett 10. hely
  • 2005. Budapest, Trényi Krisztina Matolay Elek Emlékverseny (III. kcs.), talaj 3. hely
  • 2005. Budapest, Trényi Krisztina Matolay Elek Emlékverseny (III. kcs.), ugrás 5. hely
  • 2005. Budapest, Trényi Krisztina Matolay Elek Emlékverseny (III. kcs.), egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2005. Budapest, Szalontai Marianna Matolay Elek Emlékverseny (II. kcs.), gerenda, talaj 3. hely
  • 2005. Budapest, Szalontai Marianna Matolay Elek Emlékverseny (II. kcs.), egyéni összetett 8. hely
  • 2005. Budapest, Balázs Beatrix Matolay Elek Emlékverseny (I. kcs.), talaj 2. hely
  • 2005. Budapest, Balázs Beatrix Matolay Elek Emlékverseny (I. kcs.), korlát, gerenda 3. hely
  • 2005. Budapest, Balázs Beatrix Matolay Elek Emlékverseny (I. kcs.), ugrás 4. hely
  • 2005. Budapest, Balázs Beatrix Matolay Elek Emlékverseny (I. kcs.), egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Déva (Románia), Nyisztor Nikolett DKMT Kupa (13-14 évesek), talaj 3. hely
  • 2005. Déva (Románia), Nyisztor Nikolett DKMT Kupa (13-14 évesek), gerenda 1. hely
  • 2005. Déva (Románia), Nyisztor Nikolett DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett, ugrás, korlát 2. hely
  • 2005. Déva (Románia), Keresztes Piroska DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás 3. hely
  • 2005. Déva (Románia), Keresztes Piroska DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2005. Déva (Románia), Paulik Enikő DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás, korlát 5. hely
  • 2005. Déva (Románia), Paulik Enikő DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, gerenda, talaj 4. hely
  • 2005. Déva (Románia), Lukácsi Lilla DKMT Kupa (8-10 évesek), gerenda 5. hely
  • 2005. Déva (Románia), Lukácsi Lilla DKMT Kupa (8-10 évesek), korlát 4. hely
  • 2005. Déva (Románia), Lukácsi Lilla DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás 8. hely
  • 2005. Déva (Románia), Lukácsi Lilla DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett, talaj 7. hely
  • 2005. Déva (Románia), Kékegyi Szimonetta DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás, korlát, gerenda, talaj 6. hely
  • 2005. Déva (Románia), Kékegyi Szimonetta DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Tata, Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra, Kékegyi Adrienn, Lónai Hajnalka Magyarország - Olaszország, Válogatott verseny, csapat 2. hely
  • 2005. Tata, Lónai Hajnalka Magyarország - Olaszország, Válogatott verseny, egyéni összetett 11. hely
  • 2005. Tata, Kékegyi Adrienn Magyarország - Olaszország, Válogatott verseny, egyéni összetett 7. hely
  • 2005. Tata, Kékegyi Szandra Magyarország - Olaszország, Válogatott verseny, egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Tata, Böczögő Dorina Magyarország - Olaszország, Válogatott verseny, egyéni összetett 1. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Balázs Beatrix Boltizar - Cup, felnőtt talaj 15. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Balázs Beatrix Boltizar - Cup, felnőtt gerenda 5. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Balázs Beatrix Boltizar - Cup, felnőtt korlát 8. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Balázs Beatrix Boltizar - Cup, felnőtt egyéni összetett 7. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Péntek Tünde Boltizar - Cup, felnőtt talaj 3. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Péntek Tünde Boltizar - Cup, felnőtt gerenda 11. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Péntek Tünde Boltizar - Cup, felnőtt korlát 13. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Péntek Tünde Boltizar - Cup, felnőtt egyéni összetett 2. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Böczögő Dorina Boltizar - Cup, junior talaj 5. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Böczögő Dorina Boltizar - Cup, junior gerenda 7. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Böczögő Dorina Boltizar - Cup, junior korlát 2. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Böczögő Dorina Boltizar - Cup, junior ugrás 4. hely
  • 2005. Zagrab (Horvátország), Böczögő Dorina Boltizar - Cup, junior egyéni összetett 1. hely
  • 2005. Budapest, Kékegyi Szabina Kanyó Éva emlékverseny, serdülő csapat 1. hely
  • 2005. Budapest, Kékegyi Szandra Kanyó Éva emlékverseny, ifjúsági csapat 1. hely
  • 2005. Budapest, Kékegyi Adrienn Kanyó Éva emlékverseny, felnőtt csapat 1. hely
  • 2005. Budapest, Kékegyi Szabina Kanyó Éva emlékverseny, serdülő egyéni összetett 3. hely
  • 2005. Budapest, Kékegyi Szandra Kanyó Éva emlékverseny, ifjúsági egyéni összetett 1. hely
  • 2005. Budapest, Kékegyi Adrienn Kanyó Éva emlékverseny, felnőtt egyéni összetett 2. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina, Kékegyi Szandra, Kékegyi Adrienn CEFTA - Kupa, csapat 4. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Adrienn CEFTA - Kupa, talaj 10. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Adrienn CEFTA - Kupa, gerenda 28. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Adrienn CEFTA - Kupa, korlát 30. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Adrienn CEFTA - Kupa, ugrás 7. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Adrienn CEFTA - Kupa, egyéni összetett 26. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, talaj 29. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, gerenda 18. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, korlát 14. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, ugrás 15. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Kékegyi Szandra CEFTA - Kupa, egyéni összetett 21. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, talaj 14. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, gerenda 9. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, korlát 3. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, ugrás 2. hely
  • 2005. Ostrava (Csehország), Böczögő Dorina CEFTA - Kupa, egyéni összetett 4. hely
  • 2005. Brno (Csehország), Balázs Beatrix SOKOL GP, egyéni összetett 12. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Lónai Hajnalka DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás 1. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Lónai Hajnalka DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 6. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa (11-12 évesek), talaj 2. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa (11-12 évesek), korlát, gerenda 3. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás 6. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett 4. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Mitykó B. Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), korlát 2. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Mitykó B. Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás 1. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Mitykó B. Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett, gerenda, talaj 3. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Kékegyi Szimonetta DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás 2. hely
  • 2005. Novi Sad (Szerbia), Kékegyi Szimonetta DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2005. Debrecen, Péntek Tünde Európa Bajnokság, talaj 12. hely
  • 2005. Porec (Horvátország), Kékegyi Szabina Croatia Open (Kadett), gerenda 5. hely
  • 2005. Porec (Horvátország), Kékegyi Szabina Croatia Open (Kadett), ugrás 4. hely
  • 2005. Porec (Horvátország), Kékegyi Szabina Croatia Open (Kadett), egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2005. Ljubjana (Szlovénia), Kékegyi Szandra, Böczögő Dorina, Kékegyi Adrienn Zelena Jama Open, csapat 1. hely
  • 2005. Ljubjana (Szlovénia), Kékegyi Szandra Zelena Jama Open, egyéni összetett 8. hely
  • 2005. Ljubjana (Szlovénia), Kékegyi Adrienn Zelena Jama Open, egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Ljubjana (Szlovénia), Böczögő Dorina Zelena Jama Open, egyéni összetett 3. hely
  • 2005. Kijev (Ukrajna), Péntek Tünde, Kékegyi Adrienn, Böczögő Dorina Stella Zakharova Cup, csapat 3. hely
  • 2005. Kijev (Ukrajna), Kékegyi Szandra Stella Zakharova Cup, egyéni összetett 46. hely
  • 2005. Kijev (Ukrajna), Böczögő Dorina Stella Zakharova Cup, egyéni összetett 11. hely
  • 2005. Kijev (Ukrajna), Kékegyi Adrienn Stella Zakharova Cup, ugrás 8. hely
  • 2005. Kijev (Ukrajna), Kékegyi Adrienn Stella Zakharova Cup, egyéni összetett 36. hely
  • 2005. Kijev (Ukrajna), Péntek Tünde Stella Zakharova Cup, talaj 5. hely
  • 2005. Kijev (Ukrajna), Péntek Tünde Zakharova Cup, egyéni összetett 23. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde, Kiss Renáta, Rith Barbara, Korcsmáros Enikő, Balázs Beatrix Diákolimpia (V.-VI. kcs.), csapat 1. hely
  • 2005. Keresztes Piroska Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 20. hely
  • 2005. Zelenyánszki Bianka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 3. hely
  • 2005. Zelenyánszki Bianka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 15. hely
  • 2005. Ferencz Dorottya Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 5. hely
  • 2005. Ferencz Dorottya Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 14. hely
  • 2005. Nyisztor Nikolett Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 5. hely
  • 2005. Nyisztor Nikolett Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 7. hely
  • 2005. Trényi Krisztina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 8. hely
  • 2005. Trényi Krisztina Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett, ugrás 6. hely
  • 2005. Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), talaj 6. hely
  • 2005. Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás 2. hely
  • 2005. Lónai Hajnalka Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Szalontai Mariann Diákolimpia (III.-IV. kcs.), gerenda 8. hely
  • 2005. Szalontai Mariann Diákolimpia (III.-IV. kcs.), ugrás, talaj 1. hely
  • 2005. Szalontai Mariann Diákolimpia (III.-IV. kcs.), egyéni összetett 2. hely
  • 2005. Hegedűs Gréta FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 36. hely
  • 2005. Melis Tünde FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 34. hely
  • 2005. Csatlós Andrea FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 33. hely
  • 2005. Bohus-Krajó Dalma FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 30. hely
  • 2005. Guti Gréta FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 26. hely
  • 2005. Tóth Orsolya FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 14. hely
  • 2005. Ondrejcsik Renáta FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 13. hely
  • 2005. Bucskó Zsófia FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 11. hely
  • 2005. Lukácsi Lilla FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 7. hely
  • 2005. Knyihár Tímea FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 6. hely
  • 2005. Nagy Anita FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 4. hely
  • 2005. Kékegyi Szimonetta FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 4. hely
  • 2005. Csiszár Evelin FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 3. hely
  • 2005. Mitykó B. Szabina FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 1. hely
  • 2005. Schaffer Enikő, Nyitrai Kitti, Bondár Nikolett, Eke Laura, Melis Tünde, Bohus-Krajó Dalma, Hegedűs Gréta, Darvasi Deborah, Farkas Anikó, Kindli Tünde Gyermek kezdő "B" csb. 6. hely
  • 2005. Guti Gréta, Ondrejcsik Renáta, Tóth Orsolya, Csatlós Andrea, Árvai Alexandra, Bucskó Zsófia, Melis Tünde, Bohus-Krajó Dalma Gyermek kezdő "A" csb. 4. hely
  • 2005. Nagy Anita, Lukácsi Lilla, Csiszár Evelin, Kékegyi Szimonetta, Mitykó B. Szabina, Knyihár Tímea Gyermek haladó csb. 2. hely
  • 2005. Csiszár Evelin Gyermek haladó ('94-95), egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Lukácsi Lilla Gyermek haladó ('96), egyéni összetett 2. hely
  • 2005. Kékegyi Szimonetta Gyermek haladó ('96), egyéni összetett 1. hely
  • 2005. Tóth Orsolya Gyermek kezdő ('96), egyéni összetett 6. hely
  • 2005. Szabó Csilla Serdülő országos bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2005. Szabó Csilla Serdülő országos bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2005. Szabó Zsanett Serdülő országos bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2005. Szabó Zsanett Serdülő országos bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2005. Kékegyi Szabina, Lónai Hajnalka, Trényi Krisztina, Zelenyánszki Bianka, Keresztes Piroska, Varró Renáta, Paulik Enikő, Szabó Csilla, Szabó Zsanett Kadett csb. 1. hely
  • 2005. Paulik Enikő Kadett Szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 2005. Trényi Krisztina Kadett Szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 2005. Trényi Krisztina Kadett Szerbajnokság, gerenda 8. hely
  • 2005. Lónai Hajnalka Kadett Szerbajnokság, gerenda 5. hely
  • 2005. Lónai Hajnalka Kadett Szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2005. Kékegyi Szabina Kadett Szerbajnokság, talaj 4. hely
  • 2005. Kékegyi Szabina Kadett Szerbajnokság, gerenda 1. hely
  • 2005. Kékegyi Szabina Kadett Szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2005. Paulik Enikő Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 16. hely
  • 2005. Varró Renáta Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 13. hely
  • 2005. Zelenyánszki Bianka Kadett országos bajnokság, korlát 3. hely
  • 2005. Zelenyánszki Bianka Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 10. hely
  • 2005. Kékegyi Szabina Kadett országos bajnokság, talaj 2. hely
  • 2005. Kékegyi Szabina Kadett országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2005. Kékegyi Szabina Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2005. Trényi Krisztina Kadett országos bajnokság, korlát, talaj 7. hely
  • 2005. Trényi Krisztina Kadett országos bajnokság, ugrás 8. hely
  • 2005. Trényi Krisztina Kadett országos bajnokság, egyéni összetett, gerenda 4. hely
  • 2005. Lónai Hajnalka Kadett országos bajnokság, talaj 6. hely
  • 2005. Lónai Hajnalka Kadett országos bajnokság, korlát, gerenda 4. hely
  • 2005. Lónai Hajnalka Kadett országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás 3. hely
  • 2005. Kékegyi Szandra, Böczögő Dorina, Kékegyi Adrienn, Ferencz Dorottya, Szalontai Marianna, Nyisztor Nikolett, Keresztes Piroska Ifjúsági csb. 1. hely
  • 2005. Keresztes Piroska Ifjúsági szerbajnokság, korlát, gerenda 10. hely
  • 2005. Szalontai Mariann Ifjúsági szerbajnokság, talaj 7. hely
  • 2005. Szalontai Mariann Ifjúsági szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 2005. Kékegyi Szandra Ifjúsági szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 2005. Kékegyi Szandra Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 5. hely
  • 2005. Kékegyi Szandra Ifjúsági szerbajnokság, korlát 9. hely
  • 2005. Nyisztor Nikolett Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 9. hely
  • 2005. Nyisztor Nikolett Ifjúsági szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2005. Nyisztor Nikolett Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 2005. Ferencz Dorottya Ifjúsági szerbajnokság, korlát, talaj 6. hely
  • 2005. Ferencz Dorottya Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, gerenda 5. hely
  • 2005. Kékegyi Adrienn Ifjúsági szerbajnokság, gerenda, talaj 2. hely
  • 2005. Kékegyi Adrienn Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 1. hely
  • 2005. Böczögő Dorina Ifjúsági szerbajnokság, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2005. Böczögő Dorina Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2005. Keresztes Piroska Ifjúsági országos bajnokság, korlát 5. hely
  • 2005. Keresztes Piroska Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 11. hely
  • 2005. Nyisztor Nikolett Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 10. hely
  • 2005. Szalontai Mariann Ifjúsági országos bajnokság, gerenda, talaj 5. hely
  • 2005. Szalontai Mariann Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2005. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2005. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2005. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2005. Kékegyi Adrienn Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Kékegyi Szandra Ifjúsági országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2005. Kékegyi Szandra Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 2. hely
  • 2005. Böczögő Dorina Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2005. Böczögő Dorina Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2005. Szoták Szandra Junior szerbajnokság, ugrás 7. hely
  • 2005. Halász Henriett Junior szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde Junior szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde Junior szerbajnokság, gerenda 1. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde Junior szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde Junior szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2005. Szoták Szandra Junior országos bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2005. Szoták Szandra Junior országos bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde Junior országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde Junior országos bajnokság, korlát 5. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde Junior országos bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2005. Zsibrita Tünde Junior országos bajnokság, egyéni összetett, gerenda 2. hely
  • 2005. Balázs Beatrix, Böczögő Dorina, Korcsmáros Enikő, Rith Barbara, Zsibrita Tünde, Péntek Tünde, Kékegyi Szandra, Kékegyi Adrienn Felnőtt csb. 1. hely
  • 2005. Rith Barbara Felnőtt szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 2005. Rith Barbara Felnőtt szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2005. Korcsmáros Enikő Felnőtt szerbajnokság, korlát, talaj 2. hely
  • 2005. Korcsmáros Enikő Felnőtt szerbajnokság, ugrás, gerenda 4. hely
  • 2005. Péntek Tünde Felnőtt szerbajnokság, talaj 1. hely
  • 2005. Péntek Tünde Felnőtt szerbajnokság, gerenda 5. hely
  • 2005. Péntek Tünde Felnőtt szerbajnokság, korlát 7. hely
  • 2005. Péntek Tünde Felnőtt szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2005. Rith Barbara Felnőtt országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2005. Rith Barbara Felnőtt országos bajnokság, korlát 1. hely
  • 2005. Rith Barbara Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2005. Balázs Beatrix Felnőtt országos bajnokság, gerenda, talaj 6. hely
  • 2005. Balázs Beatrix Felnőtt országos bajnokság, korlát 2. hely
  • 2005. Balázs Beatrix Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, talaj 2. hely
  • 2005. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2005. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2005. Korcsmáros Enikő Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 2005. Péntek Tünde Felnőtt országos bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2005. Péntek Tünde Felnőtt országos bajnokság, korlát 2. hely
  • 2005. Péntek Tünde Felnőtt országos bajnokság, ugrás, talaj 3. hely
  • 2005. Péntek Tünde Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 2005. Szombathely, Lónai Hajnalka Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 13. hely
  • 2005. Szombathely, Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2005. Szombathely, Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, korlát 5. hely
  • 2005. Szombathely, Kékegyi Szandra Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2005. Szombathely, Balázs Beatrix Mesterfokú Bajnokság, gerenda, talaj 8. hely
  • 2005. Szombathely, Balázs Beatrix Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2005. Szombathely, Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, talaj 4. hely
  • 2005. Szombathely, Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2005. Szombathely, Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2005. Szombathely, Kékegyi Adrienn Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2005. Szombathely, Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, talaj 6. hely
  • 2005. Szombathely, Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, gerenda 7. hely
  • 2005. Szombathely, Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, korlát 2. hely
  • 2005. Szombathely, Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2005. Szombathely, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2005. Szombathely, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, ugrás, talaj 2. hely
  • 2005. Szombathely, Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, korlát 1. hely
  • 2004. Békéscsaba, Kékegyi Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Békéscsaba, Kékegyi Szandra DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Békéscsaba, Böczögő Dorina DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett 1. hely
  • 2004. Békéscsaba, Ferencz Dorottya DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett 1. hely
  • 2004. Déva (Románia), Paulik Enikő DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett 6. hely
  • 2004. Déva (Románia), Varró Renáta DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett 3. hely
  • 2004. Déva (Románia), Keresztes Piroska DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett 8. hely
  • 2004. Ljubjana (Szlovénia), Péntek Tünde GYM SISKA International, korlát 8. hely
  • 2004. Ljubjana (Szlovénia), Péntek Tünde GYM SISKA International, egyéni összetett 10. hely
  • 2004. Novi Sad (Szerbia), Varró Renáta DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett 5. hely
  • 2004. Novi Sad (Szerbia), Trényi Krisztina DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), egyéni összetett 3. hely
  • 2004. Novi Sad (Szerbia), Szalontai Mariann DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Novi Sad (Szerbia), Nyisztor Nikolett DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett 1. hely
  • 2004. Prága (Csehország), Kékegyi Szandra, Böczögő Dorina, Kékegyi Adrienn Magyarország - Csehország, csapat 1. hely
  • 2004. Prága (Csehország), Kékegyi Adrienn Magyarország - Csehország, egyéni összetett 7. hely
  • 2004. Prága (Csehország), Kékegyi Szandra Magyarország - Csehország, egyéni összetett 4. hely
  • 2004. Prága (Csehország), Böczögő Dorina Magyarország - Csehország, egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Budapest, Keresztes Piroska Kanyó Éva emlékverseny, Serdülő egyéni összetett 23. hely
  • 2004. Budapest, Kékegyi Szabina Kanyó Éva emlékverseny, Serdülő egyéni összetett 19. hely
  • 2004. Budapest, Zelenyánszki Bianka Kanyó Éva emlékverseny, Serdülő egyéni összetett 13. hely
  • 2004. Budapest, Lónai Hajnalka Kanyó Éva emlékverseny, Serdülő egyéni összetett 11. hely
  • 2004. Budapest, Nyisztor Nikolett Kanyó Éva emlékverseny, Serdülő egyéni összetett 10. hely
  • 2004. Budapest, Kékegyi Adrienn Kanyó Éva emlékverseny, Serdülő egyéni összetett 6. hely
  • 2004. Budapest, Kékegyi Szandra Kanyó Éva emlékverseny, Serdülő egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Budapest, Böczögő Dorina Kanyó Éva emlékverseny, Serdülő egyéni összetett, csapat 1. hely
  • 2004. Budapest, Szalontai Mariann Kanyó Éva emlékverseny, Ifjúsági csapat 1. hely
  • 2004. Budapest, Szalontai Mariann Kanyó Éva emlékverseny, Ifjúsági egyéni összetett 4. hely
  • 2004. Budapest, Péntek Tünde Kanyó Éva emlékverseny, Felnőtt egyéni összetett, csapat 1. hely
  • 2004. Ljubjana (Szlovénia), Böczögő Dorina, Kékegyi Adrienn, Ferencz Dorottya Zelena Jama Open, csapat 2. hely
  • 2004. Ljubjana (Szlovénia), Ferencz Dorottya Zelena Jama Open, egyéni összetett 7. hely
  • 2004. Ljubjana (Szlovénia), Böczögő Dorina Zelena Jama Open, egyéni összetett 3. hely
  • 2004. Ljubjana (Szlovénia), Kékegyi Adrienn Zelena Jama Open, egyéni összetett 8. hely
  • 2004. Békéscsaba, Keresztes Piroska Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 13. hely
  • 2004. Békéscsaba, Nyisztor Nikolett Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 9. hely
  • 2004. Békéscsaba, Szalontai Mariann Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 6. hely
  • 2004. Békéscsaba, Szoták Szandra Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 13. hely
  • 2004. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 12. hely
  • 2004. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 3. hely
  • 2004. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő csapat 4. hely
  • 2004. Békéscsaba, Halász Henriett Hungarotel kupa, Ifjúsági csapat 4. hely
  • 2004. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 5. hely
  • 2004. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Felnőtt csapat 4. hely
  • 2004. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Serdülő csapat 2. hely
  • 2004. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 7. hely
  • 2004. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági csapat 2. hely
  • 2004. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 3. hely
  • 2004. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, Felnőtt csapat 2. hely
  • 2004. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 1. hely
  • 2004. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, serdülő, csapat 1. hely
  • 2004. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, Ifjúsági csapat 1. hely
  • 2004. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Békéscsaba, Kiss Renáta Hungarotel kupa, Felnőtt csapat 1. hely
  • 2004. Békéscsaba, Kiss Renáta Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Amszterdam (Hollandia), Kékegyi Adrienn, Rith Barbara, Korcsmáros Enikő Európa Bajnokság, junior csapat 18. hely
  • 2004. Amszterdam (Hollandia), Kiss Renáta, Péntek Tünde Európa Bajnokság, felnőtt csapat 22. hely
  • 2004. Budapest, Kékegyi Szabina FTC Kupa ('94), egyéni összetett, csapat 2. hely
  • 2004. Budapest, Zelenyánszki Bianka FTC Kupa ('93), egyéni összetett 4. hely
  • 2004. Budapest, Szabó Csilla FTC Kupa ('93), egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Budapest, Lónai Hajnalka FTC Kupa ('93), egyéni összetett, csapat 2. hely
  • 2004. Budapest, Varró Renáta FTC Kupa ('92), egyéni összetett, csapat 2. hely
  • 2004. Budapest, Szalontai Mariann FTC Kupa ('91), csapat 2. hely
  • 2004. Budapest, Nyisztor Nikolett FTC Kupa ('91), egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Budapest, Szalontai Mariann FTC Kupa ('91), egyéni összetett 1. hely
  • 2004. Luxemburg, Kékegyi Adrienn, Kékegyi Szandra FLGym Open, csapat 4. hely
  • 2004. Luxemburg, Kékegyi Szandra FLGym Open, egyéni összetett 18. hely
  • 2004. Luxemburg, Kékegyi Adrienn FLGym Open, egyéni összetett 13. hely
  • 2004. Kijev (Ukrajna), Ferencz Dorottya Zakharova Cup, egyéni összetett 39. hely
  • 2004. Kijev (Ukrajna), Kékegyi Adrienn, Ferencz Dorottya Zakharova Cup, csapat 9. hely
  • 2004. Kijev (Ukrajna), Kékegyi Adrienn Zakharova Cup, ugrás 6. hely
  • 2004. Kijev (Ukrajna), Kékegyi Adrienn Zakharova Cup, egyéni összetett 37. hely
  • 2004. Kijev (Ukrajna), Kiss Renáta, Péntek Tünde, Rith Barbara, Korcsmáros Enikő Zakharova Cup, csapat 7. hely
  • 2004. Kijev (Ukrajna), Korcsmáros Enikő Zakharova Cup, egyéni összetett 26. hely
  • 2004. Kijev (Ukrajna), Péntek Tünde Zakharova Cup, talaj 3. hely
  • 2004. Nyisztor Nikolett Kadett Szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 2004. Szalontai Mariann Kadett Szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2004. Szalontai Mariann Kadett Szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2004. Ferencz Dorottya Kadett Szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 2004. Ferencz Dorottya Kadett Szerbajnokság, ugrás, gerenda, talaj 3. hely
  • 2004. Kékegyi Adrienn Kadett Szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 2004. Kékegyi Adrienn Kadett Szerbajnokság, ugrás, talaj 1. hely
  • 2004. Kékegyi Szandra Kadett Szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 2004. Kékegyi Szandra Kadett Szerbajnokság, talaj 1. hely
  • 2004. Kékegyi Szandra Kadett Szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2004. Halász Henriett Ifjúsági szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 2004. Halász Henriett Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2004. Szoták Szandra Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, talaj 4. hely
  • 2004. Balázs Beatrix Junior szerbajnokság, gerenda 5. hely
  • 2004. Balázs Beatrix Junior szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 2004. Zsibrita Tünde Junior szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 2004. Zsibrita Tünde Junior szerbajnokság, gerenda 3. hely
  • 2004. Zsibrita Tünde Junior szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2004. Rith Barbara Junior szerbajnokság, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2004. Rith Barbara Junior szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 2004. Korcsmáros Enikő Junior szerbajnokság, korlát, talaj 3. hely
  • 2004. Ondrejcsik Renáta Gyermek kezdő ('93-94), egyéni összetett 16. hely
  • 2004. Árvai Alexandra Gyermek kezdő ('93-94), egyéni összetett 4. hely
  • 2004. Csiszár Evelin Gyermek kezdő ('93-94), egyéni összetett 3. hely
  • 2004. Kékegyi Szimonetta Gyermek kezdő ('93-94), egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Mitykó B. Szabina Gyermek kezdő ('93-94), egyéni összetett 1. hely
  • 2004. Paulik Enikő Serdülő ('91-93), egyéni összetett 7. hely
  • 2004. Paulik Enikő
  • 2004. Varró Renáta Serdülő ('91-93), korlát 8. hely
  • 2004. Varró Renáta Serdülő ('91-93), egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Trényi Krisztina Serdülő ('91-93), gerenda 7. hely
  • 2004. Trényi Krisztina Serdülő ('91-93), egyéni összetett 8. hely
  • 2004. Lónai Hajnalka Serdülő ('91-93), korlát 5. hely
  • 2004. Lónai Hajnalka Serdülő ('91-93), ugrás 1. hely
  • 2004. Lónai Hajnalka Serdülő ('91-93), egyéni összetett 10. hely
  • 2004. Zelenyánszki Bianka Serdülő ('91-93), ugrás 2. hely
  • 2004. Zelenyánszki Bianka Serdülő ('91-93), egyéni összetett 9. hely
  • 2004. Kékegyi Szabina Serdülő ('94), gerenda 5. hely
  • 2004. Kékegyi Szabina Serdülő ('94), korlát 2. hely
  • 2004. Kékegyi Szabina Serdülő ('94), egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2004. Nyisztor Nikolett Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2004. Szalontai Mariann Kadett országos bajnokság, ugrás, korlát 3. hely
  • 2004. Szalontai Mariann Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2004. Ferencz Dorottya Kadett országos bajnokság, talaj 5. hely
  • 2004. Ferencz Dorottya Kadett országos bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2004. Ferencz Dorottya Kadett országos bajnokság, korlát 6. hely
  • 2004. Ferencz Dorottya Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 2004. Kékegyi Adrienn Kadett országos bajnokság, talaj 2. hely
  • 2004. Kékegyi Adrienn Kadett országos bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2004. Kékegyi Adrienn Kadett országos bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2004. Kékegyi Adrienn Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2004. Böczögő Dorina Kadett országos bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2004. Böczögő Dorina Kadett országos bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2004. Kékegyi Szandra Kadett országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2004. Kékegyi Szandra Kadett országos bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2004. Kékegyi Szandra Kadett országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2004. Kékegyi Szandra Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2004. Szoták Szandra Ifjúsági országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2004. Szoták Szandra Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2004. Szoták Szandra Ifjúsági országos bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2004. Szoták Szandra Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, korlát 6. hely
  • 2004. Halász Henriett Junior országos bajnokság, talaj 5. hely
  • 2004. Halász Henriett Junior országos bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2004. Zsibrita Tünde Junior országos bajnokság, talaj 3. hely
  • 2004. Zsibrita Tünde Junior országos bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2004. Zsibrita Tünde Junior országos bajnokság, ugrás 4. hely
  • 2004. Zsibrita Tünde Junior országos bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2004. Balázs Beatrix Junior országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2004. Balázs Beatrix Junior országos bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda 3. hely
  • 2004. Rith Barbara Junior országos bajnokság, talaj 2. hely
  • 2004. Rith Barbara Junior országos bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2004. Korcsmáros Enikő Junior országos bajnokság, talaj 1. hely
  • 2004. Korcsmáros Enikő Junior országos bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2004. Korcsmáros Enikő Junior országos bajnokság, egyéni összetett, korlát 2. hely
  • 2004. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2004. Rith Barbara Mesterfokú Bajnokság, talaj 5. hely
  • 2004. Rith Barbara Mesterfokú Bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2004. Rith Barbara Mesterfokú Bajnokság, korlát 2. hely
  • 2004. Rith Barbara Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2004. Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, talaj 2. hely
  • 2004. Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, ugrás, gerenda 5. hely
  • 2004. Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, korlát 1. hely
  • 2004. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, talaj 3. hely
  • 2004. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát 4. hely
  • 2004. Péntek Tünde Kanyó Éva emlékverseny, egyéni összetett, csapat 1. hely
  • 2004. Péntek Tünde Magyar Bajnokság, felnőtt gerenda 4. hely
  • 2004. Péntek Tünde Magyar Bajnokság, felnőtt korlát 5. hely
  • 2004. Péntek Tünde Magyar Bajnokság, felnőtt ugrás 2. hely
  • 2004. Péntek Tünde Magyar Bajnokság, felnőtt egyéni összetett, talaj 1. hely
  • 2004. Péntek Tünde Felnőtt szerbajnokság, talaj 1. hely
  • 2004. Péntek Tünde Felnőtt szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 2004. Péntek Tünde Felnőtt szerbajnokság, ugrás, gerenda 3. hely
  • 2004. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2004. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2004. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, korlát 7. hely
  • 2004. Kiss Renáta Magyar Bajnokság, felnőtt gerenda 4. hely
  • 2004. Kiss Renáta Magyar Bajnokság, felnőtt korlát 1. hely
  • 2004. Kiss Renáta Magyar Bajnokság, felnőtt egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2004. Kiss Renáta Felnőtt szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 2004. Kiss Renáta Felnőtt szerbajnokság, korlát, gerenda 1. hely
  • 2004. Kiss Renáta Felnőtt szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2003. Szalontai Mariann FTC Kupa ('91), ugrás 4. hely
  • 2003. Szalontai Mariann FTC Kupa ('91), csapat, talaj 2. hely
  • 2003. Szalontai Mariann FTC Kupa ('91), egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2003. Varró Renáta FTC Kupa ('92), talaj 9. hely
  • 2003. Varró Renáta FTC Kupa ('92), korlát 4. hely
  • 2003. Varró Renáta FTC Kupa ('92), ugrás, csapat 2. hely
  • 2003. Varró Renáta FTC Kupa ('92), egyéni összetett, gerenda 3. hely
  • 2003. Szerbia, Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), gerenda 8. hely
  • 2003. Szerbia, Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás, korlát 1. hely
  • 2003. Szerbia, Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2003. Szerbia, Ferencz Dorottya DKMT Kupa (11-12 évesek), talaj 1. hely
  • 2003. Szerbia, Ferencz Dorottya DKMT Kupa (11-12 évesek), gerenda 4. hely
  • 2003. Szerbia, Ferencz Dorottya DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, ugrás, korlát 2. hely
  • 2003. Szerbia, Kékegyi Adrienn DKMT Kupa (11-12 évesek), gerenda 2. hely
  • 2003. Szerbia, Kékegyi Adrienn DKMT Kupa (11-12 évesek), korlát, talaj 3. hely
  • 2003. Szerbia, Kékegyi Adrienn DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, ugrás 1. hely
  • 2003. Kékegyi Adrienn, Szalontai Marianna Magyarország - Csehország, junior csapat 3. hely
  • 2003. Szalontai Mariann Magyarország - Csehország, junior egyéni összetett 17. hely
  • 2003. Kékegyi Adrienn Magyarország - Csehország, junior egyéni összetett 15. hely
  • 2003. Böczögő Dorina, Ferencz Dorottya Magyarország - Csehország, junior csapat 2. hely
  • 2003. Ferencz Dorottya Magyarország - Csehország, junior egyéni összetett 8. hely
  • 2003. Böczögő Dorina Magyarország - Csehország, junior egyéni összetett 5. hely
  • 2003. Csehország, Szalontai Mariann GK Vitkovice Cup, ugrás 3. hely
  • 2003. Csehország, Szalontai Mariann GK Vitkovice Cup, egyéni összetett 7. hely
  • 2003. Csehország, Ferencz Dorottya GK Vitkovice Cup, talaj 5. hely
  • 2003. Csehország, Ferencz Dorottya GK Vitkovice Cup, egyéni összetett 6. hely
  • 2003. Csehország, Kékegyi Adrienn GK Vitkovice Cup, ugrás, gerenda 2. hely
  • 2003. Csehország, Kékegyi Adrienn GK Vitkovice Cup, egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2003. Csehország, Böczögő Dorina GK Vitkovice Cup, ugrás, korlát 1. hely
  • 2003. Csehország, Böczögő Dorina GK Vitkovice Cup, egyéni összetett 4. hely
  • 2003. Ljubjana (Szlovénia), Kékegyi Szandra, Ferencz Dorottya, Kékegyi Adrienn, Nyisztor Nikolett Zelena Jama Open, csapat 2. hely
  • 2003. Ljubjana (Szlovénia), Nyisztor Nikolett Zelena Jama Open, egyéni összetett 9. hely
  • 2003. Ljubjana (Szlovénia), Kékegyi Adrienn Zelena Jama Open, egyéni összetett 7. hely
  • 2003. Ljubjana (Szlovénia), Ferencz Dorottya Zelena Jama Open, egyéni összetett 4. hely
  • 2003. Ljubjana (Szlovénia), Kékegyi Szandra Zelena Jama Open, egyéni összetett 2. hely
  • 2003. Szlovákia, Nyisztor Nikolett Banska Bystrica, talaj 10. hely
  • 2003. Szlovákia, Nyisztor Nikolett Banska Bystrica, korlát 5. hely
  • 2003. Szlovákia, Nyisztor Nikolett Banska Bystrica, ugrás 3. hely
  • 2003. Szlovákia, Nyisztor Nikolett Banska Bystrica, egyéni összetett, gerenda 6. hely
  • 2003. Szlovákia, Kékegyi Adrienn Banska Bystrica, korlát 6. hely
  • 2003. Szlovákia, Kékegyi Adrienn Banska Bystrica, ugrás 2. hely
  • 2003. Szlovákia, Kékegyi Adrienn Banska Bystrica, egyéni összetett, gerenda, talaj 5. hely
  • 2003. Szlovákia, Ferencz Dorottya Banska Bystrica, talaj 7. hely
  • 2003. Szlovákia, Ferencz Dorottya Banska Bystrica, korlát 3. hely
  • 2003. Szlovákia, Ferencz Dorottya Banska Bystrica, egyéni összetett, ugrás, gerenda 4. hely
  • 2003. Szlovákia, Kékegyi Szandra Banska Bystrica, gerenda 2. hely
  • 2003. Szlovákia, Kékegyi Szandra Banska Bystrica, korlát, talaj 4. hely
  • 2003. Szlovákia, Kékegyi Szandra Banska Bystrica, ugrás 6. hely
  • 2003. Szlovákia, Kékegyi Szandra Banska Bystrica, egyéni összetett 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Rith Barbara Magyarország - Románia - Ukrajna, egyéni összetett 9. hely
  • 2003. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Magyarország - Románia - Ukrajna, egyéni összetett 8. hely
  • 2003. Tata, Korcsmáros Enikő, Rith Barbara Magyarország - Románia - Ukrajna, csapat 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Trényi Krisztina DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), ugrás 6. hely
  • 2003. Békéscsaba, Trényi Krisztina DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 8. hely
  • 2003. Békéscsaba, Paulik Enikő DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), gerenda 6. hely
  • 2003. Békéscsaba, Paulik Enikő DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), ugrás, talaj 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Paulik Enikő DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), egyéni összetett, korlát 7. hely
  • 2003. Békéscsaba, Zelenyánszki Bianka DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), talaj 7. hely
  • 2003. Békéscsaba, Zelenyánszki Bianka DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), korlát, gerenda 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Zelenyánszki Bianka DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), egyéni összetett, ugrás 4. hely
  • 2003. Békéscsaba, Lónai Hajnalka DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), talaj 6. hely
  • 2003. Békéscsaba, Lónai Hajnalka DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), gerenda 4. hely
  • 2003. Békéscsaba, Lónai Hajnalka DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), korlát 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Lónai Hajnalka DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), egyéni összetett, ugrás 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), gerenda, talaj 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), ugrás 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), egyéni összetett 6. hely
  • 2003. Békéscsaba, Keresztes Piroska DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), talaj 4. hely
  • 2003. Békéscsaba, Keresztes Piroska DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), gerenda 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Keresztes Piroska DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), korlát 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Keresztes Piroska DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), ugrás 6. hely
  • 2003. Békéscsaba, Keresztes Piroska DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), egyéni összetett 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Nyisztor Nikolett DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), talaj 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Nyisztor Nikolett DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), korlát, gerenda 4. hely
  • 2003. Békéscsaba, Nyisztor Nikolett DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), egyéni összetett, ugrás 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), gerenda 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), ugrás 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), egyéni összetett, korlát, talaj 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), gerenda, talaj 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), ugrás 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), egyéni összetett, korlát 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Halász Henriett DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), ugrás 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Halász Henriett DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), egyéni összetett, gerenda, talaj 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szoták Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), ugrás 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szoták Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), egyéni összetett, gerenda, talaj 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Zsibrita Tünde DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), ugrás 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Zsibrita Tünde DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szabó Csilla DKMT Kupa (8-10 évesek), korlát 6. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szabó Csilla DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szabó Csilla DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett, gerenda, talaj 4. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), gerenda 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), korlát 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás, talaj 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Böczögő Dorina DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás, korlát 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Böczögő Dorina DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, gerenda, talaj 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Ferencz Dorottya DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás, korlát 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Ferencz Dorottya DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, gerenda, talaj 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő DKMT Kupa (13-14 évesek), ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Rith Barbara DKMT Kupa (13-14 évesek), korlát 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Rith Barbara DKMT Kupa (13-14 évesek), ugrás, gerenda 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Rith Barbara DKMT Kupa (13-14 évesek), egyéni összetett, talaj 1. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), talaj 5. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), korlát 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), ugrás 6. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), egyéni összetett, gerenda 3. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szabó Zsanett DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), gerenda 3. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szabó Zsanett DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), ugrás, korlát 1. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szabó Zsanett DKMT Kupa, Vendégek versenye (8-10 évesek), egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), talaj 10. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), gerenda 6. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), korlát 9. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), ugrás 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), egyéni összetett 5. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Adrienn DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), talaj 4. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Adrienn DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), korlát 5. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Adrienn DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), ugrás 1. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Adrienn DKMT Kupa, Vendégek versenye (11-12 évesek), egyéni összetett, gerenda 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szoták Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), talaj 3. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szoták Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), gerenda 4. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szoták Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), korlát 8. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szoták Szandra DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), ugrás 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Zsibrita Tünde DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), talaj 1. hely
  • 2003. Déva (Románia), Zsibrita Tünde DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), ugrás, korlát 3. hely
  • 2003. Déva (Románia), Zsibrita Tünde DKMT Kupa, Vendégek versenye (13-14 évesek), egyéni összetett, gerenda 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), korlát, gerenda 4. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás, talaj 6. hely
  • 2003. Déva (Románia), Kékegyi Szabina DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett 5. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), talaj 7. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), gerenda 6. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), ugrás, korlát 1. hely
  • 2003. Déva (Románia), Szabó Zsanett DKMT Kupa (8-10 évesek), egyéni összetett 3. hely
  • 2003. Déva (Románia), Ferencz Dorottya DKMT Kupa (11-12 évesek), gerenda 5. hely
  • 2003. Déva (Románia), Ferencz Dorottya DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás, korlát 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Ferencz Dorottya DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, talaj 4. hely
  • 2003. Déva (Románia), Böczögő Dorina DKMT Kupa (11-12 évesek), gerenda 4. hely
  • 2003. Déva (Románia), Böczögő Dorina DKMT Kupa (11-12 évesek), korlát 3. hely
  • 2003. Déva (Románia), Böczögő Dorina DKMT Kupa (11-12 évesek), ugrás 1. hely
  • 2003. Déva (Románia), Böczögő Dorina DKMT Kupa (11-12 évesek), egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Korcsmáros Enikő DKMT Kupa, ugrás 1. hely
  • 2003. Déva (Románia), Korcsmáros Enikő DKMT Kupa, egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Rith Barbara DKMT Kupa, talaj 2. hely
  • 2003. Déva (Románia), Rith Barbara DKMT Kupa, ugrás 3. hely
  • 2003. Déva (Románia), Rith Barbara DKMT Kupa, egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2003. Tata, Korcsmáros Enikő, Rith Barbara Magyarország - Románia - Ukrajna, csapat 2. hely
  • 2003. Tata, Rith Barbara Magyarország - Románia - Ukrajna, egyéni összetett 9. hely
  • 2003. Tata, Korcsmáros Enikő Magyarország - Románia - Ukrajna, egyéni összetett 8. hely
  • 2003. Anaheim (USA), Kiss Renáta, Péntek Tünde Világbajnokság, csapat 24. hely
  • 2003. Anaheim (USA), Péntek Tünde Világbajnokság, egyéni összetett 81. hely
  • 2003. Anaheim (USA), Kiss Renáta Világbajnokság, egyéni összetett 96. hely
  • 2003. Tata, Kiss Renáta, Péntek Tünde Magyarország - Ukrajna, csapat 2. hely
  • 2003. Tata, Kiss Renáta Magyarország - Ukrajna, egyéni összetett 6. hely
  • 2003. Tata, Péntek Tünde Magyarország - Ukrajna, egyéni összetett 7. hely
  • 2003. Tata, Péntek Tünde Magyarország - Szlovákia, egyéni összetett, csapat 1. hely
  • 2003. Brno (Csehország), Péntek Tünde SOKOL GP, csapat 2. hely
  • 2003. Péntek Tünde Görögország - Magyarország - Bulgária, csapat 3. hely
  • 2003. Péntek Tünde Görögország - Magyarország - Bulgária, egyéni összetett 4. hely
  • 2003. Moszkva (Oroszország), Kiss Renáta, Péntek Tünde Csapat EB 4. hely
  • 2003. Kiss Renáta, Péntek Tünde Magyarország - Svájc Nemzetközi, csapat 1. hely
  • 2003. Péntek Tünde Magyarország - Svájc Nemzetközi, egyéni összetett 5. hely
  • 2003. Kiss Renáta Magyarország - Svájc Nemzetközi, egyéni összetett 3. hely
  • 2003. Péntek Tünde Magyar Nemzetközi, ugrás 5. hely
  • 2003. Kiss Renáta Magyar Nemzetközi, gerenda 4. hely
  • 2003. Kiss Renáta Magyar Nemzetközi, korlát, talaj 2. hely
  • 2003. Párizs (Franciaország), Kiss Renáta Világkupa, korlát 19. hely
  • 2003. Péntek Tünde Hungarotel kupa, Felnőtt gerenda 3. hely
  • 2003. Péntek Tünde Hungarotel kupa, Felnőtt ugrás 2. hely
  • 2003. Péntek Tünde Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett, korlát, talaj, csapat 1. hely
  • 2003. Keresztes Piroska Hungarotel kupa, Serdülő talaj 22. hely
  • 2003. Keresztes Piroska Hungarotel kupa, Serdülő korlát 19. hely
  • 2003. Keresztes Piroska Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 20. hely
  • 2003. Keresztes Piroska Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, gerenda 21. hely
  • 2003. Szalontai Mariann Hungarotel kupa, Serdülő talaj 19. hely
  • 2003. Szalontai Mariann Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 17. hely
  • 2003. Szalontai Mariann Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 3. hely
  • 2003. Szalontai Mariann Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát 14. hely
  • 2003. Nyisztor Nikolett Hungarotel kupa, Serdülő talaj 19. hely
  • 2003. Nyisztor Nikolett Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 14. hely
  • 2003. Nyisztor Nikolett Hungarotel kupa, Serdülő ugrás, korlát 11. hely
  • 2003. Nyisztor Nikolett Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 13. hely
  • 2003. Paulik Enikő FTC Kupa ('93), gerenda, talaj 3. hely
  • 2003. Paulik Enikő FTC Kupa ('93), korlát 1. hely
  • 2003. Paulik Enikő FTC Kupa ('93), ugrás 5. hely
  • 2003. Paulik Enikő FTC Kupa ('93), egyéni összetett 4. hely
  • 2003. Szabó Csilla FTC Kupa ('93), gerenda 1. hely
  • 2003. Szabó Csilla FTC Kupa ('93), korlát, talaj 2. hely
  • 2003. Szabó Csilla FTC Kupa ('93), egyéni összetett, ugrás 3. hely
  • 2003. Szabó Zsanett FTC Kupa ('93), gerenda, csapat 2. hely
  • 2003. Szabó Zsanett FTC Kupa ('93), korlát, talaj 4. hely
  • 2003. Szabó Zsanett FTC Kupa ('93), egyéni összetett, ugrás 1. hely
  • 2003. Kékegyi Szabina FTC Kupa ('94), Talaj 3. hely
  • 2003. Kékegyi Szabina FTC Kupa ('94), Ugrás 5. hely
  • 2003. Kékegyi Szabina FTC Kupa ('94), Csapat 2. hely
  • 2003. Kékegyi Szabina FTC Kupa ('94), Egyéni összetett, korlát, gerenda 1. hely
  • 2003. Szerbia, Lónai Hajnalka DKMT Kupa, Vendégek versenye, ugrás 2. hely
  • 2003. Szerbia, Lónai Hajnalka DKMT Kupa, Vendégek versenye, egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 5. hely
  • 2003. Szerbia, Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye, gerenda 2. hely
  • 2003. Szerbia, Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye, ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 2003. Szerbia, Szalontai Mariann DKMT Kupa, Vendégek versenye, egyéni összetett 7. hely
  • 2003. Szerbia, Kékegyi Szabina DKMT Kupa, talaj 5. hely
  • 2003. Szerbia, Kékegyi Szabina DKMT Kupa, korlát 2. hely
  • 2003. Szerbia, Kékegyi Szabina DKMT Kupa, ugrás 6. hely
  • 2003. Szerbia, Kékegyi Szabina DKMT Kupa, egyéni összetett, gerenda 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Serdülő talaj 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 11. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Serdülő korlát 12. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Adrienn Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 10. hely
  • 2003. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő talaj 15. hely
  • 2003. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő korlát 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 13. hely
  • 2003. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, gerenda 7. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Serdülő talaj 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 7. hely
  • 2003. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát, gerenda, csapat 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szoták Szandra Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 9. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szoták Szandra Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 8. hely
  • 2003. Békéscsaba, Szoták Szandra Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Ifjúsági korlát 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Ifjúsági gerenda 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági talaj 4. hely
  • 2003. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági ugrás, korlát 5. hely
  • 2003. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett, gerenda 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Ifjúsági korlát, gerenda 4. hely
  • 2003. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Ifjúsági ugrás 1. hely
  • 2003. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2003. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, Ifjúsági korlát 3. hely
  • 2003. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett, gerenda, talaj, csapat 1. hely
  • 2003. Lugano (Svájc), Rith Barbara Lugano Open, egyéni összetett 22. hely
  • 2003. Lugano (Svájc), Balázs Beatrix, Korcsmáros Enikő, Rith Barbara Lugano Open, csapat 8. hely
  • 2003. Lugano (Svájc), Korcsmáros Enikő Lugano Open, egyéni összetett 18. hely
  • 2003. Lugano (Svájc), Balázs Beatrix Lugano Open, egyéni összetett 23. hely
  • 2003. Keresztes Piroska Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 17. hely
  • 2003. Nyisztor Nikolett Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 16. hely
  • 2003. Szalontai Mariann Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 11. hely
  • 2003. Kékegyi Adrienn Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 3. hely
  • 2003. Ferencz Dorottya Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 2. hely
  • 2003. Péntek Tünde Diákolimpia (Középiskolai), ugrás 1. hely
  • 2003. Kiss Renáta Diákolimpia (Középiskolai), korlát 1. hely
  • 2003. Mátyási Vivien Gyermek haladó ('94), egyéni összetett 13. hely
  • 2003. Lónai Hajnalka Gyermek haladó ('94), egyéni összetett 12. hely
  • 2003. Horcsák Boglárka Gyermek haladó ('94), egyéni összetett 9. hely
  • 2003. Meszesán Andrea Gyermek haladó ('94), egyéni összetett 8. hely
  • 2003. Zelenyánszki Bianka Gyermek haladó ('94), egyéni összetett 4. hely
  • 2003. Trényi Krisztina Gyermek haladó ('94), egyéni összetett 3. hely
  • 2003. Kékegyi Szabina Gyermek haladó ('94), egyéni összetett 1. hely
  • 2003. Kis Gyöngyi Gyermek haladó ('92-93), egyéni összetett 7. hely
  • 2003. Szabó Zsanett Gyermek haladó ('92-93), egyéni összetett 4. hely
  • 2003. Varró Renáta Gyermek haladó ('92-93), egyéni összetett 3. hely
  • 2003. Paulik Enikő Gyermek haladó ('92-93), egyéni összetett
  • 2003. Szabó Csilla Gyermek haladó ('92-93), egyéni összetett 1. hely
  • 2003. Keresztes Piroska Serdülő ('90-92), korlát 8. hely
  • 2003. Keresztes Piroska Serdülő ('90-92), egyéni összetett 13. hely
  • 2003. Nyisztor Nikolett Serdülő ('90-92), ugrás 4. hely
  • 2003. Nyisztor Nikolett Serdülő ('90-92), egyéni összetett 15. hely
  • 2003. Szalontai Mariann Serdülő ('90-92), korlát 4. hely
  • 2003. Szalontai Mariann Serdülő ('90-92), egyéni összetett 5. hely
  • 2003. Ferencz Dorottya Serdülő ('90-92), gerenda 4. hely
  • 2003. Ferencz Dorottya Serdülő ('90-92), korlát 7. hely
  • 2003. Ferencz Dorottya Serdülő ('90-92), ugrás 3. hely
  • 2003. Ferencz Dorottya Serdülő ('90-92), egyéni összetett, talaj 2. hely
  • 2003. Kékegyi Adrienn Serdülő ('90-92), talaj 5. hely
  • 2003. Kékegyi Adrienn Serdülő ('90-92), gerenda 3. hely
  • 2003. Kékegyi Adrienn Serdülő ('90-92), ugrás 2. hely
  • 2003. Kékegyi Adrienn Serdülő ('90-92), egyéni összetett 4. hely
  • 2003. Kékegyi Adrienn Kadett Szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2003. Kékegyi Szandra Kadett Szerbajnokság, gerenda, talaj 4. hely
  • 2003. Kékegyi Szandra Kadett Szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2003. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2003. Böczögő Dorina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2003. Böczögő Dorina Serdülő ('90-92), talaj 7. hely
  • 2003. Böczögő Dorina Serdülő ('90-92), korlát, gerenda 2. hely
  • 2003. Korcsmáros Enikő Ifjúsági országos bajnokság, gerenda 2. hely
  • 2003. Korcsmáros Enikő Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett, korlát 1. hely
  • 2003. Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, talaj 2. hely
  • 2003. Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, korlát 3. hely
  • 2003. Korcsmáros Enikő Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, gerenda 4. hely
  • 2003. Péntek Tünde Junior szerbajnokság, gerenda, talaj 1. hely
  • 2003. Péntek Tünde Junior szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2003. Péntek Tünde Junior szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 2003. Péntek Tünde Magyar Bajnokság, junior korlát 2. hely
  • 2003. Péntek Tünde Magyar Bajnokság, junior egyéni összetett, gerenda, talaj 1. hely
  • 2003. Péntek Tünde Magyar Bajnokság, felnőtt csapat 1. hely
  • 2003. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, talaj 2. hely
  • 2003. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda 3. hely
  • 2003. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, talaj 5. hely
  • 2003. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, korlát, gerenda 1. hely
  • 2003. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, ugrás 9. hely
  • 2003. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2003. Kiss Renáta Felnőtt szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 2003. Kiss Renáta Felnőtt szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 2003. Kiss Renáta Felnőtt szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 2003. Strifler Angéla Felnőtt szerbajnokság, talaj 4. hely
  • 2003. Strifler Angéla Felnőtt szerbajnokság, ugrás 7. hely
  • 2002. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő korlát, talaj 10. hely
  • 2002. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 6. hely
  • 2002. Békéscsaba, Ferencz Dorottya Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, gerenda 8. hely
  • 2002. Békéscsaba, Makra Viktória Hungarotel kupa, Serdülő talaj 6. hely
  • 2002. Békéscsaba, Makra Viktória Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 1. hely
  • 2002. Békéscsaba, Makra Viktória Hungarotel kupa, Serdülő korlát 15. hely
  • 2002. Békéscsaba, Makra Viktória Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 8. hely
  • 2002. Békéscsaba, Makra Viktória Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 7. hely
  • 2002. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 7. hely
  • 2002. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Serdülő korlát 13. hely
  • 2002. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Serdülő ugrás, csapat 3. hely
  • 2002. Békéscsaba, Zsibrita Tünde Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, talaj 1. hely
  • 2002. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Serdülő talaj 2. hely
  • 2002. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 6. hely
  • 2002. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Serdülő korlát 7. hely
  • 2002. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 1. hely
  • 2002. Békéscsaba, Böczögő Dorina Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 5. hely
  • 2002. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Serdülő talaj 6. hely
  • 2002. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Serdülő ugrás, gerenda 3. hely
  • 2002. Békéscsaba, Kékegyi Szandra Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, korlát 2. hely
  • 2002. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Serdülő gerenda 2. hely
  • 2002. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Serdülő korlát 4. hely
  • 2002. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Serdülő ugrás 8. hely
  • 2002. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Serdülő csapat 1. hely
  • 2002. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2002. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Ifjúsági gerenda 5. hely
  • 2002. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Ifjúsági ugrás 7. hely
  • 2002. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett, korlát, talaj, csapat 3. hely
  • 2002. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági gerenda 2. hely
  • 2002. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági ugrás 3. hely
  • 2002. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett, korlát, talaj, csapat 1. hely
  • 2002. Békéscsaba, Valjon Ágnes Hungarotel kupa, Felnőtt ugrás, gerenda, talaj, csapat 3. hely
  • 2002. Békéscsaba, Valjon Ágnes Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett, korlát 4. hely
  • 2002. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel kupa, Felnőtt gerenda 2. hely
  • 2002. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett, ugrás, korlát, talaj, csapat 1. hely
  • 2002. Debrecen, Strifler Angéla Szer - VB, ugrás 35. hely
  • 2002. Debrecen, Strifler Angéla Szer - VB, gerenda 42. hely
  • 2002. Debrecen, Kiss Renáta Szer - VB, talaj 16. hely
  • 2002. Debrecen, Kiss Renáta Szer - VB, korlát 13. hely
  • 2002. Brno (Csehország), Kékegyi Szandra, Böczögő Dorina, Kékegyi Adrienn, Ferencz Dorottya Jan Gajdos Memorial, csapat 2. hely
  • 2002. Brno (Csehország), Ferencz Dorottya Jan Gajdos Memorial, egyéni összetett 1. hely
  • 2002. Brno (Csehország), Kékegyi Adrienn Jan Gajdos Memorial, egyéni összetett 5. hely
  • 2002. Brno (Csehország), Böczögő Dorina Jan Gajdos Memorial, egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Brno (Csehország), Kékegyi Szandra Jan Gajdos Memorial, egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Ljubjana (Szlovénia), Strifler Angéla GYM SISKA International, egyéni összetett 20. hely
  • 2002. Ljubjana (Szlovénia), Kiss Renáta GYM SISKA International, korlát 4. hely
  • 2002. Ljubjana (Szlovénia), Kiss Renáta GYM SISKA International, egyéni összetett 10. hely
  • 2002. Csehország, Ferencz Dorottya GK Vitkovice Cup, egyéni összetett 12. hely
  • 2002. Csehország, Kékegyi Adrienn GK Vitkovice Cup, ugrás 2. hely
  • 2002. Csehország, Kékegyi Adrienn GK Vitkovice Cup, egyéni összetett 10. hely
  • 2002. Csehország, Kékegyi Szandra GK Vitkovice Cup, ugrás, gerenda 1. hely
  • 2002. Csehország, Kékegyi Szandra GK Vitkovice Cup, egyéni összetett, korlát 3. hely
  • 2002. Csehország, Böczögő Dorina GK Vitkovice Cup, talaj 4. hely
  • 2002. Csehország, Böczögő Dorina GK Vitkovice Cup, korlát, gerenda 2. hely
  • 2002. Csehország, Böczögő Dorina GK Vitkovice Cup, ugrás 6. hely
  • 2002. Csehország, Böczögő Dorina GK Vitkovice Cup, egyéni összetett 1. hely
  • 2002. Párizs (Franciaország), Kiss Renáta FIG - Világkupa, korlát 8. hely
  • 2002. Debrecen, Kiss Renáta Magyar Nemzetközi, talaj 2. hely
  • 2002. Debrecen, Kiss Renáta Magyar Nemzetközi, korlát 4. hely
  • 2002. Debrecen, Péntek Tünde Magyar Nemzetközi, gerenda 7. hely
  • 2002. Debrecen, Péntek Tünde Magyar Nemzetközi, ugrás 8. hely
  • 2002. Patras (Görögország), Sarkadi Ella Európa Bajnokság, junior csapat 9. hely
  • 2002. Patras (Görögország), Sarkadi Ella Európa Bajnokság, junior egyéni összetett 8. hely
  • 2002. Patras (Görögország), Kiss Renáta, Strifler Angéla Európa Bajnokság, felnőtt csapat 10. hely
  • 2002. Patras (Görögország), Kiss Renáta Európa Bajnokság, felnőtt egyéni összetett 23. hely
  • 2002. Kiss Renáta, Strifler Angéla Svájc - Luxemburg - Magyarország, felnőtt csapat 2. hely
  • 2002. Strifler Angéla Svájc - Luxemburg - Magyarország, felnőtt egyéni összetett 1. hely
  • 2002. Kiss Renáta Svájc - Luxemburg - Magyarország, felnőtt egyéni összetett 4. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Svájc - Luxemburg - Magyarország, junior csapat 1. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Svájc - Luxemburg - Magyarország, junior egyéni összetett 2. hely
  • 2002. Paulik Enikő, Kiss Gyöngyi FTC Kupa, gyermek kezdő ('93), csapat 1. hely
  • 2002. Óvári Anita, Fekete Rita, Gyebnár Brigitta, Kormányos Viktória FTC Kupa, gyermek kezdő ('91-'92), csapat 1. hely
  • 2002. Kiss Gyöngyi FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Paulik Enikő FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 2. hely
  • 2002. Kormányos Viktória FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 9. hely
  • 2002. Gyebnár Brigitta FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 5. hely
  • 2002. Fekete Rita FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Óvári Anita FTC Kupa, gyermek kezdő, egyéni összetett 2. hely
  • 2002. Kékegyi Adrienn, Balázs Irén, Ferencz Dorottya, Kékegyi Szandra FTC Kupa, serdülő, csapat 1. hely
  • 2002. Kékegyi Szandra FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 2. hely
  • 2002. Ferencz Dorottya FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 5. hely
  • 2002. Balázs Irén FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Kékegyi Adrienn FTC Kupa, serdülő, egyéni összetett 8. hely
  • 2002. Kékegyi Adrienn, Ferencz Dorottya Matolay Elek Emlékverseny, serdülő csapat 1. hely
  • 2002. Korcsmáros Enikő, Zsibrita Tünde Matolay Elek Emlékverseny, kadett csapat 1. hely
  • 2002. Ferencz Dorottya Matolay Elek Emlékverseny, serdülő egyéni összetett 4. hely
  • 2002. Kékegyi Adrienn Matolay Elek Emlékverseny, serdülő egyéni összetett
  • 2002. Zsibrita Tünde Matolay Elek Emlékverseny, kadett egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Korcsmáros Enikő Matolay Elek Emlékverseny, kadett egyéni összetett 1. hely
  • 2002. Strifler Angéla Diákolimpia (Középiskolai), ugrás, korlát, gerenda, talaj 3. hely
  • 2002. Strifler Angéla Diákolimpia (Középiskolai), egyéni összetett 2. hely
  • 2002. Kiss Renáta Diákolimpia (Középiskolai), korlát, gerenda, talaj 3. hely
  • 2002. Kiss Renáta Diákolimpia (Középiskolai), ugrás 1. hely
  • 2002. Kiss Renáta Diákolimpia (Középiskolai), egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Diákolimpia (Általános iskolai), talaj 1. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Diákolimpia (Általános iskolai), gerenda 4. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Diákolimpia (Általános iskolai), ugrás 3. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Diákolimpia (Általános iskolai), talaj 2. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Diákolimpia (Általános iskolai), gerenda 3. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Diákolimpia (Általános iskolai), ugrás 1. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 1. hely
  • 2002. Trényi Krisztina Gyermek kezdő, egyéni összetett 12. hely
  • 2002. Zelenyánszki Bianca Gyermek kezdő, egyéni összetett 10. hely
  • 2002. Lónai Hajnalka Gyermek kezdő, egyéni összetett 8. hely
  • 2002. Kiss Gyöngyi Gyermek kezdő, egyéni összetett 7. hely
  • 2002. Paulik Enikő Gyermek kezdő, egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Szabó Zsanett Gyermek kezdő, egyéni összetett 2. hely
  • 2002. Szabó Csilla Gyermek kezdő, egyéni összetett 1. hely
  • 2002. Varró Renáta Gyermek kezdő, egyéni összetett 6. hely
  • 2002. Kormányos Viktória Gyermek kezdő, egyéni összetett 4. hely
  • 2002. Keresztes Piroska Gyermek kezdő, egyéni összetett 2. hely
  • 2002. Kékegyi Szandra Serdülő I.o. talaj 8. hely
  • 2002. Kékegyi Szandra Serdülő I.o. korlát 5. hely
  • 2002. Kékegyi Szandra Serdülő I.o. egyéni összetett, gerenda 2. hely
  • 2002. Böczögő Dorina Serdülő I.o. talaj 8. hely
  • 2002. Böczögő Dorina Serdülő I.o. gerenda 4. hely
  • 2002. Böczögő Dorina Serdülő I.o. egyéni összetett, ugrás, korlát 1. hely
  • 2002. Kékegyi Adrienn Serdülő I.o. egyéni összetett 14. hely
  • 2002. Nyisztor Nikolett Serdülő I.o. egyéni összetett 10. hely
  • 2002. Szalontai Mariann Serdülő I.o. egyéni összetett 9. hely
  • 2002. Ferencz Dorottya Serdülő I.o. gerenda 8. hely
  • 2002. Ferencz Dorottya Serdülő I.o. ugrás 3. hely
  • 2002. Ferencz Dorottya Serdülő I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 2002. Halász Henriett Kadett Szerbajnokság, talaj 10. hely
  • 2002. Halász Henriett Kadett Szerbajnokság, gerenda 23. hely
  • 2002. Halász Henriett Kadett Szerbajnokság, korlát 8. hely
  • 2002. Halász Henriett Kadett Szerbajnokság, ugrás 1. hely
  • 2002. Szoták Szandra Kadett Szerbajnokság, talaj 12. hely
  • 2002. Szoták Szandra Kadett Szerbajnokság, gerenda 11. hely
  • 2002. Szoták Szandra Kadett Szerbajnokság, korlát 19. hely
  • 2002. Szoták Szandra Kadett Szerbajnokság, ugrás 9. hely
  • 2002. Reczai Beáta Kadett Szerbajnokság, talaj 14. hely
  • 2002. Reczai Beáta Kadett Szerbajnokság, gerenda 12. hely
  • 2002. Reczai Beáta Kadett Szerbajnokság, korlát 19. hely
  • 2002. Reczai Beáta Kadett Szerbajnokság, ugrás 10. hely
  • 2002. Reczai Beáta Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 26. hely
  • 2002. Bartó Mónika Kadett Szerbajnokság, talaj 18. hely
  • 2002. Bartó Mónika Kadett Szerbajnokság, gerenda 27. hely
  • 2002. Bartó Mónika Kadett Szerbajnokság, korlát 10. hely
  • 2002. Bartó Mónika Kadett Szerbajnokság, ugrás 24. hely
  • 2002. Bartó Mónika Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 25. hely
  • 2002. Mihály Tünde Kadett Szerbajnokság, talaj 20. hely
  • 2002. Mihály Tünde Kadett Szerbajnokság, gerenda 16. hely
  • 2002. Mihály Tünde Kadett Szerbajnokság, korlát 18. hely
  • 2002. Mihály Tünde Kadett Szerbajnokság, ugrás 23. hely
  • 2002. Mihály Tünde Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 14. hely
  • 2002. Makra Viktória Kadett Szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 2002. Makra Viktória Kadett Szerbajnokság, gerenda 7. hely
  • 2002. Makra Viktória Kadett Szerbajnokság, korlát 17. hely
  • 2002. Makra Viktória Kadett Szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2002. Zsibrita Tünde Kadett Szerbajnokság, talaj 13. hely
  • 2002. Zsibrita Tünde Kadett Szerbajnokság, gerenda 15. hely
  • 2002. Zsibrita Tünde Kadett Szerbajnokság, korlát 16. hely
  • 2002. Zsibrita Tünde Kadett Szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 2002. Zsibrita Tünde Kadett országos bajnokság, talaj 5. hely
  • 2002. Zsibrita Tünde Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2002. Rith Barbara Kadett Szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 2002. Rith Barbara Kadett Szerbajnokság, korlát, gerenda 2. hely
  • 2002. Rith Barbara Kadett Szerbajnokság, ugrás 8. hely
  • 2002. Rith Barbara Kadett országos bajnokság, korlát 7. hely
  • 2002. Rith Barbara Kadett országos bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2002. Korcsmáros Enikő Kadett Szerbajnokság, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2002. Korcsmáros Enikő Kadett Szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2002. Korcsmáros Enikő Kadett országos bajnokság, ugrás, gerenda 6. hely
  • 2002. Korcsmáros Enikő Kadett országos bajnokság, egyéni összetett, korlát, talaj 1. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Ifjúsági szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Ifjúsági országos bajnokság, korlát 3. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Ifjúsági országos bajnokság, ugrás, gerenda 6. hely
  • 2002. Balázs Beatrix Ifjúsági országos bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2002. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, talaj 6. hely
  • 2002. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, gerenda 5. hely
  • 2002. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, korlát 3. hely
  • 2002. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2002. Péntek Tünde Junior szerbajnokság, ugrás, gerenda, talaj 2. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Junior országos bajnokság, korlát 3. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Junior országos bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2002. Sarkadi Ella Junior országos bajnokság, egyéni összetett, gerenda, talaj 2. hely
  • 2002. Szikora Zsanett Felnőtt országos bajnokság, gerenda, talaj 3. hely
  • 2002. Szikora Zsanett Felnőtt országos bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2002. Szikora Zsanett Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2002. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, talaj 2. hely
  • 2002. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2002. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, ugrás 5. hely
  • 2002. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, korlát 1. hely
  • 2002. Valjon Ágnes Felnőtt szerbajnokság, talaj 6. hely
  • 2002. Valjon Ágnes Felnőtt szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 2002. Valjon Ágnes Felnőtt szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 2002. Valjon Ágnes Felnőtt országos bajnokság, talaj 4. hely
  • 2002. Valjon Ágnes Felnőtt országos bajnokság, korlát, gerenda 7. hely
  • 2002. Valjon Ágnes Felnőtt országos bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2002. Valjon Ágnes Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 2002. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, gerenda, talaj 1. hely
  • 2002. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, korlát 6. hely
  • 2002. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2002. Kiss Renáta Felnőtt szerbajnokság, korlát, talaj 1. hely
  • 2002. Kiss Renáta Felnőtt szerbajnokság, ugrás, gerenda 2. hely
  • 2002. Kiss Renáta Felnőtt országos bajnokság, ugrás 3. hely
  • 2002. Kiss Renáta Felnőtt országos bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2001. Békéscsaba, Makra Viktória Hungarotel kupa, serdülő, csapat 5. hely
  • 2001. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, serdülő, csapat 1. hely
  • 2001. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, serdülő, csapat 2. hely
  • 2001. Békéscsaba, Sarkadi Ella Hungarotel kupa, junior, csapat 2. hely
  • 2001. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, junior, csapat 1. hely
  • 2001. Békéscsaba, Kiss Renáta Hungarotel kupa, felnőtt, csapat 1. hely
  • 2001. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel kupa, felnőtt, csapat 2. hely
  • 2001. Békéscsaba, Makra Viktória Hungarotel kupa, serdülő, egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, serdülő, egyéni összetett 3. hely
  • 2001. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, serdülő, egyéni összetett 2. hely
  • 2001. Békéscsaba, Sarkadi Ella Hungarotel kupa, junior, egyéni összetett 3. hely
  • 2001. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, junior, egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Békéscsaba, Kiss Renáta Hungarotel kupa, felnőtt, egyéni összetett 2. hely
  • 2001. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel kupa, felnőtt, egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Ljubjana (Szlovénia), Sarkadi Ella SISKA nemzetközi, junior, talaj 4. hely
  • 2001. Ljubjana (Szlovénia), Sarkadi Ella SISKA nemzetközi, junior, korlát 7. hely
  • 2001. Ljubjana (Szlovénia), Sarkadi Ella SISKA nemzetközi, junior, ugrás 5. hely
  • 2001. Ljubjana (Szlovénia), Sarkadi Ella SISKA nemzetközi, junior, egyéni összetett 2. hely
  • 2001. Ljubjana (Szlovénia), Péntek Tünde SISKA nemzetközi, junior, talaj 3. hely
  • 2001. Ljubjana (Szlovénia), Péntek Tünde SISKA nemzetközi, junior, ugrás, korlát 6. hely
  • 2001. Ljubjana (Szlovénia), Péntek Tünde SISKA nemzetközi, junior, egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Gent (Belgium), Strifler Angéla, Szikora Zsanett Világbajnokság, felnőtt, csapat 20. hely
  • 2001. Gent (Belgium), Strifler Angéla Világbajnokság, felnőtt, egyéni összetett 58. hely
  • 2001. Maribor (Szlovénia), Strifler Angéla Salamunov Memorial, felnőtt, korlát 1. hely
  • 2001. Maribor (Szlovénia), Strifler Angéla Salamunov Memorial, felnőtt, egyéni összetett 6. hely
  • 2001. Maribor (Szlovénia), Szikora Zsanett Salamunov Memorial, felnőtt, gerenda 4. hely
  • 2001. Maribor (Szlovénia), Szikora Zsanett Salamunov Memorial, felnőtt, ugrás, korlát 2. hely
  • 2001. Maribor (Szlovénia), Szikora Zsanett Salamunov Memorial, felnőtt, egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Budapest, Strifler Angéla, Szikora Zsanett Magyarország - Szlovénia, felnőtt, csapat 1. hely
  • 2001. Budapest, Szikora Zsanett Magyarország - Szlovénia, felnőtt, egyéni összetett 3. hely
  • 2001. Budapest, Strifler Angéla Magyarország - Szlovénia, felnőtt, egyéni összetett 2. hely
  • 2001. Decin (Cseh Köztársaság), Kiss Renáta, Péntek Tünde CEFTA Kupa, junior, csapat 3. hely
  • 2001. Decin (Cseh Köztársaság), Péntek Tünde CEFTA Kupa, junior, egyéni összetett 9. hely
  • 2001. Decin (Cseh Köztársaság), Kiss Renáta CEFTA Kupa, junior, egyéni összetett 4. hely
  • 2001. Tata, Strifler Angéla, Szikora Zsanett Magyarország - Svájc, felnőtt, csapat 1. hely
  • 2001. Tata, Szikora Zsanett Magyarország - Svájc, felnőtt, egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Tata, Strifler Angéla Magyarország - Svájc, felnőtt, egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Várna (Bulgária), Szikora Zsanett Gerenda 5. hely
  • 2001. Várna (Bulgária), Szikora Zsanett Korlát, talaj 7. hely
  • 2001. Várna (Bulgária), Szikora Zsanett Ugrás 8. hely
  • 2001. Várna (Bulgária), Szikora Zsanett Egyéni összetett 9. hely
  • 2001. Várna (Bulgária), Strifler Angéla Talaj 4. hely
  • 2001. Várna (Bulgária), Strifler Angéla Korlát 2. hely
  • 2001. Várna (Bulgária), Strifler Angéla Egyéni összetett, gerenda 8. hely
  • 2001. Tata, Szikora Zsanett, Strifler Angéla Magyarország - Ausztria, felnőtt, csapat 1. hely
  • 2001. Tata, Szikora Zsanett Magyarország - Ausztria, felnőtt, egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Murcia (Spanyolország), Sarkadi Ella Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, ugrás 4. hely
  • 2001. Murcia (Spanyolország), Sarkadi Ella Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, egyéni összetett 14. hely
  • 2001. Murcia (Spanyolország), Péntek Tünde Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, egyéni összetett 15. hely
  • 2001. Murcia (Spanyolország), Kiss Renáta, Péntek Tünde, Sarkadi Ella Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, csapat 8. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Maccabi - játékok, felnőtt, talaj 3. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Maccabi - játékok, felnőtt, korlát, gerenda 4. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Maccabi - játékok, felnőtt, egyéni összetett 3. hely
  • 2001. Strifler Angéla Maccabi - játékok, felnőtt, talaj 2. hely
  • 2001. Strifler Angéla Maccabi - játékok, felnőtt, egyéni összetett, ugrás, korlát 3. hely
  • 2001. Lugano (Svájc), Kiss Renáta, Péntek Tünde, Sarkadi Ella 4. Lugano - Open, junior, csapat 5. hely
  • 2001. Banska Bystricia (Szlovákia), Makra Viktória Pomáz UMB, serdülő, egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Banska Bystricia (Szlovákia), Rith Barbara Pomáz UMB, serdülő, egyéni összetett 3. hely
  • 2001. Banska Bystricia (Szlovákia), Zsibrita Tünde Pomáz UMB, serdülő, egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Banska Bystricia (Szlovákia), Balázs Beatrix Pomáz UMB, junior, egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Sopron, Balázs Beatrix Székely Zoltán emlékverseny, junior egyéni összetett 2. hely
  • 2001. Sopron, Sarkadi Ella Székely Zoltán emlékverseny, junior talaj 1. hely
  • 2001. Sopron, Sarkadi Ella Székely Zoltán emlékverseny, junior korlát 1. hely
  • 2001. Sopron, Sarkadi Ella Székely Zoltán emlékverseny, junior egyéni összetett, ugrás, gerenda 2. hely
  • 2001. Sopron, Péntek Tünde Székely Zoltán emlékverseny, junior talaj 2. hely
  • 2001. Sopron, Péntek Tünde Székely Zoltán emlékverseny, junior korlát 3. hely
  • 2001. Sopron, Péntek Tünde Székely Zoltán emlékverseny, junior egyéni összetett, ugrás, gerenda 1. hely
  • 2001. Riesa (Németország), Strifler Angéla, Szikora Zsanett Európai csapatok bajnoksága, felnőtt csapat 9. hely
  • 2001. Helsinki (Finnország), Kiss Renáta, Péntek Tünde, Sarkadi Ella, Strifler Angéla, Bozó Csenge, Freifogl Stella STUK, junior, csapat 2. hely
  • 2001. Helsinki (Finnország), Strifler Angéla STUK, junior, gerenda 5. hely
  • 2001. Helsinki (Finnország), Sarkadi Ella STUK, junior, ugrás 2. hely
  • 2001. Helsinki (Finnország), Péntek Tünde STUK, junior, korlát 5. hely
  • 2001. Helsinki (Finnország), Péntek Tünde STUK, junior, ugrás, talaj 2. hely
  • 2001. Helsinki (Finnország), Kiss Renáta STUK, junior, gerenda 6. hely
  • 2001. Helsinki (Finnország), Kiss Renáta STUK, junior, korlát 3. hely
  • 2001. Helsinki (Finnország), Kiss Renáta STUK, junior, egyéni összetett, talaj 4. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Diákolimpia (Általános iskolai), gerenda 6. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Kiss Renáta Diákolimpia (Általános iskolai), talaj 1. hely
  • 2001. Kiss Renáta Diákolimpia (Általános iskolai), gerenda 3. hely
  • 2001. Kiss Renáta Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett 2. hely
  • 2001. Péntek Tünde Diákolimpia (Általános iskolai), egyéni összetett, gerenda, talaj 1. hely
  • 2001. Freifogl Stella Diákolimpia (Középiskolai), korlát 5. hely
  • 2001. Freifogl Stella Diákolimpia (Középiskolai), ugrás 2. hely
  • 2001. Freifogl Stella Diákolimpia (Középiskolai), egyéni összetett, gerenda, talaj 1. hely
  • 2001. Freifogl Stella Mesterfokú Bajnokság, talaj 6. hely
  • 2001. Freifogl Stella Mesterfokú Bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Mesterfokú Bajnokság, talaj 5. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Mesterfokú Bajnokság, gerenda 4. hely
  • 2001. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, talaj 3. hely
  • 2001. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, korlát 1. hely
  • 2001. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, gerenda 2. hely
  • 2001. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, korlát 2. hely
  • 2001. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, gerenda, talaj 1. hely
  • 2001. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, ugrás, korlát 3. hely
  • 2001. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Mesterfokú Bajnokság, korlát 5. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Mesterfokú Bajnokság, ugrás 1. hely
  • 2001. Valjon Ágnes Felnőtt I.o. talaj 4. hely
  • 2001. Valjon Ágnes Felnőtt I.o. gerenda 3. hely
  • 2001. Valjon Ágnes Felnőtt I.o. egyéni összetett, korlát 6. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Felnőtt szerbajnokság, korlát, gerenda 2. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Felnőtt szerbajnokság, ugrás, talaj 1. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Felnőtt I.o. talaj 1. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Felnőtt I.o. ugrás, gerenda 4. hely
  • 2001. Szikora Zsanett Felnőtt I.o. egyéni összetett, korlát 2. hely
  • 2001. Strifler Angéla Felnőtt szerbajnokság, gerenda, talaj 6. hely
  • 2001. Strifler Angéla Felnőtt szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 2001. Strifler Angéla Felnőtt szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2001. Strifler Angéla Felnőtt I.o. talaj 2. hely
  • 2001. Strifler Angéla Felnőtt I.o. egyéni összetett, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2001. Kiss Renáta Junior szerbajnokság, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2001. Kiss Renáta Junior szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 2001. Kiss Renáta Junior I.o. ugrás, gerenda, talaj 2. hely
  • 2001. Kiss Renáta Junior I.o. egyéni összetett, korlát 1. hely
  • 2001. Freifogl Stella Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 3. hely
  • 2001. Freifogl Stella Ifjúsági szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 2001. Freifogl Stella Ifjúsági I.o. talaj 2. hely
  • 2001. Freifogl Stella Ifjúsági I.o. gerenda 5. hely
  • 2001. Freifogl Stella Ifjúsági I.o. ugrás, korlát 6. hely
  • 2001. Freifogl Stella Ifjúsági I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Ifjúsági szerbajnokság, korlát, talaj 2. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 1. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Ifjúsági I.o. gerenda 3. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Ifjúsági I.o. korlát, talaj 1. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Ifjúsági I.o. ugrás 2. hely
  • 2001. Sarkadi Ella Ifjúsági I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 2001. Péntek Tünde Ifjúsági szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 2001. Péntek Tünde Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, korlát 1. hely
  • 2001. Péntek Tünde Ifjúsági I.o. talaj 3. hely
  • 2001. Péntek Tünde Ifjúsági I.o. korlát 4. hely
  • 2001. Péntek Tünde Ifjúsági I.o. ugrás, gerenda 1. hely
  • 2001. Péntek Tünde Ifjúsági I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 2001. Rith Barbara Kadett Szerbajnokság, talaj 4. hely
  • 2001. Rith Barbara Kadett Szerbajnokság, gerenda 1. hely
  • 2001. Rith Barbara Kadett Szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 2001. Zsibrita Tünde Kadett Szerbajnokság, gerenda 5. hely
  • 2001. Zsibrita Tünde Kadett Szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 2001. Korcsmáros Enikő Kadett Szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 2001. Korcsmáros Enikő Kadett Szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 2001. Korcsmáros Enikő Kadett Szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 2001. Makra Viktória Kadett Szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 2001. Balázs Beatrix Kadett Szerbajnokság, talaj 1. hely
  • 2001. Balázs Beatrix Kadett Szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 2001. Balázs Beatrix Kadett Szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2001. Balázs Beatrix Kadett Szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2001. Halász Henriett Serdülő II.o. ugrás 5. hely
  • 2001. Rith Barbara Kadett II.o. talaj 1. hely
  • 2001. Rith Barbara Kadett II.o. ugrás 6. hely
  • 2001. Rith Barbara Kadett II.o. korlát 3. hely
  • 2001. Zsibrita Tünde Kadett II.o. talaj 6. hely
  • 2001. Zsibrita Tünde Kadett II.o. korlát 2. hely
  • 2001. Zsibrita Tünde Kadett II.o. egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Korcsmáros Enikő Kadett II.o. korlát 4. hely
  • 2001. Korcsmáros Enikő Kadett II.o. gerenda 1. hely
  • 2001. Korcsmáros Enikő Kadett II.o. egyéni összetett 3. hely
  • 2001. Kosáros Barbara Serdülő II.o. korlát 5. hely
  • 2001. Böczögő Dorina Serdülő II.o. korlát 6. hely
  • 2001. Böczögő Dorina Serdülő II.o. egyéni összetett, gerenda 2. hely
  • 2001. Szoták Szandra Serdülő II.o. ugrás 2. hely
  • 2001. Szoták Szandra Serdülő II.o. egyéni összetett, talaj 6. hely
  • 2001. Makra Viktória Serdülő II.o. talaj 5. hely
  • 2001. Makra Viktória Serdülő II.o. ugrás 4. hely
  • 2001. Makra Viktória Serdülő II.o. egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Böczögő Dorina Gyermek haladó, egyéni összetett 2. hely
  • 2001. Kormányos Viktória Gyermek kezdő, egyéni összetett 5. hely
  • 2001. Óvári Anikó Gyermek kezdő, egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Békéscsaba, Szoták Szandra Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 14. hely
  • 2000. Békéscsaba, Rith Barbara Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 3. hely
  • 2000. Békéscsaba, Balázs Beatrix Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 1. hely
  • 2000. Békéscsaba, Sarkadi Ella Hungarotel kupa, Serdülő egyéni összetett 12. hely
  • 2000. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 3. hely
  • 2000. Békéscsaba, Bozó Csenge Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Békéscsaba, Kiss Renáta Hungarotel kupa, Ifjúsági egyéni összetett 1. hely
  • 2000. Békéscsaba, Valjon Ágnes Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 8. hely
  • 2000. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 5. hely
  • 2000. Békéscsaba, Nyeste Adrienn Hungarotel kupa, Felnőtt egyéni összetett 3. hely
  • 2000. Békéscsaba, Balázs Krisztina, Bozó Csenge, Valjon Ágnes Hungarotel kupa, csapat 4. hely
  • 2000. Békéscsaba, Korcsmáros Enikő, Péntek Tünde, Strifler Angéla Hungarotel kupa, csapat 2. hely
  • 2000. Békéscsaba, Rith Barbara, Kiss Renáta, Nyeste Adrienn Hungarotel kupa, csapat 1. hely
  • 2000. Zoetermeer (Hollandia), Péntek Tünde Hypoteekshop, Ifjúsági egyéni összetett 9. hely
  • 2000. Zoetermeer (Hollandia), Kiss Renáta Hypoteekshop, Ifjúsági egyéni összetett 7. hely
  • 2000. Ljubjana (Szlovénia), Bozó Csenge Ifjúsági I.o. talaj 6. hely
  • 2000. Ljubjana (Szlovénia), Bozó Csenge Ifjúsági I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 2000. Ljubjana (Szlovénia), Kiss Renáta Ifjúsági I.o. gerenda 5. hely
  • 2000. Ljubjana (Szlovénia), Kiss Renáta Ifjúsági I.o. ugrás 4. hely
  • 2000. Ljubjana (Szlovénia), Kiss Renáta Ifjúsági I.o. egyéni összetett, talaj 3. hely
  • 2000. Ljubjana (Szlovénia), Strifler Angéla Felnőtt I.o. gerenda 5. hely
  • 2000. Ljubjana (Szlovénia), Strifler Angéla Felnőtt I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 2000. Ljubjana (Szlovénia), Kiss Renáta, Strifler Angéla Ifjúsági I.o. csapat 2. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Develop Cup, ifjúsági, egyéni összetett 27. hely
  • 2000. Kiss Renáta Develop Cup, ifjúsági, egyéni összetett 15. hely
  • 2000. Péntek Tünde Develop Cup, ifjúsági, egyéni összetett 10. hely
  • 2000. Strifler Angéla Develop Cup, ifjúsági, egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Kiss Renáta, Péntek Tünde, Sarkadi Ella, Strifler Angéla Develop Cup, ifjúsági csapat 3. hely
  • 2000. Stuttgart (Németország), Nyeste Adrienn DTB Fokal, felnőtt I.o. korlát 6. hely
  • 2000. Chiasso (Svájc), Nyeste Adrienn Arthur Gander emlékverseny, felnőtt I.o. egyéni összetett 6. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Bundesliga, felnőtt csapat, egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Sopron, Valjon Ágnes Székely Zoltán emlékverseny, felnőtt I.o. egyéni összetett 7. hely
  • 2000. Sopron, Szikora Zsanett Székely Zoltán emlékverseny, felnőtt I.o. talaj 2. hely
  • 2000. Sopron, Szikora Zsanett Székely Zoltán emlékverseny, felnőtt I.o. korlát, gerenda 4. hely
  • 2000. Sopron, Szikora Zsanett Székely Zoltán emlékverseny, felnőtt I.o. ugrás 6. hely
  • 2000. Sopron, Szikora Zsanett Székely Zoltán emlékverseny, felnőtt I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 2000. Sopron, Halász Henriett Székely Zoltán emlékverseny, serdülő egyéni összetett 15. hely
  • 2000. Sopron, Szoták Szandra Székely Zoltán emlékverseny, serdülő egyéni összetett 11. hely
  • 2000. Sopron, Zsibrita Tünde Székely Zoltán emlékverseny, serdülő egyéni összetett 9. hely
  • 2000. Sopron, Makra Viktória Székely Zoltán emlékverseny, serdülő egyéni összetett 7. hely
  • 2000. Sopron, Petrisor Alexandra Székely Zoltán emlékverseny, serdülő egyéni összetett 6. hely
  • 2000. Sopron, Balázs Beatrix Székely Zoltán emlékverseny, serdülő egyéni összetett 5. hely
  • 2000. Sopron, Rith Barbara Székely Zoltán emlékverseny, serdülő egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Sopron, Kokavecz Erika Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági egyéni összetett 8. hely
  • 2000. Sopron, Bozó Csenge Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági egyéni összetett 5. hely
  • 2000. Sopron, Sarkadi Ella Székely Zoltán emlékverseny, ugrás, korlát 2. hely
  • 2000. Sopron, Sarkadi Ella Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági egyéni összetett 3. hely
  • 2000. Sopron, Péntek Tünde Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági gerenda 2. hely
  • 2000. Sopron, Péntek Tünde Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági ugrás, talaj 1. hely
  • 2000. Sopron, Péntek Tünde Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Sopron, Kiss Renáta Székely Zoltán emlékverseny, ifjúsági egyéni összetett 1. hely
  • 2000. Sopron, Strifler Angéla Székely Zoltán emlékverseny, felnőtt I.o. korlát 3. hely
  • 2000. Sopron, Strifler Angéla Székely Zoltán emlékverseny, felnőtt I.o. ugrás, gerenda, talaj 1. hely
  • 2000. Sopron, Strifler Angéla Székely Zoltán emlékverseny, felnőtt I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Sopron, Balázs Krisztina, Péntek Tünde, Strifler Angéla Székely Zoltán emlékverseny, csapat 1. hely
  • 2000. Párizs (Franciaország), Andó Csilla Európa Bajnokság, ifjúsági egyéni összetett 16. hely
  • 2000. Párizs (Franciaország), Nyeste Adrienn Európa Bajnokság, felnőtt korlát 8. hely
  • 2000. Párizs (Franciaország), Nyeste Adrienn Európa Bajnokság, felnőtt egyéni összetett 19. hely
  • 2000. Párizs (Franciaország), Kiss Renáta, Andó Csilla, Strifler Angéla, Péntek Tünde Európa Bajnokság, ifjúsági csapat 10. hely
  • 2000. Párizs (Franciaország), Nyeste Adrienn, Varga Adrienn, Ónodi Henrietta Európa Bajnokság, felnőtt csapat 12. hely
  • 2000. Magglingen (Svájc), Péntek Tünde Ifjúsági I.o. egyéni összetett 5. hely
  • 2000. Magglingen (Svájc), Andó Csilla Ifjúsági I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Magglingen (Svájc), Strifler Angéla Ifjúsági I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 2000. Magglingen (Svájc), Kiss Renáta Ifjúsági I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 2000. Magglingen (Svájc), Varga Adrienn Felnőtt I.o. egyéni összetett 7. hely
  • 2000. Magglingen (Svájc), Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 2000. Magglingen (Svájc), Kiss Renáta, Andó Csilla, Strifler Angéla, Péntek Tünde Svájc - Magyarország, ifjúsági csapat 1. hely
  • 2000. Magglingen (Svájc), Nyeste Adrienn, Varga Adrienn Svájc - Magyarország, felnőtt csapat 1. hely
  • 2000. Maribor (Szlovénia), Andó Csilla Felnőtt I.o. egyéni összetett 15. hely
  • 2000. Maribor (Szlovénia), Kiss Renáta Felnőtt I.o. egyéni összetett 8. hely
  • 2000. Maribor (Szlovénia), Strifler Angéla Felnőtt I.o. egyéni összetett 7. hely
  • 2000. Maribor (Szlovénia), Strifler Angéla, Andó Csilla, Kiss Renáta Csapat 3. hely
  • 2000. Budapest, Kiss Renáta Steffl Kupa, egyéni összetett (2 szeren) 24. hely
  • 2000. Budapest, Péntek Tünde Steffl Kupa, egyéni összetett (2 szeren) 23. hely
  • 2000. Budapest, Andó Csilla Steffl Kupa, egyéni összetett (2 szeren) 22. hely
  • 2000. Budapest, Valjon Ágnes Steffl Kupa, egyéni összetett 19. hely
  • 2000. Budapest, Strifler Angéla Steffl Kupa, egyéni összetett 14. hely
  • 2000. Budapest, Nyeste Adrienn Steffl Kupa, egyéni összetett 7. hely
  • 2000. Cottbus (Németország), Nyeste Adrienn Grand Prix, ugrás 10. hely
  • 2000. Korcsmáros Enikő Korlát 1. hely
  • 2000. Kékegyi Adrienn McDonald's kupa, gerenda 4. hely
  • 2000. Kékegyi Adrienn McDonald's kupa, korlát 5. hely
  • 2000. Kékegyi Adrienn McDonald's kupa, egyéni összetett 9. hely
  • 2000. Nyisztor Nikolett McDonald's kupa, gerenda 5. hely
  • 2000. Nyisztor Nikolett McDonald's kupa, korlát 3. hely
  • 2000. Nyisztor Nikolett McDonald's kupa, egyéni összetett 6. hely
  • 2000. Ferencz Dorka McDonald's kupa, gerenda 3. hely
  • 2000. Ferencz Dorka McDonald's kupa, korlát 1. hely
  • 2000. Ferencz Dorka McDonald's kupa, egyéni összetett 4. hely
  • 2000. Böczögő Dorina McDonald's kupa, gerenda 1. hely
  • 2000. Böczögő Dorina McDonald's kupa, korlát 1. hely
  • 2000. Böczögő Dorina McDonald's kupa, ugrás 3. hely
  • 2000. Böczögő Dorina McDonald's kupa, egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Szoták Szandra Serdülő II.o. ugrás 3. hely
  • 2000. Szoták Szandra Serdülő II.o. egyéni összetett 7. hely
  • 2000. Rith Barbara Serdülő II.o. talaj 1. hely
  • 2000. Rith Barbara Serdülő II.o. korlát 2. hely
  • 2000. Rith Barbara Serdülő II.o. ugrás 1. hely
  • 2000. Rith Barbara Serdülő II.o. egyéni összetett 18. hely
  • 2000. Zsibrita Tünde Pencom kupa, talaj 8. hely
  • 2000. Zsibrita Tünde Pencom kupa, gerenda 9. hely
  • 2000. Zsibrita Tünde Pencom kupa, ugrás, korlát 5. hely
  • 2000. Zsibrita Tünde Pencom kupa, egyéni összetett 6. hely
  • 2000. Zsibrita Tünde Serdülő II.o. talaj 2. hely
  • 2000. Zsibrita Tünde Serdülő II.o. korlát 3. hely
  • 2000. Zsibrita Tünde Serdülő II.o. egyéni összetett 6. hely
  • 2000. Petrisor Alexandra Pencom kupa, talaj 9. hely
  • 2000. Petrisor Alexandra Pencom kupa, gerenda 8. hely
  • 2000. Petrisor Alexandra Pencom kupa, korlát 7. hely
  • 2000. Petrisor Alexandra Pencom kupa, ugrás 6. hely
  • 2000. Petrisor Alexandra Pencom kupa, egyéni összetett 5. hely
  • 2000. Petrisor Alexandra Serdülő II.o. egyéni összetett, ugrás 2. hely
  • 2000. Makra Viktória Pencom kupa, gerenda 4. hely
  • 2000. Makra Viktória Pencom kupa, korlát, talaj 6. hely
  • 2000. Makra Viktória Pencom kupa, ugrás 7. hely
  • 2000. Makra Viktória Pencom kupa, egyéni összetett 5. hely
  • 2000. Makra Viktória Serdülő II.o. egyéni összetett 1. hely
  • 2000. Bozó Csenge Pencom kupa, talaj 1. hely
  • 2000. Bozó Csenge Pencom kupa, gerenda 2. hely
  • 2000. Bozó Csenge Pencom kupa, korlát 3. hely
  • 2000. Bozó Csenge Pencom kupa, ugrás 4. hely
  • 2000. Bozó Csenge Pencom kupa, egyéni összetett 1. hely
  • 2000. Bozó Csenge Diákolimpia, gerenda, talaj 3. hely
  • 2000. Bozó Csenge Diákolimpia, ugrás 6. hely
  • 2000. Bozó Csenge Diákolimpia, egyéni összetett 4. hely
  • 2000. Bozó Csenge Serdülő szerbajnokság, gerenda, talaj 1. hely
  • 2000. Bozó Csenge Serdülő szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 2000. Bozó Csenge Serdülő szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 2000. Bozó Csenge Serdülő I.o. korlát 7. hely
  • 2000. Bozó Csenge Serdülő I.o. ugrás 3. hely
  • 2000. Bozó Csenge Serdülő I.o. egyéni összetett, gerenda, talaj 1. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Diákolimpia, ugrás, gerenda 4. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Diákolimpia, egyéni összetett, talaj 5. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Mesterfokú Bajnokság, ugrás 2. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Serdülő szerbajnokság, talaj 6. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Serdülő szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Serdülő szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 2000. Sarkadi Ella Serdülő szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 2000. Freifogl Stella Serdülő szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 2000. Kokavecz Erika Serdülő szerbajnokság, gerenda, talaj 1. hely
  • 2000. Péntek Tünde Diákolimpia, gerenda, talaj 2. hely
  • 2000. Péntek Tünde Diákolimpia, egyéni összetett, ugrás 1. hely
  • 2000. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, talaj 1. hely
  • 2000. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, ugrás 5. hely
  • 2000. Péntek Tünde Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, gerenda 4. hely
  • 2000. Péntek Tünde Ifjúsági szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 2000. Péntek Tünde Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 2000. Péntek Tünde Ifjúsági szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 2000. Péntek Tünde Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2000. Péntek Tünde Ifjúsági I.o. gerenda 5. hely
  • 2000. Péntek Tünde Ifjúsági I.o. korlát, talaj 2. hely
  • 2000. Péntek Tünde Ifjúsági I.o. egyéni összetett, ugrás 1. hely
  • 2000. Kiss Renáta Diákolimpia, talaj 1. hely
  • 2000. Kiss Renáta Diákolimpia, korlát, gerenda 5. hely
  • 2000. Kiss Renáta Diákolimpia, egyéni összetett, ugrás 3. hely
  • 2000. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, gerenda 1. hely
  • 2000. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, ugrás, korlát, talaj 3. hely
  • 2000. Kiss Renáta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Kiss Renáta Ifjúsági szerbajnokság, talaj 1. hely
  • 2000. Kiss Renáta Ifjúsági szerbajnokság, korlát, gerenda 2. hely
  • 2000. Kiss Renáta Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 2000. Kiss Renáta Ifjúsági I.o. korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2000. Kiss Renáta Ifjúsági I.o. ugrás 3. hely
  • 2000. Kiss Renáta Ifjúsági I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 2000. Andó Csilla Ifjúsági szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 2000. Andó Csilla Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2000. Szikora Zsanett Mesterfokú Bajnokság, talaj 2. hely
  • 2000. Szikora Zsanett Mesterfokú Bajnokság, gerenda 3. hely
  • 2000. Szikora Zsanett Mesterfokú Bajnokság, korlát 4. hely
  • 2000. Szikora Zsanett Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 2000. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, gerenda 6. hely
  • 2000. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, korlát 2. hely
  • 2000. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 2000. Strifler Angéla Junior szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 2000. Strifler Angéla Junior szerbajnokság, ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 2000. Strifler Angéla Junior országos döntő, talaj 3. hely
  • 2000. Strifler Angéla Junior országos döntő, ugrás, korlát 2. hely
  • 2000. Strifler Angéla Junior országos döntő, egyéni összetett, gerenda 1. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior Mesterfokú bajnokság, talaj 6. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior Mesterfokú bajnokság, ugrás 6. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior Mesterfokú bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior szerbajnokság, gerenda, talaj 4. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior országos döntő, korlát, gerenda, talaj 4. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior országos döntő, ugrás 1. hely
  • 2000. Valjon Ágnes Junior országos döntő, egyéni összetett 4. hely
  • 2000. Szabó Emese Felnőtt országos döntő, gerenda 4. hely
  • 2000. Szabó Emese Felnőtt országos döntő, egyéni összetett 5. hely
  • 2000. Varga Adrienn Felnőtt szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 2000. Varga Adrienn Felnőtt országos döntő, korlát 3. hely
  • 2000. Varga Adrienn Felnőtt országos döntő, ugrás 1. hely
  • 2000. Varga Adrienn Felnőtt országos döntő, egyéni összetett 9. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Főiskolás bajnokság, urgás 3. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Főiskolás bajnokság, egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Mesterfokú Bajnokság, talaj 4. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett, ugrás, korlát 1. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, ugrás, korlát 1. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Országos döntő, talaj 3. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Országos döntő, korlát 1. hely
  • 2000. Nyeste Adrienn Országos döntő, egyéni összetett, ugrás, gerenda 2. hely
  • 1999. Kokavecz Erika Talaj 5. hely
  • 1999. Sopron, Kokavecz Erika Junior I.o. egyéni összetett gerenda 4. hely
  • 1999. Békéscsaba, Kokavecz Erika Hungarotel kupa, talaj 2. hely
  • 1999. Békéscsaba, Sári Mónika Hungarotel kupa, felemás korlát 4. hely
  • 1999. Sopron, Péntek Tünde Egyéni összetett 2. hely
  • 1999. Péntek Tünde Gerenda 3. hely
  • 1999. Péntek Tünde Felemás korlát, talaj 6. hely
  • 1999. Péntek Tünde Ugrás 1. hely
  • 1999. Békéscsaba, Péntek Tünde Hungarotel kupa, egyéni összetett 5. hely
  • 1999. Sopron, Kiss Renáta Junior I.o. egyéni összetett, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1999. Kiss Renáta Talaj 1. hely
  • 1999. Kiss Renáta Gerenda 5. hely
  • 1999. Békéscsaba, Kiss Renáta Hungarotel kupa, csapat, egyéni összetett, ugrás 4. hely
  • 1999. Sopron, Sarkadi Ella Serdülő I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1999. Sarkadi Ella Gerenda 6. hely
  • 1999. Sarkadi Ella Felemás korlát 3. hely
  • 1999. Sarkadi Ella Ugrás, talaj 5. hely
  • 1999. Békéscsaba, Sarkadi Ella Hungarotel kupa, egyéni összetett 2. hely
  • 1999. Sopron, Andó Csilla Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1999. Andó Csilla Talaj 3. hely
  • 1999. Andó Csilla Egyéni összetett, ugrás, korlát 2. hely
  • 1999. Békéscsaba, Andó Csilla Hungarotel kupa, csapat 1. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Talaj 2. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Gerenda 1. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Korlát 4. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Ugrás 3. hely
  • 1999. Békéscsaba, Szikora Zsanett Hungarotel kupa, csapat, egyéni összetett 2. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Talaj 2. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Gerenda 4. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Korlát 3. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Ugrás 5. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Hungarotel kupa, egyéni összetett 3. hely
  • 1999. Békéscsaba, Valjon Ágnes Hungarotel kupa, csapat 4. hely
  • 1999. Strifler Angéla Talaj 4. hely
  • 1999. Strifler Angéla Gerenda 3. hely
  • 1999. Strifler Angéla Ugrás 1. hely
  • 1999. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel kupa, egyéni összetett 1. hely
  • 1999. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel kupa, csapat 2. hely
  • 1999. Esbjerg (Dánia), Strifler Angéla Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, csapat 27. hely
  • 1999. Esbjerg (Dánia), Strifler Angéla Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, egyéni összetett 22. hely
  • 1999. Zürich (Svájc), Nyeste Adrienn GP, felemás korlát 6. hely
  • 1999. Montreaux (Svájc), Nyeste Adrienn Emlékverseny 10. hely
  • 1999. Békéscsaba, Nyeste Adrienn Hungarotel kupa, ugrás, felemás korlát, gerenda 1. hely
  • 1999. Békéscsaba, Nyeste Adrienn Hungarotel kupa, csapat, egyéni összetett 4. hely
  • 1999. Brno (Csehország), Nyeste Adrienn GP párosverseny 8. hely
  • 1999. Glasgow, Nyeste Adrienn GP, felemás korlát 7. hely
  • 1999. Budapest, Varga Adrienn Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 1. hely
  • 1999. Cottbus (Németország), Varga Adrienn GP, felemás korlát 8. hely
  • 1999. Cottbus (Németország), Varga Adrienn GP, ugrás 2. hely
  • 1999. Bozó Csenge, Kokavecz Erika, Sarkadi Ella, Péntek Tünde, Kiss Renáta, Andó Csilla Serdülő csb. I.o. 1. hely
  • 1999. Kokavecz Erika, Sarkadi Ella, Péntek Tünde, Kiss Renáta, Andó Csilla, Valjon Ágnes, Szikora Zsanett, Andrea Raducan, Nyeste Adrienn Szuper csapatbajnokság (serdülő, ifjúsági, felnőtt együtt) 1. hely
  • 1999. Petrisor Alexandra Serdülő II.o. gerenda 3. hely
  • 1999. Balázs Beatrix Serdülő II.o. egyéni összetett 7. hely
  • 1999. Zsibrita Tünde Serdülő II.o. egyéni összetett 6. hely
  • 1999. Korcsmáros Enikő Talaj 2. hely
  • 1999. Korcsmáros Enikő Ugrás, korlát 1. hely
  • 1999. Korcsmáros Enikő Serdülő II.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1999. Bozó Csenge Talaj 3. hely
  • 1999. Bozó Csenge Gerenda 8. hely
  • 1999. Bozó Csenge Felemás korlát 5. hely
  • 1999. Bozó Csenge Serdülő I.o. egyéni összetett 7. hely
  • 1999. Kokavecz Erika Felemás korlát, gerenda 5. hely
  • 1999. Kokavecz Erika Serdülő szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 1999. Kokavecz Erika Felemás korlát, gerenda 6. hely
  • 1999. Kokavecz Erika Serdülő I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1999. Péntek Tünde Talaj 6. hely
  • 1999. Péntek Tünde Gerenda 4. hely
  • 1999. Péntek Tünde Ugrás 3. hely
  • 1999. Péntek Tünde Serdülő I.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1999. Sarkadi Ella Gerenda 1. hely
  • 1999. Sarkadi Ella Serdülő szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 1999. Sarkadi Ella Felemás korlát 1. hely
  • 1999. Sarkadi Ella Ugrás 4. hely
  • 1999. Sarkadi Ella Serdülő I.o. egyéni összetett 10. hely
  • 1999. Kiss Renáta Talaj 1. hely
  • 1999. Kiss Renáta Gerenda 2. hely
  • 1999. Kiss Renáta Ugrás, felemás korlát 8. hely
  • 1999. Kiss Renáta Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1999. Andó Csilla Gerenda 6. hely
  • 1999. Andó Csilla Felemás korlát, talaj 2. hely
  • 1999. Andó Csilla Serdülő szerbajnokság, ugrás 1. hely
  • 1999. Andó Csilla Felemás korlát, talaj 4. hely
  • 1999. Andó Csilla Ugrás, gerenda 1. hely
  • 1999. Andó Csilla Serdülő I.o. egyéni összetett 9. hely
  • 1999. Strifler Angéla Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 1999. Strifler Angéla Felemás korlát, gerenda 1. hely
  • 1999. Strifler Angéla Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, talaj 2. hely
  • 1999. Strifler Angéla Talaj 3. hely
  • 1999. Strifler Angéla Felemás korlát, gerenda 1. hely
  • 1999. Strifler Angéla Ugrás 2. hely
  • 1999. Strifler Angéla Ifjúsági I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Talaj 3. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Gerenda 1. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Felemás korlát 2. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Junior szerbajnokság, ugrás, talaj 3. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Gerenda 4. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Felemás korlát 3. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Ugrás, talaj 2. hely
  • 1999. Valjon Ágnes Egyéni összetett 4. hely
  • 1999. Szabó Emese Gerenda, talaj 3. hely
  • 1999. Szabó Emese Felemás korlát 2. hely
  • 1999. Szabó Emese Ugrás 6. hely
  • 1999. Szabó Emese Junior I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Gerenda, talaj 2. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Talaj 4. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Gerenda 5. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Felemás korlát 6. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Felnőtt szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Talaj 1. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Gerenda 4. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Ugrás, korlát 5. hely
  • 1999. Szikora Zsanett Felnőtt I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1999. Nyeste Adrienn Mesterfokú Bajnokság, korlát 3. hely
  • 1999. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 1999. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 1999. Nyeste Adrienn Gerenda 3. hely
  • 1999. Nyeste Adrienn Korlát 1. hely
  • 1999. Nyeste Adrienn Ugrás 2. hely
  • 1999. Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1998. Párizs (Franciaország), Strifler Angéla Nemzetek közötti, csapat 9. hely
  • 1998. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel Kupa, ugrás 2. hely
  • 1998. Békéscsaba, Strifler Angéla Hungarotel Kupa, csapat 3. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Nyeste Adrienn Nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1998. Zabrze (Lengyelország), Valjon Ágnes Közép-Európa kupa, csapat 2. hely
  • 1998. Párizs (Franciaország), Valjon Ágnes Nemzetek közötti, csapat 9. hely
  • 1998. Sanghaj (Kína), Valjon Ágnes Gymnasiade, egyéni összetett 29. hely
  • 1998. Valjon Ágnes Olimpiai reménységek versenye, csapat 3. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Valjon Ágnes Nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1998. Szabó Emese Olimpiai reménységek versenye, csapat 3. hely
  • 1998. Moszkva (Oroszország), Szabó Emese Ifjúsági Világjátékok, egyéni összetett 54. hely
  • 1998. Békéscsaba, Szabó Emese Hungarotel Kupa, csapat, korlát, gerenda 2. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Szabó Emese Csapat 1. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Szabó Emese Nemzetek közötti, egyéni összetett 4. hely
  • 1998. Sanghaj (Kína), Szikora Zsanett Gymnasiade, egyéni összetett 23. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Szikora Zsanett Csapat 1. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Szikora Zsanett Talaj 2. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Szikora Zsanett Korlát 3. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Szikora Zsanett Ugrás, gerenda 1. hely
  • 1998. Linz (Ausztria), Szikora Zsanett Nemzetek közötti, egyéni összetett 2. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Magyar Nemzetközi Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 1998. New York (USA), Varga Adrienn Goodwill Games, ugrás 5. hely
  • 1998. Stuttgart (Németország), Varga Adrienn DTB, ugrás 5. hely
  • 1998. Zürich (Svájc), Varga Adrienn GP, korlát 8. hely
  • 1998. Zürich (Svájc), Varga Adrienn GP, ugrás 2. hely
  • 1998. Ljubjana (Szlovénia), Varga Adrienn Emlékverseny, egyéni összetett 10. hely
  • 1998. Glasgow (Skócia), Varga Adrienn GP, ugrás 2. hely
  • 1998. Vancouver (Kanada), Varga Adrienn Világkupa - forduló, ugrás 1. hely
  • 1998. Varga Adrienn Korlát 2. hely
  • 1998. Varga Adrienn Ugrás, talaj 1. hely
  • 1998. Varga Adrienn Magyar Nemzetközi Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 1998. Párizs (Franciaország), Varga Adrienn Világkupa - forduló, ugrás 2. hely
  • 1998. Cottbus (Németország), Varga Adrienn GP, korlát 2. hely
  • 1998. Cottbus (Németország), Varga Adrienn GP, ugrás 1. hely
  • 1998. Andó Éva, Nyeste Adrienn, Kurucz Erika, Andrea Raducan, Szikora Zsanett, Varga Adrienn Felnőtt csb. I.o. 1. hely
  • 1998. Pataki Tímea, Strifler Angéla, Valjon Ágnes, Szabó Emese Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1998. Andó Csilla, Bozó Csenge, Dombi Anna, Kiss Renáta, Kokavecz Erika, Fehér Zsanett Serdülő csb. I.o. 1. hely
  • 1998. Balázs Beatrix, Bartó Mónika, Földesi Edit, Halász Henriett, Korcsmáros Enikő, Petrisor Alexandra, Rálik Zsóka, Rith Barbara, Zsibrita Tünde Gyermek csb. I.o. 2. hely
  • 1998. Sári Mónika Serdülő II.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1998. Tóth Ildikó Ugrás, talaj 2. hely
  • 1998. Tóth Ildikó Serdülő II.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1998. Sarkadi Ella Korlát 1. hely
  • 1998. Sarkadi Ella Ugrás 5. hely
  • 1998. Sarkadi Ella Serdülő II.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1998. Péntek Tünde Korlát 5. hely
  • 1998. Péntek Tünde Ugrás, gerenda, talaj 1. hely
  • 1998. Péntek Tünde Serdülő II.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1998. Dombi Anna Serdülő I.o. gerenda 2. hely
  • 1998. Bozó Csenge Serdülő I.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1998. Kiss Renáta Korlát, talaj 1. hely
  • 1998. Kiss Renáta Ugrás 4. hely
  • 1998. Kiss Renáta Serdülő I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1998. Andó Csilla Gerenda 6. hely
  • 1998. Andó Csilla Korlát 4. hely
  • 1998. Andó Csilla Ugrás 5. hely
  • 1998. Andó Csilla Serdülő I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1998. Kokavecz Erika Korlát, gerenda 3. hely
  • 1998. Kokavecz Erika Serdülő I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1998. Strifler Angéla Mesterfokú bajnokság, gerenda 5. hely
  • 1998. Strifler Angéla Mesterfokú bajnokság, korlát 2. hely
  • 1998. Strifler Angéla Mesterfokú bajnokság, egyéni összetett 7. hely
  • 1998. Strifler Angéla Serdülő szerbajnokság, gerenda, talaj 2. hely
  • 1998. Strifler Angéla Serdülő szerbajnokság, ugrás, korlát 1. hely
  • 1998. Strifler Angéla Talaj 3. hely
  • 1998. Strifler Angéla Korlát 2. hely
  • 1998. Strifler Angéla Ugrás, gerenda 1. hely
  • 1998. Strifler Angéla Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1998. Gergely Orsolya Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 1998. Gergely Orsolya Ifjúsági szerbajnokság, korlát, talaj 5. hely
  • 1998. Gergely Orsolya Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 1998. Valjon Ágnes Ifjúsági szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 1998. Valjon Ágnes Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, gerenda, talaj 1. hely
  • 1998. Valjon Ágnes Gerenda 2. hely
  • 1998. Valjon Ágnes Korlát 3. hely
  • 1998. Valjon Ágnes Ugrás, talaj 1. hely
  • 1998. Valjon Ágnes Ifjúsági I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1998. Ondos Adél Junior I.o. korlát, gerenda 5. hely
  • 1998. Szokolay Kinga Junior I.o. gerenda 4. hely
  • 1998. Szokolay Kinga Junior I.o. korlát 2. hely
  • 1998. Szokolay Kinga Junior I.o. ugrás, talaj 5. hely
  • 1998. Kurucz Erika Junior szerbajnokság, talaj 4. hely
  • 1998. Kurucz Erika Junior szerbajnokság, ugrás, gerenda 3. hely
  • 1998. Kurucz Erika Talaj 3. hely
  • 1998. Kurucz Erika Gerenda 1. hely
  • 1998. Kurucz Erika Korlát 4. hely
  • 1998. Kurucz Erika Junior I.o. ugrás 6. hely
  • 1998. Pataki Tímea Korlát, gerenda 3. hely
  • 1998. Pataki Tímea Ugrás, talaj 2. hely
  • 1998. Pataki Tímea Junior I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1998. Szabó Emese Mesterfokú bajnokság, korlát 5. hely
  • 1998. Szabó Emese Mesterfokú bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 1998. Szabó Emese Junior szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 1998. Szabó Emese Junior szerbajnokság, korlát, gerenda 1. hely
  • 1998. Szabó Emese Junior szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 1998. Szabó Emese Gerenda 2. hely
  • 1998. Szabó Emese Ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 1998. Szabó Emese Junior I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1998. Nyeste Adrienn Mesterfokú bajnokság, korlát 6. hely
  • 1998. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Mesterfokú bajnokság, gerenda, talaj 2. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Mesterfokú bajnokság, ugrás 3. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Mesterfokú bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Felnőtt szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Felnőtt szerbajnokság, gerenda 3. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Felnőtt szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Felnőtt szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Talaj 1. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Gerenda 2. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Ugrás, korlát 3. hely
  • 1998. Szikora Zsanett Felnőtt I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1998. Varga Adrienn Mesterfokú bajnokság, talaj 4. hely
  • 1998. Varga Adrienn Mesterfokú bajnokság, gerenda 6. hely
  • 1998. Varga Adrienn Mesterfokú bajnokság, korlát 3. hely
  • 1998. Varga Adrienn Mesterfokú bajnokság, ugrás 1. hely
  • 1998. Varga Adrienn Mesterfokú bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 1998. Varga Adrienn Felnőtt szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 1998. Varga Adrienn Felnőtt szerbajnokság, ugrás, korlát 1. hely
  • 1998. Varga Adrienn Felnőtt I.o. ugrás, korlát 1. hely
  • 1997. Szicília (Olaszország), Ónodi Henrietta Universiade, csapat 7. hely
  • 1997. Sopron, Tóth Cintia Egyéni összetett 2. hely
  • 1997. Tóth Cintia Spicco Kupa, ugrás 6. hely
  • 1997. Gergely Orsolya Spicco Kupa, gerenda 6. hely
  • 1997. Sopron, Valjon Ágnes Egyéni összetett 8. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Oriflame kupa, egyéni összetett 4. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Spicco Kupa, talaj 4. hely
  • 1997. Berlin (Németország), Szikora Zsanett, Pataki Tímea, Valjon Ágnes Csapat 7. hely
  • 1997. Sopron, Strifler Angéla Egyéni összetett 1. hely
  • 1997. Szikora Zsanett Korlát 5. hely
  • 1997. Szikora Zsanett Ugrás, gerenda, talaj 2. hely
  • 1997. Ljubjana (Szlovénia), Szikora Zsanett Junior viadal, egyéni összetett 1. hely
  • 1997. Sopron, Szikora Zsanett Egyéni összetett 2. hely
  • 1997. Szabó Emese Oriflame kupa, gerenda 3. hely
  • 1997. Szabó Emese Oriflame kupa, ifjúsági összetett 5. hely
  • 1997. Berlin (Németország), Szabó Emese Egyéni összetett 20. hely
  • 1997. Berlin (Németország), Szabó Emese Csapat 7. hely
  • 1997. Ljubjana (Szlovénia), Szabó Emese Nemzetközi viadal, egyéni összetett 2. hely
  • 1997. Szabó Emese Spicco Kupa, gerenda 3. hely
  • 1997. Szabó Emese Spicco Kupa, egyéni összetett, ugrás, talaj 5. hely
  • 1997. Sopron, Szabó Emese Gerenda 3. hely
  • 1997. Sopron, Szabó Emese Korlát 2. hely
  • 1997. Kurucz Erika Csapat 2. hely
  • 1997. Kurucz Erika Gerenda 1. hely
  • 1997. Kurucz Erika Ugrás, korlát 6. hely
  • 1997. Prága (Csehország), Kurucz Erika Junior viadal, egyéni összetett 4. hely
  • 1997. Filó Éva Csapat 2. hely
  • 1997. Filó Éva Korlát 1. hely
  • 1997. Filó Éva Ugrás 4. hely
  • 1997. Prága (Csehország), Filó Éva Junior viadal, egyéni összetett 5. hely
  • 1997. Budapest, Filó Éva Nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1997. Tata, Filó Éva Nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1997. Budapest, Filó Mária Nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1997. Tata, Filó Mária Nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1997. Budapest, Nyeste Adrienn Nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1997. Tata, Nyeste Adrienn Nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1997. Békéscsaba, Varga Adrienn Közép-európai kupa, csapat 1. hely
  • 1997. Zürich (Svájc), Varga Adrienn Világkupa forduló (GP), ugrás 3. hely
  • 1997. Stuttgart (Németország), Varga Adrienn Világkupa forduló (GP), ugrás 2. hely
  • 1997. Montreaux (Svájc), Varga Adrienn Egyéni összetett 6. hely
  • 1997. Budapest, Varga Adrienn Nemzetek közötti, egyéni összetett 1. hely
  • 1997. Tata, Varga Adrienn Nemzetek közötti, egyéni összetett, csapat 1. hely
  • 1997. Cottbus (Németország), Varga Adrienn GP, ugrás 3. hely
  • 1997. Varga Adrienn Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 3. hely
  • 1997. Ondos Adél, Filó Éva, Filó Mária, Szokolay Kinga, Kurucz Erika, Varga Adrienn, Nyeste Adrienn Felnőtt csb. I.o. 1. hely
  • 1997. Tóth Cintia, Gergely Orsolya, Pataki Krisztina, Valjon Ágnes, Szabó Emese, Szikora Zsanett, Strifler Angéla Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1997. Fehér Zsanett, Kokavecz Erika, Andó Csilla, Dombi Anna, Bozó Csenge, Kiss Renáta Serdülő csb. II.o. 1. hely
  • 1997. Stibán Anita, Sári Mónika, Tóth Ildikó, Sarkadi Ella, Péntek Tünde, Jován Katalin Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1997. Sarkadi Ella Serdülő II.o. korlát 3. hely
  • 1997. Sári Mónika Serdülő II.o. gerenda 3. hely
  • 1997. Kokavecz Erika Serdülő II.o. egyéni összetett 6. hely
  • 1997. Andó Csilla Korlát 2. hely
  • 1997. Andó Csilla Serdülő II.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1997. Bozó Csenge Talaj 3. hely
  • 1997. Bozó Csenge Gerenda 2. hely
  • 1997. Bozó Csenge Korlát 1. hely
  • 1997. Bozó Csenge Serdülő II.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1997. Kiss Renáta Talaj 2. hely
  • 1997. Kiss Renáta Serdülő II.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1997. Dombi Anna Ugrás, gerenda 1. hely
  • 1997. Dombi Anna Serdülő II.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1997. Strifler Angéla Korlát 2. hely
  • 1997. Strifler Angéla Serdülő szerbajnokság, ugrás, gerenda, talaj 1. hely
  • 1997. Tóth Cintia Talaj 3. hely
  • 1997. Tóth Cintia Serdülő szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 1997. Tóth Cintia Ugrás, korlát 5. hely
  • 1997. Tóth Cintia Serdülő I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Talaj 4. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Gerenda 2. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Serdülő szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Gerenda 6. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Korlát 3. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Ugrás, talaj 2. hely
  • 1997. Valjon Ágnes Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1997. Gergely Orsolya Ifjúsági I.o. gerenda 4. hely
  • 1997. Pataki Tímea Talaj 6. hely
  • 1997. Pataki Tímea Korlát 4. hely
  • 1997. Pataki Tímea Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, gerenda 5. hely
  • 1997. Pataki Tímea Ifjúsági I.o. korlát, talaj 4. hely
  • 1997. Szokolay Kinga Gerenda 6. hely
  • 1997. Szokolay Kinga Korlát 2. hely
  • 1997. Szokolay Kinga Ifjúsági I.o. ugrás, talaj 4. hely
  • 1997. Szabó Emese Ifjúsági szerbajnokság, korlát, gerenda, talaj 3. hely
  • 1997. Szabó Emese Gerenda, talaj 2. hely
  • 1997. Szabó Emese Korlát 1. hely
  • 1997. Szabó Emese Ugrás 4. hely
  • 1997. Szabó Emese Ifjúsági I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1997. Szikora Zsanett Korlát, gerenda 2. hely
  • 1997. Szikora Zsanett Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, talaj 1. hely
  • 1997. Szikora Zsanett Gerenda 1. hely
  • 1997. Szikora Zsanett Ugrás, talaj 3. hely
  • 1997. Szikora Zsanett Ifjúsági I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1997. Ondos Adél Gerenda 6. hely
  • 1997. Ondos Adél Korlát, talaj 4. hely
  • 1997. Ondos Adél Junior szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1997. Ondos Adél Korlát 5. hely
  • 1997. Ondos Adél Ugrás 6. hely
  • 1997. Ondos Adél Junior I.o. egyéni összetett 6. hely
  • 1997. Kurucz Erika Gerenda 1. hely
  • 1997. Kurucz Erika Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 1997. Kurucz Erika Junior szerbajnokság, gerenda, talaj 3. hely
  • 1997. Kurucz Erika Junior szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 1997. Kurucz Erika Talaj 5. hely
  • 1997. Kurucz Erika Gerenda 2. hely
  • 1997. Kurucz Erika Ugrás, korlát 1. hely
  • 1997. Kurucz Erika Junior I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1997. Filó Éva Felnőtt szerbajnokság, gerenda, talaj 3. hely
  • 1997. Filó Éva Felnőtt szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 1997. Filó Éva Gerenda, talaj 3. hely
  • 1997. Filó Éva Korlát 2. hely
  • 1997. Filó Éva Ugrás 4. hely
  • 1997. Filó Éva Junior I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1997. Nyeste Adrienn Mesterfokú Bajnokság, korlát 2. hely
  • 1997. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 1997. Nyeste Adrienn Korlát, talaj 2. hely
  • 1997. Nyeste Adrienn Ugrás, gerenda 3. hely
  • 1997. Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1997. Varga Adrienn Talaj 2. hely
  • 1997. Varga Adrienn Korlát 3. hely
  • 1997. Varga Adrienn Ugrás 1. hely
  • 1997. Varga Adrienn Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 1997. Varga Adrienn Korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1997. Varga Adrienn Ugrás 2. hely
  • 1997. Varga Adrienn Felnőtt I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Boglár Katalin Nemzetközi serdülő verseny, talaj 1. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Boglár Katalin Nemzetközi serdülő verseny, egyéni összetett 5. hely
  • 1996. Ausztria, Szikora Zsanett Nemzetközi viadal, csapat 2. hely
  • 1996. Szikora Zsanett Korlát, talaj 5. hely
  • 1996. Szikora Zsanett Ugrás, gerenda 1. hely
  • 1996. Ausztria, Szikora Zsanett Nemzetközi viadal, egyéni összetett 2. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Szabó Emese Nemzetközi junior verseny, egyéni összetett 5. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Szabó Emese Nemzetközi junior verseny, csapat 3. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Kurucz Erika Válogatott viadal, csapat 1. hely
  • 1996. Békéscsaba, Filó Éva Nemzetközi szerverseny, talaj 3. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Filó Éva Nemzetközi junior verseny, csapat 3. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Filó Éva Nemzetközi junior verseny, egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Filó Éva Válogatott viadal, csapat 1. hely
  • 1996. Ostrava (Csehország), Filó Éva Válogatott viadal, egyéni összetett 4. hely
  • 1996. Leverkusen (Németország), Filó Mária Német nemzetközi, csapat 1. hely
  • 1996. Leverkusen (Németország), Filó Mária Német nemzetközi, ugrás 3. hely
  • 1996. Madrid (Spanyolország), Ónodi Henrietta Csapat 2. hely
  • 1996. Marokkó, Ónodi Henrietta Csapat 2. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn Budapesti Nemzetközi szerverseny, gerenda 1. hely
  • 1996. Marokkó, Nyeste Adrienn Csapat 2. hely
  • 1996. Párizs (Franciaország), Nyeste Adrienn GP, talaj 6. hely
  • 1996. Párizs (Franciaország), Nyeste Adrienn GP, ugrás 8. hely
  • 1996. Madrid (Spanyolország), Balog Ildikó Csapat 2. hely
  • 1996. Balog Ildikó Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 10. hely
  • 1996. Békéscsaba, Varga Adrienn Nemzetközi szerverseny, korlát 2. hely
  • 1996. Békéscsaba, Varga Adrienn Nemzetközi szerverseny, ugrás 1. hely
  • 1996. Chiasso (Svájc), Varga Adrienn Egyéni összetett 6. hely
  • 1996. Zürich (Svájc), Varga Adrienn GP, ugrás 4. hely
  • 1996. Stuttgart (Németország), Varga Adrienn DTB-GP, talaj 5. hely
  • 1996. Stuttgart (Németország), Varga Adrienn DTB-GP, ugrás 2. hely
  • 1996. Madrid (Spanyolország), Varga Adrienn Csapat 2. hely
  • 1996. Madrid (Spanyolország), Varga Adrienn Egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Marokkó, Varga Adrienn Csapat 2. hely
  • 1996. Varga Adrienn Magyarország - Románia, egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Varga Adrienn Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 3. hely
  • 1996. Varga Adrienn, Nyeste Adrienn, Gibala Erika, Filó Éva, Filó Mária, Kurucz Erika, Ondos Adél Felnőtt csb. I.o. 1. hely
  • 1996. Kurucz Erika, Ondos Adél, Szokolay Kinga, Szikora Zsanett, Szabó Emese, Pataki Tímea Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1996. Szabó Emese, Strifler Angéla, Valjon Ágnes, Tóth Cintia, Gergely Orsolya, Petneházi Margit, Boglár Katalin Serdülő csb. I.o. 2. hely
  • 1996. Gergely Krisztina, Gurzó Ottília, Varga Ilona, Szekeres Anett, Deák Melinda, Andó Csilla Gyermek csb. I.o. 2. hely
  • 1996. Nagy Mariann, Fehér Zsanett, Kiss Renáta, Kokavecz Erika, Bozó Csenge, Dombi Anna Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1996. Tóth Cintia Talaj 3. hely
  • 1996. Tóth Cintia Serdülő II.o. ugrás 2. hely
  • 1996. Petneházi Margit Serdülő I.o. szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 1996. Valjon Ágnes Serdülő I.o. szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 1996. Valjon Ágnes Korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1996. Valjon Ágnes Serdülő II.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Pataki Tímea Gerenda 1. hely
  • 1996. Pataki Tímea Serdülő szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 1996. Pataki Tímea Ugrás, korlát, gerenda, talaj 5. hely
  • 1996. Pataki Tímea Serdülő I.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1996. Strifler Angéla Gerenda, talaj 5. hely
  • 1996. Strifler Angéla Korlát 2. hely
  • 1996. Strifler Angéla Serdülő szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 1996. Strifler Angéla Gerenda 2. hely
  • 1996. Strifler Angéla Ugrás, korlát, talaj 3. hely
  • 1996. Strifler Angéla Serdülő I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1996. Szabó Emese Talaj 2. hely
  • 1996. Szabó Emese Gerenda 4. hely
  • 1996. Szabó Emese Serdülő szerbajnokság, ugrás 1. hely
  • 1996. Szabó Emese Gerenda 4. hely
  • 1996. Szabó Emese Ugrás, talaj 2. hely
  • 1996. Szabó Emese Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Szikora Zsanett Gerenda, Talaj 2. hely
  • 1996. Szikora Zsanett Ifjúsági I.o. szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1996. Szokolay Kinga Gerenda 4. hely
  • 1996. Szokolay Kinga Korlát 2. hely
  • 1996. Szokolay Kinga Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 1996. Szokolay Kinga Talaj 4. hely
  • 1996. Szokolay Kinga Gerenda 6. hely
  • 1996. Szokolay Kinga Korlát 3. hely
  • 1996. Szokolay Kinga Ugrás 5. hely
  • 1996. Szokolay Kinga Ifjúsági I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1996. Kurucz Erika Talaj 6. hely
  • 1996. Kurucz Erika Gerenda 2. hely
  • 1996. Kurucz Erika Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 1996. Kurucz Erika Talaj 3. hely
  • 1996. Kurucz Erika Korlát 5. hely
  • 1996. Kurucz Erika Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, gerenda 1. hely
  • 1996. Kurucz Erika Korlát 2. hely
  • 1996. Kurucz Erika Ugrás, gerenda, talaj 1. hely
  • 1996. Kurucz Erika Ifjúsági I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1996. Ondos Adél Mesterfokú Bajnokság, gerenda 4. hely
  • 1996. Ondos Adél Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 10. hely
  • 1996. Ondos Adél Ifjúsági szerbajnokság, korlát 6. hely
  • 1996. Ondos Adél Talaj 6. hely
  • 1996. Ondos Adél Ugrás, gerenda 3. hely
  • 1996. Ondos Adél Ifjúsági I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1996. Filó Éva Korlát, gerenda, talaj 5. hely
  • 1996. Filó Éva Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 1996. Filó Éva Junior szerbajnokság, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1996. Filó Éva Junior szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1996. Filó Éva Gerenda 3. hely
  • 1996. Filó Éva Ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 1996. Filó Éva Junior I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Gibala Erika Felnőtt szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 1996. Gibala Erika Felnőtt I.o. ugrás 6. hely
  • 1996. Balog Ildikó Felnőtt I.o. szerbajnokság, talaj 4. hely
  • 1996. Balog Ildikó Felnőtt I.o. szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 1996. Balog Ildikó Felnőtt I.o. szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 1996. Balog Ildikó Talaj 5. hely
  • 1996. Balog Ildikó Korlát, gerenda 4. hely
  • 1996. Balog Ildikó Felnőtt I.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1996. Varga Adrienn Talaj 3. hely
  • 1996. Varga Adrienn Korlát 2. hely
  • 1996. Varga Adrienn Ugrás 1. hely
  • 1996. Varga Adrienn Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 1996. Varga Adrienn Felnőtt szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 1996. Varga Adrienn Felnőtt szerbajnokság, ugrás, talaj 6. hely
  • 1996. Varga Adrienn Gerenda 1. hely
  • 1996. Varga Adrienn Korlát 6. hely
  • 1996. Varga Adrienn Ugrás, talaj 2. hely
  • 1996. Varga Adrienn Felnőtt I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn Mesterfokú Bajnokság, korlát, talaj 1. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn Mesterfokú Bajnokság, ugrás 2. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 3. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. szerbajnokság, ugrás,gerenda 5. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. gerenda 6. hely
  • 1996. Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. korlát 2. hely
  • 1995. Fukuoka (Japán), Ónodi Henrietta Universiade, csapat 7. hely
  • 1995. Sopron, Szabó Emese Gerenda 3. hely
  • 1995. Sopron, Szabó Emese Korlát 2. hely
  • 1995. Strifler Angéla Korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1995. Strifler Angéla Ugrás 3. hely
  • 1995. Strifler Angéla Spicco Kupa, serdülő, egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Szikora Zsanett Korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1995. Szikora Zsanett Ugrás 3. hely
  • 1995. Szikora Zsanett Spicco Kupa, egyéni összetett 2. hely
  • 1995. Békéscsaba, Kurucz Erika Junior Európa Kupa - középdöntő, csapat 2. hely
  • 1995. Békéscsaba, Pataki Krisztina Junior Európa Kupa - középdöntő, csapat 2. hely
  • 1995. Bath (Anglia), Ondos Adél Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, csapat 15. hely
  • 1995. Bath (Anglia), Ondos Adél Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, egyéni összetett 29. hely
  • 1995. Békéscsaba, Filó Éva Junior Európa Kupa - középdöntő, csapat 2. hely
  • 1995. Bath (Anglia), Filó Éva Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, csapat 15. hely
  • 1995. Bath (Anglia), Filó Éva Európai Ifjúsági Olimpiai Napok, egyéni összetett 28. hely
  • 1995. Békéscsaba, Balog Ildikó Magyarország - Románia - Ukrajna - Izrael, csapat 3. hely
  • 1995. Chiasso (Svájc), Balog Ildikó Svájc - Németország - Magyarország, csapat 1. hely
  • 1995. Chiasso (Svájc), Balog Ildikó Svájc - Németország - Magyarország, egyéni összetett 7. hely
  • 1995. Balog Ildikó Cseh Nemzetközi Bajnokság, egyéni összetett 34. hely
  • 1995. Békéscsaba, Gibala Erika Magyarország - Románia - Ukrajna - Izrael, csapat 3. hely
  • 1995. Chiasso (Svájc), Gibala Erika Svájc - Németország - Magyarország, csapat 1. hely
  • 1995. Chiasso (Svájc), Gibala Erika Svájc - Németország - Magyarország, egyéni összetett 4. hely
  • 1995. Ploesti (Románia), Gibala Erika Nyílt Román Nemzetközi Bajnokság, egyéni összetett 15. hely
  • 1995. Békéscsaba, Varga Adrienn Magyarország - Románia - Ukrajna - Izrael, csapat 3. hely
  • 1995. Békéscsaba, Varga Adrienn Magyarország - Románia - Ukrajna - Izrael, egyéni összetett 4. hely
  • 1995. Kassa (Csehszlovákia), Varga Adrienn Szlovák Nemzetközi Bajnokság, talaj 4. hely
  • 1995. Kassa (Csehszlovákia), Varga Adrienn Szlovák Nemzetközi Bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 1995. Varga Adrienn Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 4. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Svájci Kupa, gerenda 7. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Svájci Kupa, korlát 5. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Svájci Kupa, ugrás 8. hely
  • 1995. Stuttgart (Németország), Nyeste Adrienn DTB-GP, korlát,gerenda 8. hely
  • 1995. Békéscsaba, Nyeste Adrienn Magyarország - Románia - Ukrajna - Izrael, csapat 3. hely
  • 1995. Békéscsaba, Nyeste Adrienn Magyarország - Románia - Ukrajna - Izrael, egyéni összetett 7. hely
  • 1995. Chiasso (Svájc), Nyeste Adrienn Svájc - Németország - Magyarország, csapat 1. hely
  • 1995. Chiasso (Svájc), Nyeste Adrienn Svájc - Németország - Magyarország, egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Cottbus (Németország), Nyeste Adrienn Grand Prix, talaj 8. hely
  • 1995. Cottbus (Németország), Nyeste Adrienn Grand Prix, korlát 1. hely
  • 1995. Róma (Olaszország), Nyeste Adrienn Európa Kupa - Döntő, ugrás 6. hely
  • 1995. Róma (Olaszország), Nyeste Adrienn Európa Kupa - Döntő, egyéni összetett 11. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Cseh Nemzetközi Bajnokság, korlát 1. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Cseh Nemzetközi Bajnokság, egyéni összetett 9. hely
  • 1995. Kassa (Csehszlovákia), Nyeste Adrienn Európa Kupa - selejtező, ugrás 4. hely
  • 1995. Kassa (Csehszlovákia), Nyeste Adrienn Európa Kupa - selejtező, egyéni összetett 10. hely
  • 1995. Ploesti (Románia), Nyeste Adrienn Nyílt Román Nemzetközi Bajnokság, ugrás 5. hely
  • 1995. Ploesti (Románia), Nyeste Adrienn Nyílt Román Nemzetközi Bajnokság, egyéni összetett 8. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Magyar Nemzetközi, ugrás, talaj 1. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Seattle (Egyesült Államok), Nyeste Adrienn Amerika kupa, talaj 4. hely
  • 1995. Seattle (Egyesült Államok), Nyeste Adrienn Amerika kupa, ugrás 6. hely
  • 1995. Seattle (Egyesült Államok), Nyeste Adrienn Amerika kupa, egyéni összetett 7. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn, Varga Adrienn, Balog Ildikó, Gibala Erika, Filó Éva, Pataki Tímea Felnőtt csb. I.o. 1. hely
  • 1995. Bereczki Ildikó, Gergő Katalin, Kurucz Erika, Ondos Adél Ifjúsági csb. I.o. 2. hely
  • 1995. Szabó Emese, Szikora Zsanett, Szokolay Kinga, Pataki Tímea, Petneházy Margit Serdülő csb. I.o. 2. hely
  • 1995. Gergely Orsolya, Strifler Angéla, Valjon Ágnes, Tóth Cintia, Boglár Katalin Serdülő csb. II.o. 1. hely
  • 1995. Deák Melinda, Jámbor Ágnes, Gurzó Ottília, Varga Ilona, Andó Csilla, Fehér Zsanett Gyermek csb. I.o. 2. hely
  • 1995. Nagy Mariann, Bozó Csenge, Kokavecz Erika, Kiss Renáta, Szilágyi Zsuzsa, Farkas Nelli Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1995. Tóth Cintia Serdülő II.o. gerenda,ugrás 3. hely
  • 1995. Valjon Ágnes Korlát 2. hely
  • 1995. Valjon Ágnes Ugrás,talaj 3. hely
  • 1995. Valjon Ágnes Serdülő II.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1995. Boglár Katalin Talaj 1. hely
  • 1995. Boglár Katalin Ugrás,gerenda 3. hely
  • 1995. Boglár Katalin Serdülő II.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1995. Gergely Orsolya Gerenda, talaj 1. hely
  • 1995. Gergely Orsolya Korlát 4. hely
  • 1995. Gergely Orsolya Ugrás 2. hely
  • 1995. Gergely Orsolya Serdülő II.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Lakatos Anita Serdülő szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 1995. Strifler Angéla Serdülő szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 1995. Pataki Tímea Serdülő szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 1995. Pataki Tímea Serdülő I.o. gerenda 6. hely
  • 1995. Petneházi Margit Serdülő szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 1995. Petneházi Margit Serdülő szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1995. Petneházi Margit Serdülő I.o. gerenda 3. hely
  • 1995. Szabó Emese Serdülő szerbajnokság, talaj 5. hely
  • 1995. Szabó Emese Serdülő szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1995. Szabó Emese Serdülő I.o. korlát 6. hely
  • 1995. Szokolay Kinga Serdülő I.o. ugrás,gerenda 4. hely
  • 1995. Szikora Zsanett Serdülő szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 1995. Szikora Zsanett Korlát 1. hely
  • 1995. Szikora Zsanett Serdülő I.o. ugrás,gerenda,talaj 2. hely
  • 1995. Kurucz Erika Serdülő szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 1995. Kurucz Erika Serdülő szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 1995. Kurucz Erika Serdülő szerbajnokság, korlát 6. hely
  • 1995. Kurucz Erika Serdülő szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 1995. Kurucz Erika Talaj 5. hely
  • 1995. Kurucz Erika Gerenda 1. hely
  • 1995. Kurucz Erika Korlát 2. hely
  • 1995. Kurucz Erika Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Ondos Adél Serdülő szerbajnokság, gerenda 1. hely
  • 1995. Ondos Adél Serdülő szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 1995. Ondos Adél Serdülő szerbajnokság, ugrás, talaj 2. hely
  • 1995. Ondos Adél Korlát, gerenda 4. hely
  • 1995. Ondos Adél Ugrás, talaj 1. hely
  • 1995. Ondos Adél Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Filó Éva Talaj 5. hely
  • 1995. Filó Éva Korlát 6. hely
  • 1995. Filó Éva Ugrás, gerenda 3. hely
  • 1995. Filó Éva Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 5. hely
  • 1995. Filó Éva Ifjúsági szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 1995. Filó Éva Ifjúsági szerbajnokság, ugrás, gerenda, talaj 1. hely
  • 1995. Filó Éva Talaj 2. hely
  • 1995. Filó Éva Gerenda 4. hely
  • 1995. Filó Éva Korlát 1. hely
  • 1995. Filó Éva Ugrás 3. hely
  • 1995. Filó Éva Ifjúsági I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Pataki Krisztina Mesterfokú Bajnokság, talaj 4. hely
  • 1995. Pataki Krisztina Mesterfokú Bajnokság, ugrás, gerenda 5. hely
  • 1995. Pataki Krisztina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 1995. Pataki Krisztina Junior szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 1995. Pataki Krisztina Junior szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 1995. Pataki Krisztina Junior szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 1995. Pataki Krisztina Junior szerbajnokság, ugrás 1. hely
  • 1995. Varga Adrienn Mesterfokú Bajnokság, talaj 1. hely
  • 1995. Varga Adrienn Mesterfokú Bajnokság, korlát, gerenda 2. hely
  • 1995. Varga Adrienn Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 1995. Varga Adrienn Junior szerbajnokság, talaj 6. hely
  • 1995. Varga Adrienn Junior szerbajnokság, gerenda 3. hely
  • 1995. Varga Adrienn Junior szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 1995. Varga Adrienn Korlát 4. hely
  • 1995. Varga Adrienn Ugrás, gerenda, talaj 2. hely
  • 1995. Varga Adrienn Junior I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1995. Balog Ildikó Felnőtt szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 1995. Balog Ildikó Felnőtt szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 1995. Balog Ildikó Felnőtt szerbajnokság, ugrás, talaj 3. hely
  • 1995. Balog Ildikó Talaj 6. hely
  • 1995. Balog Ildikó Korlát 2. hely
  • 1995. Balog Ildikó Ugrás, gerenda 4. hely
  • 1995. Balog Ildikó Felnőtt I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1995. Gibala Erika Gerenda, talaj 6. hely
  • 1995. Gibala Erika Korlát 3. hely
  • 1995. Gibala Erika Ugrás 4. hely
  • 1995. Gibala Erika Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 1995. Gibala Erika Talaj 6. hely
  • 1995. Gibala Erika Ugrás, korlát, gerenda 5. hely
  • 1995. Gibala Erika Felnőtt I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Korlát, gerenda 1. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Ugrás, talaj 2. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Gerenda 2. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Ugrás, korlát, talaj 1. hely
  • 1995. Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1994. Ciprus, Balog Ildikó, Gibala Erika, Filó Mária, Varga Adrienn, Pataki Krisztina, Szokolay Kinga, Kurucz Erika, Szikora Zsanett, Bereczki Ildikó, Petneházy Margit, Gergely Orsolya Gymnasiade, csapat 5. hely
  • 1994. Ciprus, Balog Ildikó, Gibala Erika Gymnasiade, talaj 6. hely
  • 1994. Stuttgart (Németország), Nyeste Adrienn DTB Kupa, talaj 4. hely
  • 1994. Stuttgart (Németország), Nyeste Adrienn DTB Kupa, gerenda 8. hely
  • 1994. Zürich (Svájc), Nyeste Adrienn Svájci nemzetközi, talaj 3. hely
  • 1994. Zürich (Svájc), Nyeste Adrienn Svájci nemzetközi, korlát 5. hely
  • 1994. Zürich (Svájc), Nyeste Adrienn Svájci nemzetközi, ugrás 4. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Chiassoi GP, gerenda 6. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Chiassoi GP, ugrás 5. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Torinói GP, ugrás, korlát 4. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Római GP, egyéni összetett 4. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn, Filó Mária, Gibala Erika, Balog Ildikó, Gábriel Kata, Varga Adrienn Felnőtt csb. I.o. 1. hely
  • 1994. Filó Éva, Pataki Krisztina, Karlovszki Mariann, Kiss Éva, Kovács Zita Ifjúsági csb. I.o. 3. hely
  • 1994. Szabó Emese, Szokolay Kinga, Kurucz Erika, Ondos Adél, Szikora Zsanett, Bereczki Ildikó, Petneházy Margit Serdülő csb. I.o. 1. hely
  • 1994. Lakatos Anita, Pataki Tímea, Gergő Katalin, Szabó Emese, Petneházy Margit Serdülő csb. II.o. 1. hely
  • 1994. Valjon Ágnes, Strifler Angéla, Boglár Katalin, Tóth Cintia, Szilágyi Zsuzsa, Farkas Nelly Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1994. Gergő Katalin Korlát 3. hely
  • 1994. Gergő Katalin Ugrás 6. hely
  • 1994. Gergő Katalin Serdülő II.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1994. Pataki Tímea Talaj 6. hely
  • 1994. Pataki Tímea Gerenda 4. hely
  • 1994. Pataki Tímea Ugrás 2. hely
  • 1994. Pataki Tímea Serdülő II.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1994. Lakatos Anita Talaj 2. hely
  • 1994. Lakatos Anita Gerenda 6. hely
  • 1994. Lakatos Anita Korlát 5. hely
  • 1994. Lakatos Anita Ugrás 3. hely
  • 1994. Lakatos Anita Serdülő II.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1994. Szabó Emese Talaj 4. hely
  • 1994. Szabó Emese Ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 1994. Szabó Emese Serdülő II.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1994. Petneházi Margit Serdülő szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 1994. Petneházi Margit Gerenda, talaj 1. hely
  • 1994. Petneházi Margit Ugrás 3. hely
  • 1994. Petneházi Margit Serdülő II.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1994. Bereczki Ildikó Serdülő I.o. ugrás 2. hely
  • 1994. Szikora Zsanett Serdülő szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 1994. Szikora Zsanett Serdülő szerbajnokság, korlát 2. hely
  • 1994. Szikora Zsanett Serdülő I.o. gerenda 3. hely
  • 1994. Szikora Zsanett Serdülő I.o. korlát, talaj 5. hely
  • 1994. Ondos Adél Serdülő szerbajnokság, gerenda, talaj 1. hely
  • 1994. Ondos Adél Serdülő szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 1994. Ondos Adél Serdülő szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 1994. Ondos Adél Talaj 4. hely
  • 1994. Ondos Adél Gerenda 6. hely
  • 1994. Ondos Adél Ugrás 1. hely
  • 1994. Ondos Adél Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1994. Kurucz Erika Serdülő I.o. szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 1994. Kurucz Erika Serdülő szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 1994. Kurucz Erika Talaj 3. hely
  • 1994. Kurucz Erika Gerenda 1. hely
  • 1994. Kurucz Erika Ugrás 2. hely
  • 1994. Kurucz Erika Serdülő I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1994. Szokolay Kinga Serdülő szerbajnokság, gerenda 3. hely
  • 1994. Szokolay Kinga Korlát 1. hely
  • 1994. Szokolay Kinga Ugrás 4. hely
  • 1994. Szokolay Kinga Serdülő I.o. egyéni összetett 6. hely
  • 1994. Karlovszki Mariann Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 1994. Karlovszki Mariann Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 1994. Filó Éva Ifjúsági szerbajnokság, talaj 4. hely
  • 1994. Filó Éva Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 5. hely
  • 1994. Filó Éva Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1994. Pataki Krisztina Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 4. hely
  • 1994. Pataki Krisztina Gerenda 5. hely
  • 1994. Pataki Krisztina Korlát 4. hely
  • 1994. Pataki Krisztina Ugrás 2. hely
  • 1994. Pataki Krisztina Ifjúsági I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1994. Varga Adrienn Junior szerbajnokság, ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1994. Varga Adrienn Ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1994. Varga Adrienn Junior I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1994. Gábriel Kata Felnőtt szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 1994. Filó Mária Felnőtt szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 1994. Filó Mária Felnőtt szerbajnokság, gerenda 5. hely
  • 1994. Filó Mária Felnőtt szerbajnokság, ugrás 6. hely
  • 1994. Gibala Erika Felnőtt szerbajnokság, talaj 1. hely
  • 1994. Gibala Erika Felnőtt szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 1994. Gibala Erika Gerenda, talaj 4. hely
  • 1994. Gibala Erika Ugrás 5. hely
  • 1994. Gibala Erika Felnőtt I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1994. Balog Ildikó Felnőtt szerbajnokság, gerenda 6. hely
  • 1994. Balog Ildikó Felnőtt szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 1994. Balog Ildikó Korlát 2. hely
  • 1994. Balog Ildikó Ugrás, gerenda 3. hely
  • 1994. Balog Ildikó Felnőtt I.o. összetett 2. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, talaj 6. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Felnőtt szerbajnokság, ugrás, gerenda 2. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Gerenda 5. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Ugrás 4. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Korlát, talaj 1. hely
  • 1994. Nyeste Adrienn Felnőtt I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1993. Budapest, Szabó Emese Spicco Kupa, gerenda 3. hely
  • 1993. Budapest, Szabó Emese Spicco Kupa, felemás korlát 2. hely
  • 1993. Szlovákia, Gábriel Kata, Szabó Emese, Balog Ildikó, Kovács Melinda, Kurucz Erika Csapat 3. hely
  • 1993. Barcelona (Spanyolország), Kátai Andrea
  • 1993. Barcelona (Spanyolország), Szlovákia, Filó Éva Egyéni összetett 2. hely
  • 1993. Szlovákia, Karlovszki Mariann Csapat 3. hely
  • 1993. Szlovákia, Ondos Adél Csapat 3. hely
  • 1993. Szlovákia, Ondos Adél Egyéni összetett 1. hely
  • 1993. Ondos Adél Gerenda 1. hely
  • 1993. Marseille (Franciaország), Ondos Adél Egyéni összetett 3. hely
  • 1993. Anglia, Gibala Erika Csapat 1. hely
  • 1993. Gibala Erika Gerenda, talaj 3. hely
  • 1993. Gibala Erika Korlát 1. hely
  • 1993. Gibala Erika Ugrás 2. hely
  • 1993. Anglia, Gibala Erika Egyéni összetett 1. hely
  • 1993. Anglia, Filó Mária Csapat 1. hely
  • 1993. Filó Mária Korlát 2. hely
  • 1993. Filó Mária Ugrás 1. hely
  • 1993. Anglia, Filó Mária Egyéni összetett 5. hely
  • 1993. Románia, Varga Adrienn Csapat 4. hely
  • 1993. Anglia, Varga Adrienn Csapat 1. hely
  • 1993. Varga Adrienn Talaj 4. hely
  • 1993. Varga Adrienn Gerenda 1. hely
  • 1993. Varga Adrienn Ugrás, korlát 3. hely
  • 1993. Anglia, Varga Adrienn Egyéni összetett 2. hely
  • 1993. Catania (Olaszország), Nyeste Adrienn Ugrás 4. hely
  • 1993. Gábriel Kata, Balog Ildikó, Filó Mária, Gibala Erika, Nyeste Adrienn Felnőtt csb. I.o. 1. hely
  • 1993. Kátai Andrea, Ondos Adél, Karlovszki Mariann, Kuruz Erika, Kiss Éva, Filó Éva Ifjúsági csb. I.o. 2. hely
  • 1993. Kovács Zita, Ondos Adél, Kurucz Erika, Kátai Andrea, Kovács Melinda, Márkus Mónika Serdülő csb. I.o. 1. hely
  • 1993. Szabó Emese, Szokolay Kinga, Szikora Zsanett, Bereczki Ildikó, Petneházy Margit Serdülő csb. II.o. 1. hely
  • 1993. Strifler Angéla, Szabó Nikolett, Valjon Ágnes, Boglár Katalin, Tóth Cintia, Petrecz Mónika, Gergely Orsolya Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1993. Szabó Nikolett Gyermek I.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1993. Valjon Ágnes Gyermek I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1993. Gergely Orsolya Gyermek I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1993. Petrecz Mónika Gyermek I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1993. Szikora Zsanett Gerenda 1. hely
  • 1993. Szikora Zsanett Korlát 2. hely
  • 1993. Szikora Zsanett Serdülő II.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1993. Szokolay Kinga Serdülő II.o. korlát 3. hely
  • 1993. Szabó Emese Serdülő II.o. gerenda 1. hely
  • 1993. Szabó Emese Serdülő II.o. korlát 1. hely
  • 1993. Kiss Éva Serdülő I.o. szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 1993. Kátai Andrea Serdülő I.o. gerenda 1. hely
  • 1993. Kurucz Erika Serdülő I.o. gerenda 3. hely
  • 1993. Karlovszki Mariann Serdülő szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1993. Karlovszki Mariann Serdülő I.o. korlát, gerenda 6. hely
  • 1993. Karlovszki Mariann Serdülő I.o. ugrás 5. hely
  • 1993. Ondos Adél Serdülő szerbajnokság, gerenda 1. hely
  • 1993. Ondos Adél Talaj 4. hely
  • 1993. Ondos Adél Korlát 2. hely
  • 1993. Ondos Adél Ugrás, gerenda 3. hely
  • 1993. Ondos Adél Serdülő I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1993. Filó Éva Serdülő szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 1993. Filó Éva Gerenda 1. hely
  • 1993. Filó Éva Korlát 5. hely
  • 1993. Filó Éva Ugrás 4. hely
  • 1993. Filó Éva Serdülő I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1993. Varga Adrienn Szerbajnokság, ugrás 2. hely
  • 1993. Varga Adrienn Korlát, gerenda, talaj 2. hely
  • 1993. Varga Adrienn Ugrás 1. hely
  • 1993. Varga Adrienn Ifjúsági I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1993. Gábriel Kata Junior szerbajnokság, talaj 6. hely
  • 1993. Gábriel Kata Junior szerbajnokság, korlát 6. hely
  • 1993. Gábriel Kata Korlát 4. hely
  • 1993. Gábriel Kata Ugrás, gerenda, talaj 2. hely
  • 1993. Gábriel Kata Junior I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1993. Nyeste Adrienn Junior szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 1993. Nyeste Adrienn Junior szerbajnokság, korlát 1. hely
  • 1993. Nyeste Adrienn Ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1993. Nyeste Adrienn Junior I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1993. Gibala Erika Felnőtt szerbajnokság, korlát 5. hely
  • 1993. Gibala Erika Felnőtt szerbajnokság, ugrás 5. hely
  • 1993. Gibala Erika Talaj 6. hely
  • 1993. Gibala Erika Gerenda 2. hely
  • 1993. Gibala Erika Korlát 2. hely
  • 1993. Gibala Erika Ugrás 4. hely
  • 1993. Gibala Erika Felnőtt I.o. egyéni összetett 6. hely
  • 1993. Filó Mária Felnőtt szerbajnokság, talaj 3. hely
  • 1993. Filó Mária Felnőtt szerbajnokság, ugrás 3. hely
  • 1993. Filó Mária Felnőtt I.o. korlát 5. hely
  • 1993. Filó Mária Felnőtt I.o. ugrás 2. hely
  • 1993. Balog Ildikó Felnőtt szerbajnokság, talaj 6. hely
  • 1993. Balog Ildikó Felnőtt szerbajnokság, gerenda 4. hely
  • 1993. Balog Ildikó Talaj 3. hely
  • 1993. Balog Ildikó Gerenda 3. hely
  • 1993. Balog Ildikó Korlát 3. hely
  • 1993. Balog Ildikó Felnőtt I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1992. Marseille (Franciaország), Varga Adrienn Gerenda 6. hely
  • 1992. Marseille (Franciaország), Varga Adrienn Ugrás 4. hely
  • 1992. Marseille (Franciaország), Nyeste Adrienn Talaj 5. hely
  • 1992. Bergenz (Ausztria), Filó Mária Csapat 1. hely
  • 1992. Filó Mária Ugrás 3. hely
  • 1992. Bergenz (Ausztria), Filó Mária Egyéni összetett 2. hely
  • 1992. Diant (Belgium), Filó Mária Csapat 1. hely
  • 1992. Diant (Belgium), Filó Mária Egyéni összetett 1. hely
  • 1992. Diant (Belgium), Gibala Erika Csapat 1. hely
  • 1992. Diant (Belgium), Gibala Erika Egyéni összetett 2. hely
  • 1992. Balog Ildikó Grenoble Nemzetközi, csapat 1. hely
  • 1992. Balog Ildikó Talaj 2. hely
  • 1992. Balog Ildikó Gerenda 5. hely
  • 1992. Balog Ildikó Grenoble Nemzetközi, egyéni összetett 1. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta Ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1992. Budapest, Ónodi Henrietta Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 1. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta Ugrás, talaj 3. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta Amerika kupa, egyéni összetett 5. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta Ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1992. Cottbus (Németország), Ónodi Henrietta Német nemzetközi, egyéni összetett 1. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta Nemzetközi válogatott (Franciaország)
  • 1992. Ónodi Henrietta, Balog Ildikó, Filó Mária, Nyeste Adrienn, Gibala Erika Felnőtt csb. I.o. 1. hely
  • 1992. Gábriel Kata, Varga Adrienn, Kiss Éva, Filó Éva, Ifjúsági csb. I.o. 2. hely
  • 1992. Karlovszki Mariann, Kiss Éva, Pataki Krisztina, Kovács Zita, Ondos Adél Serdülő csb. I.o. 2. hely
  • 1992. Gajda Anna, Szatmári Nikolett, Kurcz Erika, Kátai Andrea, Kovács Melinda Serdülő csb. II.o. 2. hely
  • 1992. Szikora Zsanett, Szabó Emese, Petrecz Mónika, Dajkó Tímea, Bereczki Ildikó, Petneházy Margit, Szokolay Kinga, Valjon Ágnes, Strifler Angéla Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1992. Karlovszki Mariann Serdülő I.o. egyéni összetett 6. hely
  • 1992. Filó Éva Serdülő I.o. ugrás,gerenda 4. hely
  • 1992. Kiss Éva Serdülő I.o. korlát 5. hely
  • 1992. Varga Adrienn Serdülő szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 1992. Varga Adrienn Serdülő szerbajnokság, ugrás 1. hely
  • 1992. Varga Adrienn Talaj 2. hely
  • 1992. Varga Adrienn Ugrás, korlát, gerenda 1. hely
  • 1992. Varga Adrienn Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1992. Nyeste Adrienn Ifjúsági szerbajnokság, korlát 3. hely
  • 1992. Nyeste Adrienn Ifjúsági I.o. talaj 5. hely
  • 1992. Nyeste Adrienn Ifjúsági I.o. korlát 1. hely
  • 1992. Filó Mária Ifjúsági szerbajnokság, ugrás 1. hely
  • 1992. Filó Mária Ifjúsági I.o. talaj 4. hely
  • 1992. Filó Mária Ifjúsági I.o. ugrás, gerenda 1. hely
  • 1992. Gibala Erika Ifjúsági szerbajnokság, korlát 4. hely
  • 1992. Gibala Erika Ifjúsági szerbajnokság, gerenda 2. hely
  • 1992. Gibala Erika Talaj 6. hely
  • 1992. Gibala Erika Gerenda 5. hely
  • 1992. Gibala Erika Ifjúsági I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1992. Balog Ildikó Junior szerbajnokság, talaj 2. hely
  • 1992. Balog Ildikó Junior szerbajnokság, gerenda 1. hely
  • 1992. Balog Ildikó Ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1992. Balog Ildikó Junior I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta Szerbajnokság, ugrás, talaj 1. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta Ugrás, korlát, gerenda, talaj 1. hely
  • 1992. Ónodi Henrietta Felnőtt I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Tokió Kupa, talaj 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Tokió Kupa, korlát 2. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Gerenda 3. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Ugrás 2. hely
  • 1991. Japán, Ónodi Henrietta Chunichi kupa, egyéni összetett 1. hely
  • 1991. Barcelona (Spanyolország), Ónodi Henrietta Előolimpia, csapat 3. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Talaj 2. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Gerenda 4. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Korlát 4. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Ugrás 2. hely
  • 1991. Barcelona (Spanyolország), Ónodi Henrietta Előolimpia, egyéni összetett 4. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Hapoel Games Izrael, egyéni összetett 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Talaj 3. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Gerenda 4. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Korlát 2. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Ugrás 3. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Memorial Madrid, egyéni összetett 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Casino - Imp. egyéni összetett 1. hely
  • 1991. Varga Adrienn, Balog Ildikó Memorial Madrid, Svájc, Indianapolis
  • 1991. Detmold (Németország, Filó Mária Csapat 4. hely
  • 1991. Filó Mária, Nyeste Adrienn, Varga Adrienn, Kiss Éva, Gibala Erika, Gábriel Kata Ifjúsági csb. I.o. 2. hely
  • 1991. Filó Éva, Karlovszki Mariann, Kovács Zita, Pataki Krisztina, Szabó Edina, Szatmári Nikolett Serdülő csb. I.o. 4. hely
  • 1991. Lakatos Anita, Petneházi Margit, Petrecz Mónika, Szabó Emese, Szikora Zsanett, Szokolay Kinga Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1991. Buzder Andrea, Gajda Anna, Kátai Andrea, Kovács Melinda, Kurucz Erika, Ondos Adél, Leszkó Edit, Jantyik Andrea, Márkus Mónika Gyermek csb. I.o. 3. hely
  • 1991. Petrecz Mónika Gyermek I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1991. Filó Éva Serdülő II.o. egyéni összetett 5. hely
  • 1991. Kiss Éva Serdülő I.o. ugrás 6. hely
  • 1991. Varga Adrienn Talaj 3. hely
  • 1991. Varga Adrienn Gerenda 6. hely
  • 1991. Varga Adrienn Korlát 1. hely
  • 1991. Varga Adrienn Serdülő I.o. ugrás 5. hely
  • 1991. Nyeste Adrienn Talaj 2. hely
  • 1991. Nyeste Adrienn Gerenda 3. hely
  • 1991. Nyeste Adrienn Korlát 3. hely
  • 1991. Nyeste Adrienn Ugrás 3. hely
  • 1991. Nyeste Adrienn Ifjúsági I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1991. Filó Mária Mesterfokú Bajnokság, gerenda 6. hely
  • 1991. Filó Mária Mesterfokú Bajnokság, ugrás 4. hely
  • 1991. Filó Mária Talaj 4. hely
  • 1991. Filó Mária Gerenda 6. hely
  • 1991. Filó Mária Ugrás 1. hely
  • 1991. Filó Mária Ifjúsági I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1991. Balog Ildikó Mesterfokú Bajnokság, talaj 6. hely
  • 1991. Balog Ildikó Talaj 2. hely
  • 1991. Balog Ildikó Gerenda 1. hely
  • 1991. Balog Ildikó Korlát 5. hely
  • 1991. Balog Ildikó Ugrás 2. hely
  • 1991. Balog Ildikó Junior I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1991. Ónodi Henrietta Felnőtt I.o. összetett 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Korlát 2. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1990. Stuttgart (Németország), Ónodi Henrietta DTB Kupa, egyéni összetett 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Gerenda 2. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Madridi nemzetközi, egyéni összetett 6. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Ugrás 2. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Olasz Grand - Prix, egyéni összetett 1. hely
  • 1990. Tokió (Japán), Ónodi Henrietta Nomura Kupa, talaj 3. hely
  • 1990. Tokió (Japán), Ónodi Henrietta Nomura Kupa, ugrás 2. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Talaj 5. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Gerenda 2. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Korlát 3. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Ugrás 2. hely
  • 1990. Nagoya (Japán), Ónodi Henrietta Chunichi kupa, egyéni összetett 3. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Talaj 4. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Korlát 5. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Ugrás 4. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Egyesült Államok, Goodwill Games, egyéni összetett 3. hely
  • 1990. Novi Sad (Jugoszlávia), Varga Adrienn
  • 1990. Novi Sad (Jugoszlávia), Fejes Andrea
  • 1990. Balog Ildikó Spanyolország, egyéni összetett 2. hely
  • 1990. Balog Ildikó Gerenda 1. hely
  • 1990. Balog Ildikó Korlát 4. hely
  • 1990. Balog Ildikó Ugrás 2. hely
  • 1990. Novi Sad (Jugoszlávia), Balog Ildikó Városok Kupája, egyéni összetett 3. hely
  • 1990. Balog Ildikó Franciaország, Marseille nemzetközi
  • 1990. Filó Mária Franciaország, Marseille nemzetközi
  • 1990. Nyeste Adrienn Franciaország, Marseille nemzetközi
  • 1990. Nyeste Adrienn Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1990. Gibala Erika Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1990. Balog Ildikó, Gibala Erika, Fejes Andrea, Ferenczi Zsuzsa, Judik Mariann, Nyeste Adrienn, Filó Mária Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1990. Gajda Anna, Ondos Adél, Kurcz Erika, Kátai Andrea, Kovács Melinda, Karlovszki Mariann, Filó Éva, Kovács Zita Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1990. Ónodi Henrietta Felnőtt I.o. összetett 1. hely
  • 1990. Ferenczi Zsuzsa Ifjúsági I.o. talaj 4. hely
  • 1990. Ferenczi Zsuzsa Ifjúsági I.o. gerenda 4. hely
  • 1990. Fejes Andrea Ifjúsági I.o. korlát 5. hely
  • 1990. Balog Ildikó Gerenda 1. hely
  • 1990. Balog Ildikó Korlát 3. hely
  • 1990. Balog Ildikó Ugrás 4. hely
  • 1990. Balog Ildikó Ifjúsági I.o. összetett 4. hely
  • 1990. Filó Mária Talaj 3. hely
  • 1990. Filó Mária Gerenda 4. hely
  • 1990. Filó Mária Korlát 2. hely
  • 1990. Filó Mária Ugrás 1. hely
  • 1990. Filó Mária Serdülő I.o. összetett 3. hely
  • 1990. Filó Éva Gyermek I.o. összetett 2. hely
  • 1990. Gajda Anna Gyermek I.o. összetett 1. hely
  • 1989. Kvasz Edit Magyarország - Anglia ifjúsági - válogatott viadal, csapat 1. hely
  • 1989. Kvasz Edit Magyarország - Anglia ifjúsági - válogatott viadal, egyéni összetett 2. hely
  • 1989. Andó Éva Magyarország - Anglia ifjúsági - válogatott viadal, csapat 1. hely
  • 1989. Andó Éva Magyarország - Anglia ifjúsági - válogatott viadal, egyéni összetett 3. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Talaj 6. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Gerenda 5. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Ugrás 1. hely
  • 1989. Budapest, Kovács Krisztina Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 3. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Talaj 2. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Gerenda 3. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Korlát 2. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Ugrás 1. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Róma - gála, egyéni összetett 2. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Csehszlovákia - Magyarország, nemzetek közötti viadal, csapat 1. hely
  • 1989. Marseille (Franciaország), Kovács Krisztina Trophee Massilia, csapat 1. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Talaj 2. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Gerenda 1. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Korlát 1. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Ugrás 1. hely
  • 1989. Marseille (Franciaország), Kovács Krisztina Trophee Massilia, egyéni összetett 3. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Gerenda 6. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1989. Budapest, Ónodi Henrietta Magyar Nemzetközi, egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Hollandia - Magyarország - Svájc, nemzetek közötti válogatottverseny, csapat 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Hollandia - Magyarország - Svájc, nemzetek közötti válogatottverseny, egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Magyarország - Anglia ifjúsági - válogatott viadal, csapat 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Magyarország - Anglia ifjúsági - válogatott viadal, egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Páros verseny 4. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Talaj 4. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Svájc, Emlékverseny, egyéni összetett 2. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Gerenda 3. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Ugrás 3. hely
  • 1989. Stuttgart (Németország), Ónodi Henrietta DTB Kupa, egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Csehszlovákia - Magyarország, nemzetek közötti viadal, csapat 1. hely
  • 1989. Fairfax (USA), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 3. hely
  • 1989. Marseille (Franciaország), Ónodi Henrietta Trophee Massilia, csapat 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Gerenda 4. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1989. Marseille (Franciaország), Ónodi Henrietta Trophee Massilia, egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Bakos Éva, Csicsely Andrea, Darabos Lilla, Kovács Krisztina, Kvasz Edit, Ónodi Henrietta Felnőtt csb. I.o. 2. hely
  • 1989. Balog Ildikó, Gibala Erika, Fejes Andrea, Ferenczi Zsuzsa, Judik Mariann, Nyeste Adrienn, Filó Mária Serdülő csb. I.o. 5. hely
  • 1989. Gajda Anna, Ondos Adél, Kurcz Erika, Kátai Andrea, Kovács Melinda, Karlovszki Mariann, Márkus Mónika, Kovács Zita Gyermek csb. I.o.
  • 1989. Gibala Erika Serdülő I.o. talaj 1. hely
  • 1989. Gibala Erika Serdülő I.o. korlát 1. hely
  • 1989. Gibala Erika Serdülő I.o. ugrás 2. hely
  • 1989. Balog Ildikó Serdülő I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1989. Nyeste Adrienn Talaj 3. hely
  • 1989. Nyeste Adrienn Gerenda 2. hely
  • 1989. Nyeste Adrienn Serdülő I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Kvasz Edit Talaj 5. hely
  • 1989. Kvasz Edit Gerenda 5. hely
  • 1989. Kvasz Edit Ugrás 4. hely
  • 1989. Kvasz Edit Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 4. hely
  • 1989. Andó Éva Talaj 3. hely
  • 1989. Andó Éva Gerenda 4. hely
  • 1989. Andó Éva Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 6. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Talaj 2. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Gerenda 1. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Korlát 2. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Ugrás 1. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 2. hely
  • 1989. Kovács Krisztina Junior I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Gerenda 3. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Ugrás 2. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Mesterfokú Bajnokság, egyéni összetett 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Ugrás 1. hely
  • 1989. Ónodi Henrietta Felnőtt I.o. összetett 1. hely
  • 1988. Oslo (Norvégia), Kvasz Edit Klubok közötti, egyéni összetett 3. hely
  • 1988. Ljubjana (Jugoszlávia), Orvos Mónika Jugoszlávia - Magyarország, nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1988. Ljubjana (Jugoszlávia), Orvos Mónika Jugoszlávia - Magyarország, nemzetek közötti, egyéni összetett 5. hely
  • 1988. Ljubjana (Jugoszlávia), Andó Éva Jugoszlávia - Magyarország, nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1988. Ljubjana (Jugoszlávia), Andó Éva Jugoszlávia - Magyarország, nemzetek közötti, egyéni összetett 3. hely
  • 1988. Párizs (Franciaország), Kovács Krisztina Gerenda 4. hely
  • 1988. Párizs (Franciaország), Kovács Krisztina Korlát 2. hely
  • 1988. Párizs (Franciaország), Kovács Krisztina Ugrás 5. hely
  • 1988. Párizs (Franciaország), Kovács Krisztina Egyéni összetett 6. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Bulgária - Románia - Magyarország, nemzetek közötti, talaj 1. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Bulgária - Románia - Magyarország, nemzetek közötti, ugrás 2. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Bulgária - Románia - Magyarország, nemzetek közötti, egyéni összetett 8. hely
  • 1988. Oslo (Norvégia), Kovács Krisztina Klubok közötti, egyéni összetett 1. hely
  • 1988. Ljubjana (Jugoszlávia), Kovács Krisztina Jugoszlávia - Magyarország, nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1988. Ljubjana (Jugoszlávia), Kovács Krisztina Jugoszlávia - Magyarország, nemzetek közötti, egyéni összetett 2. hely
  • 1988. Catania (Olaszország), Kovács Krisztina Ugrás 1. hely
  • 1988. Catania (Olaszország), Kovács Krisztina Egyéni összetett 7. hely
  • 1988. Phenjan (Koreai NDK), Kovács Krisztina Nemzetközi válogatott (Koreai NDK)
  • 1988. Ónodi Henrietta Bulgária - Románia - Magyarország, nemzetek közötti, talaj 4. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Bulgária - Románia - Magyarország, nemzetek közötti, gerenda 2. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Bulgária - Románia - Magyarország, nemzetek közötti, korlát 2. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Bulgária - Románia - Magyarország, nemzetek közötti, ugrás 1. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Bulgária - Románia - Magyarország, nemzetek közötti, egyéni összetett 1. hely
  • 1988. Oslo (Norvégia), Ónodi Henrietta Klubok közötti, egyéni összetett 2. hely
  • 1988. Ljubjana (Jugoszlávia), Ónodi Henrietta Jugoszlávia - Magyarország, nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1988. Ljubjana (Jugoszlávia), Ónodi Henrietta Jugoszlávia - Magyarország, nemzetek közötti, egyéni összetett 1. hely
  • 1988. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1988. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Gerenda 2. hely
  • 1988. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Korlát 2. hely
  • 1988. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 1. hely
  • 1988. Phenjan (Koreai NDK), Ónodi Henrietta Nemzetközi válogatott (Koreai NDK)
  • 1988. Bakos Éva, Csicsely Andrea, Darabos Lilla, Kovács Krisztina, Kvasz Edit, Ónodi Henrietta Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1988. Gibala Erika, Filó Mária, Fejes Andrea, Balog Ildikó, Judik Mariann, Ferenczi Zsuzsa Serdülő csb. I.o. 1. hely
  • 1988. Varga Adrienn, Lenhart Krisztina, Póda Krisztina, Sajben Dóra, Szeredi Ágnes, Kiss Éva II. Gyermek csb. I.o. 2. hely
  • 1988. Gábriel Kata, Nagy Viktória, Nagy Tímea, Nyeste Adrienn, Beraczka Krisztina, Precskó Nikolett Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1988. Nagy Viktória Gyermek I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1988. Nagy Tímea Gyermek I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1988. Nyeste Adrienn Gyermek I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1988. Beraczka Krisztina Gyermek I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1988. Balog Ildikó Serdülő I.o. ugrás 7. hely
  • 1988. Ferenczi Zsuzsa Serdülő I.o. talaj 2. hely
  • 1988. Gibala Erika Korlát 8. hely
  • 1988. Gibala Erika Serdülő I.o. egyéni összetett 8. hely
  • 1988. Bakos Éva Gerenda 8. hely
  • 1988. Bakos Éva Ifjúsági I.o. egyéni összetett 11. hely
  • 1988. Kvasz Edit Gerenda 3. hely
  • 1988. Kvasz Edit Ifjúsági I.o. egyéni összetett 10. hely
  • 1988. Csicsely Andrea Korlát 5. hely
  • 1988. Csicsely Andrea Ifjúsági I.o. egyéni összetett 7. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Gerenda 2. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Korlát 1. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Ugrás 2. hely
  • 1988. Ónodi Henrietta Ifjúsági I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Talaj 2. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Gerenda 1. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Korlát 2. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Ugrás 1. hely
  • 1988. Kovács Krisztina Ifjúsági I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1988. Andó Éva Talaj 5. hely
  • 1988. Andó Éva Korlát 6. hely
  • 1988. Andó Éva Ugrás 3. hely
  • 1988. Andó Éva Junior I.o. egyéni összetett 6. hely
  • 1988. Zsilinszki Tünde Felnőtt I.o. egyéni összetett 11. hely
  • 1987. Orvos Mónika Magyarország - NSZK, nemzetek közötti, egyéni összetett 6. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Kovács Krisztina Gerenda 5. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Kovács Krisztina Egyéni összetett 27. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Magyarország - NSZK, nemzetek közötti, egyéni összetett 2. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, talaj 1. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, gerenda 2. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, korlát 2. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, ugrás 1. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, egyéni összetett 1. hely
  • 1987. Kvasz Edit Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1987. Kvasz Edit Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, korlát 1. hely
  • 1987. Kvasz Edit Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, gerenda 1. hely
  • 1987. Kvasz Edit Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, ugrás 2. hely
  • 1987. Kvasz Edit Magyarország - Lengyelország, nemzetek közötti, egyéni összetett 2. hely
  • 1987. Kvasz Edit Nemzetközi válogatott (Románia)
  • 1987. Avignon (Franciaország), Ónodi Henrietta Gerenda 2. hely
  • 1987. Avignon (Franciaország), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 5. hely
  • 1987. Ónodi Henrietta Magyarország - NSZK, nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1987. Ónodi Henrietta Magyarország - NSZK, nemzetek közötti, egyéni összetett 1. hely
  • 1987. Ónodi Henrietta Magyarország - Bulgária, nemzetek közötti, csapat 1. hely
  • 1987. Ónodi Henrietta Magyarország - Bulgária, nemzetek közötti, egyéni összetett 1. hely
  • 1987. Kassa (Csehszlovákia), Ónodi Henrietta Talaj 3. hely
  • 1987. Kassa (Csehszlovákia), Ónodi Henrietta Gerenda 2. hely
  • 1987. Kassa (Csehszlovákia), Ónodi Henrietta Korlát 6. hely
  • 1987. Kassa (Csehszlovákia), Ónodi Henrietta Ugrás 2. hely
  • 1987. Kassa (Csehszlovákia), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 3. hely
  • 1987. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1987. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Gerenda 3. hely
  • 1987. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Korlát 3. hely
  • 1987. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Ugrás 3. hely
  • 1987. Catania (Olaszország), Ónodi Henrietta Egyéni összetett 2. hely
  • 1987. Fairfax (USA), Ónodi Henrietta Amerika kupa, talaj 8. hely
  • 1987. Fairfax (USA), Ónodi Henrietta Amerika kupa, gerenda 7. hely
  • 1987. Fairfax (USA), Ónodi Henrietta Amerika kupa, korlát 3. hely
  • 1987. Fairfax (USA), Ónodi Henrietta Amerika kupa, ugrás 5. hely
  • 1987. Fairfax (USA), Ónodi Henrietta Amerika kupa, egyéni összetett 7. hely
  • 1987. Nagybánya (Románia); Athén (Görögország), Ónodi Henrietta Európa Kupa - selejtező, korlát 1. hely
  • 1987. Nagybánya (Románia); Athén (Görögország), Ónodi Henrietta Európa Kupa - selejtező, junior egyéni összetett 2. hely
  • 1987. Havanna (Kuba), Zsilinszki Tünde Talaj 3. hely
  • 1987. Havanna (Kuba), Zsilinszki Tünde Korlát 1. hely
  • 1987. Havanna (Kuba), Zsilinszki Tünde Egyéni összetett 2. hely
  • 1987. Magyarország - Ausztria, Zsilinszki Tünde Nemzetek közötti, gerenda 1. hely
  • 1987. Athén (Görögország), Zsilinszki Tünde Gerenda 3. hely
  • 1987. Athén (Görögország), Zsilinszki Tünde Európa Kupa - selejtező, egyéni összetett 5. hely
  • 1987. Bakos Éva, Darabos Lilla, Kesjár Tímea, Kvasz Edit, Orvos Mónika, Ónodi Henrietta, Andó Éva, Kovács Krisztina Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1987. Gibala Erika, Filó Mária, Fejes Andrea, Balog Ildikó, Illés Noémi, Móricz Zita, Judik Mariann, Ferenczi Zsuzsa Serdülő csb. II.o. 1. hely
  • 1987. Nyeste Adrienn, Nagy Viktória, Nagy Tímea, Beraczka Krisztina, Gábriel Kata, Precskó Nikolett, Túri Tímea Gyermek csb. I.o. 1. hely
  • 1987. Beraczka Tímea Gyermek I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1987. Nagy Tímea Gyermek I.o. egyéni összetett 3. hely
  • 1987. Nagy Viktória Gyermek I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1987. Nyeste Adrienn Gyermek I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1987. Fejes Andrea Serdülő II.o. korlát 1. hely
  • 1987. Filó Mária Talaj 1. hely
  • 1987. Filó Mária Serdülő II.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1987. Gibala Erika Talaj 1. hely
  • 1987. Gibala Erika Korlát 2. hely
  • 1987. Gibala Erika Ugrás 1. hely
  • 1987. Gibala Erika Serdülő II.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1987. Judik Marianna Serdülő I.o. egyéni összetett 10. hely
  • 1987. Ferenczi Zsuzsa Serdülő I.o. egyéni összetett 9. hely
  • 1987. Ónodi Henrietta Korlát 2. hely
  • 1987. Ónodi Henrietta Ifjúsági I.o. egyéni összetett 4. hely
  • 1987. Kvasz Edit Ifjúsági I.o. egyéni összetett 2. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Talaj 1. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Gerenda 1. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Korlát 1. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Ugrás 1. hely
  • 1987. Kovács Krisztina Ifjúsági I.o. egyéni összetett 1. hely
  • 1987. Orvos Mónika Gerenda 4. hely
  • 1987. Orvos Mónika Junior I.o. egyéni összetett 8. hely
  • 1987. Andó Éva Talaj 4. hely
  • 1987. Andó Éva Ugrás 5. hely
  • 1987. Andó Éva Junior I.o. egyéni összetett 6. hely
  • 1987. Zsilinszki Tünde Talaj 5. hely
  • 1987. Zsilinszki Tünde Gerenda 2. hely
  • 1987. Zsilinszki Tünde Felnőtt I.o. egyéni összetett 9. hely
  • 1986. Kovács Krisztina Nemzetközi válogatott (NDK, Cottbus)
  • 1986. Ónodi Henrietta Nemzetközi válogatott (NDK, Cottbus, London)
  • 1986. Antibes (Franciaország), Zsilinszki Tünde Gerenda 3. hely
  • 1986. Toulon (Franciaország), Zsilinszki Tünde Gerenda 3. hely
  • 1986. Zsilinszki Tünde Nemzetközi válogatott (Izrael)
  • 1986. Novi Sad (Jugoszlávia), Orvos Mónika Városok Kupája, egyéni 10. hely
  • 1986. Novi Sad (Jugoszlávia), Andó Éva Városok Kupája, egyéni 5. hely
  • 1986. Judik Marianna, Móricz Zita, Illyés Noémi, Román Katalin, Darabos Lilla, Ferenczi Zsuzsa Serdülő csb. I.o. 5. hely
  • 1986. Bakos Éva, Csicsely Andrea, Ónodi Henrietta, Kesjár Tímea, Kovács Krisztina, Kvasz Edit, Andó Éva, Orvos Mónika Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1986. Csicsely Andrea Serdülő I.o. talaj 6. hely
  • 1986. Ónodi Henrietta Lóugrás 2. hely
  • 1986. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1986. Ónodi Henrietta Felemás korlát 1. hely
  • 1986. Ónodi Henrietta Talaj 1. hely
  • 1986. Ónodi Henrietta Serdülő I.o. összetett 1. hely
  • 1986. Orvos Mónika Ifjúsági I.o. gerenda 5. hely
  • 1986. Kovács Krisztina Felemás korlát 2. hely
  • 1986. Kovács Krisztina Gerenda 1. hely
  • 1986. Kovács Krisztina Talaj 1. hely
  • 1986. Kovács Krisztina Lóugrás 1. hely
  • 1986. Kovács Krisztina Ifjúsági I.o. összetett 1. hely
  • 1985. Belgium, Zsilinszki Tünde Gerenda 3. hely
  • 1985. Zsilinszki Tünde Róma - gála, egyéni összetett 4. hely
  • 1985. Bukarest, Zsilinszki Tünde Gerenda 2. hely
  • 1985. Olsztyn, Ónodi Henrietta VIII. Grunwaldu kupa, talaj 7. hely
  • 1985. Olsztyn, Ónodi Henrietta VIII. Grunwaldu kupa, felemás korlát 3. hely
  • 1985. Olsztyn, Ónodi Henrietta VIII. Grunwaldu kupa, lóugrás 3. hely
  • 1985. Olsztyn, Ónodi Henrietta VIII. Grunwaldu kupa, összetett 5. hely
  • 1985. Törő Ágnes Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1985. Balázs Krisztina Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1985. Kovács Krisztina Gerenda 1. hely
  • 1985. Kovács Krisztina Felemás korlát 1. hely
  • 1985. Kovács Krisztina Talaj 1. hely
  • 1985. Kovács Krisztina Meghívásos, egyéni összetett 1. hely
  • 1985. Kovács Krisztina Nemzetközi válogatott (Lengyelország, Bulgária, NSZK, Egyesült Államok
  • 1985. Román Katalin, Csicsely Andrea, Medovarszki Mária, Andó Éva, Orvos Mónika, Bakos Éva Serdülő csb. I.o. 4. hely
  • 1985. Kvasz Edit, Kesjár Tímea, Darabos Lilla, Ónodi Henrietta, Balázs Krisztina, Törő Ágnes, Kovács Krisztina Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1985. Tasnádi Tímea, Láza Andrea, Zsilinszki Tünde, Petényi Anikó, Steigerwald Barbara Felnőtt csb. I.o. 8. hely
  • 1985. Andó Éva Serdülő I.o. talaj 8. hely
  • 1985. Kesjár Tímea Gerenda 4. hely
  • 1985. Kesjár Tímea Serdülő I.o. összetett 18. hely
  • 1985. Bakos Éva Lóugrás 7. hely
  • 1985. Bakos Éva Serdülő I.o. összetett 13. hely
  • 1985. Ónodi Henrietta Lóugrás 2. hely
  • 1985. Ónodi Henrietta Felemás korlát 1. hely
  • 1985. Ónodi Henrietta Gerenda 1. hely
  • 1985. Ónodi Henrietta Serdülő I.o. összetett 1. hely
  • 1985. Kovács Krisztina Lóugrás 5. hely
  • 1985. Kovács Krisztina Felemás korlát 2. hely
  • 1985. Kovács Krisztina Gerenda 2. hely
  • 1985. Kovács Krisztina Ifjúsági I.o. összetett 2. hely
  • 1984. Csehszlovákia, Zsilinszki Tünde Aranygerenda 2. hely
  • 1984. Genova, Zsilinszki Tünde Összetett 4. hely
  • 1984. Kairó, Zsilinszki Tünde Összetett 1. hely
  • 1984. Bulgária, Törő Ágnes Gerenda 2. hely
  • 1984. Bakos Éva, Darabos Lilla, Kesjár Tímea, Ónodi Henrietta, Kvasz Edit, Kovács Krisztina Serdülő csb. I.o. 1. hely
  • 1984. Korcsok Éva, Lipták Erzsébet, Sarkadi Tímea, Steigerwald Barbara, Törő Ágnes, Balázs Krisztina Ifjúsági csb. I.o. 3. hely
  • 1984. Láza Andrea, Tasnádi Tímea, Petényi Anikó, Zsilinszki Tünde, Varga Andrea Felnőtt csb. I.o. 5. hely
  • 1984. Törő Ágnes Lóugrás 3. hely
  • 1984. Törő Ágnes Gerenda 1. hely
  • 1984. Törő Ágnes Talaj 2. hely
  • 1984. Törő Ágnes Serdülő I.o. összetett 2. hely
  • 1984. Kovács Krisztina Felemás korlát 6. hely
  • 1984. Kovács Krisztina Gerenda 4. hely
  • 1984. Kovács Krisztina Lóugrás 1. hely
  • 1984. Kovács Krisztina Serdülő I.o. összetett 1. hely
  • 1984. Steigerwald Barbara Ifjúsági I.o. gerenda 6. hely
  • 1984. Korcsok Éva Ifjúsági I.o. lóugrás 6. hely
  • 1984. Balázs Krisztina Talaj 3. hely
  • 1984. Balázs Krisztina Gerenda 3. hely
  • 1984. Balázs Krisztina Ifjúsági I.o. összetett 6. hely
  • 1984. Harmados Éva Junior I.o. lóugrás 2. hely
  • 1984. Láza Andrea Felnőtt I.o. gerenda 4. hely
  • 1984. Zsilinszki Tünde Gerenda 1. hely
  • 1984. Zsilinszki Tünde Mesterfokú Bajnokság összetett 4. hely
  • 1984. Zsilinszki Tünde Gerenda 3. hely
  • 1984. Zsilinszki Tünde Felnőtt I.o. összetett 1. hely
  • 1983. Ónodi Henrietta, Bereczki Ágnes, Törő Ágnes, Kovács Krisztina, Sarkadi Tímea, Balázs Krisztina Serdülő csb. I.o. 1. hely
  • 1983. Lipták Erzsébet, Korcsok Éva, Stegerwald Barbara, Harmados Éva Ifjúsági csb. I.o. 7. hely
  • 1983. Kovács Katalin, Varga Andrea, Hajtman Erika, Petényi Anikó, Zsilinszki Tünde Felnőtt csb. I.o. 6. hely
  • 1983. Sarkadi Tímea Serdülő I.o. felemás korlát 4. hely
  • 1983. Törő Ágnes Felemás korlát 3. hely
  • 1983. Törő Ágnes Serdülő I.o. összetett 8. hely
  • 1983. Kovács Krisztina Talaj 6. hely
  • 1983. Kovács Krisztina Gerenda 5. hely
  • 1983. Kovács Krisztina Lóugrás 4. hely
  • 1983. Kovács Krisztina Serdülő I.o. összetett 2. hely
  • 1983. Balázs Krisztina Lóugrás 4. hely
  • 1983. Balázs Krisztina Gerenda 1. hely
  • 1983. Balázs Krisztina Talaj 1. hely
  • 1983. Balázs Krisztina Felemás korlát 1. hely
  • 1983. Balázs Krisztina Serdülő I.o. összetett 1. hely
  • 1983. Varga Andrea Junior I.o. lóugrás 4. hely
  • 1983. Láza Andrea Junior I.o. összetett 6. hely
  • 1983. Petényi Anikó Ugrás 6. hely
  • 1983. Petényi Anikó Gerenda 5. hely
  • 1983. Petényi Anikó Felemás korlát 3. hely
  • 1983. Petényi Anikó Talaj 3. hely
  • 1983. Petényi Anikó Junior I.o. összetett 2. hely
  • 1983. Zsilinszki Tünde Gerenda 1. hely
  • 1983. Zsilinszki Tünde Felnőtt I.o. összetett 1. hely
  • 1982. Zsilinszki Tünde Holland nemzetközi, gerenda 1. hely
  • 1982. Zsilinszki Tünde Amerika kupa, egyéni összetett 8. hely
  • 1982. Tokió (Japán), Zsilinszki Tünde Gerenda 2. hely
  • 1982. Japán, Zsilinszki Tünde Chunichi kupa, felemás korlát 4. hely
  • 1982. Japán, Zsilinszki Tünde Chunichi kupa, gerenda 3. hely
  • 1982. Sarkadi Tímea, Balázs Krisztina, Steigerwald Barbara, Törő Ágnes, Kovács Krisztina, Tóth Rita Serdülő csb. I.o. 1. hely
  • 1982. Láza Andrea, Tasnádi Tímea, Harmados Éva, Varga Andrea, Lipták Erzsébet Ifjúsági csb. I.o. 8. hely
  • 1982. Kovács Katalin, Hajtman Erika, Petényi Anikó, Zsilinszki Tünde Felnőtt csb. I.o. 6. hely
  • 1982. Sarkadi Tímea Serdülő I.o. felemás korlát 4. hely
  • 1982. Sarkadi Tímea Serdülő I.o. lóugrás 2. hely
  • 1982. Balázs Krisztina Talaj 1. hely
  • 1982. Balázs Krisztina Felemás korlát 1. hely
  • 1982. Balázs Krisztina Serdülő I.o. összetett 4. hely
  • 1982. Láza Andrea Gerenda 8. hely
  • 1982. Láza Andrea Ifjúsági I.o. összetett 12. hely
  • 1982. Hajtman Erika Junior I.o. összetett 5. hely
  • 1982. Petényi Anikó Talaj 4. hely
  • 1982. Petényi Anikó Gerenda 4. hely
  • 1982. Petényi Anikó Lóugrás 3. hely
  • 1982. Petényi Anikó Felemás korlát 1. hely
  • 1982. Petényi Anikó Junior I.o. összetett 1. hely
  • 1982. Zsilinszki Tünde Felemás korlát 2. hely
  • 1982. Zsilinszki Tünde Talaj 1. hely
  • 1982. Zsilinszki Tünde Gerenda 1. hely
  • 1982. Zsilinszki Tünde Felnőtt I.o. összetett 1. hely
  • 1981. Steigerwald Barbara, Törő Ágnes, Sarkadi Tímea, Balázs Krisztina, Harmados Éva, Tasnádi Tímea Serdülő csb. I.o. 6. hely
  • 1981. Berkes Magdolna, Kovács Katalin, Bujdosó Éva, Petényi Anikó, Hajtman Erika Ifjúsági csb. I.o. 3. hely
  • 1981. Láza Andrea Serdülő I.o. összetett 6. hely
  • 1981. Petényi Anikó Talaj 3. hely
  • 1981. Petényi Anikó Felemás korlát 2. hely
  • 1981. Petényi Anikó Lóugrás 1. hely
  • 1981. Petényi Anikó Junior I.o. összetett 3. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Talaj 1. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Gerenda 2. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Mesterfokú Bajnokság összetett 2. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Felemás korlát 2. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Lóugrás 2. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Talaj 1. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Gerenda 1. hely
  • 1981. Zsilinszki Tünde Junior I.o. összetett 2. hely
  • 1981. Kalmár Zsuzsa Felnőtt I.o. összetett 6. hely
  • 1980. Serdülő csb. I.o. 4. hely
  • 1980. Berkes Magdolna, Kovács Katalin, Bujdosó Éva, Petényi Anikó, Hajtman Erika, Harangozó Ildikó Ifjúsági csb. I.o. 1. hely
  • 1980. Kalmár Zsuzsa, Vámosi Marianna, Székely Éva, Hrabovszki Éva, Petényi Anikó, Zsilinszki Tünde Felnőtt csb. I.o. 2. hely
  • 1980. Petényi Anikó Felemás korlát 5. hely
  • 1980. Petényi Anikó Lóugrás 3. hely
  • 1980. Petényi Anikó Serdülő I.o. összetett 6. hely
  • 1980. Bujdosó Éva Felemás korlát 2. hely
  • 1980. Bujdosó Éva Ifjúsági I.o. összetett 6. hely
  • 1980. Zsilinszki Tünde Felemás korlát 2. hely
  • 1980. Zsilinszki Tünde Talaj 2. hely
  • 1980. Zsilinszki Tünde Gerenda 1. hely
  • 1980. Zsilinszki Tünde Ifjúsági I.o. összetett 1. hely
  • 1980. Kalmár Zsuzsa Junior I.o. összetett 3. hely
  • 1979. Újszigeti Katalin Nemzetközi válogatott (NSZK, Svájc)
  • 1979. Moszkva, Újszigeti Katalin Szovjet szpartakiád, összetett 6. hely
  • 1979. Franciaország, Újszigeti Katalin Gerenda 3. hely
  • 1979. New York (USA), Újszigeti Katalin Amerika kupa, összetett 9. hely
  • 1979. Párizs (Franciaország), Újszigeti Katalin Grand Prix
  • 1979. Serdülő csb. I.o. 5. hely
  • 1979. Zsilinszki Tünde, Bujdosó Éva, Petényi Anikó, Kovács Katalin, Harangozó Ildikó, Hajtman Erika Ifjúsági csb. I.o. 3. hely
  • 1979. Újszigeti Katalin, Kalmár Zsuzsa, Zsíros Gabriella, Székely Éva, Hrabovszki Éva, Vámosi Marianna Felnőtt csb. I.o. 2. hely
  • 1979. Harangozó Ildikó Felemás korlát 3. hely
  • 1979. Harangozó Ildikó Serdülő I.o. összetett 8. hely
  • 1979. Zsilinszki Tünde Gerenda 2. hely
  • 1979. Zsilinszki Tünde Felemás korlát 1. hely
  • 1979. Zsilinszki Tünde Serdülő I.o. összetett 2. hely
  • 1979. Vámosi Marianna Gerenda 3. hely
  • 1979. Vámosi Marianna Junior I.o. összetett 9. hely
  • 1979. Székely Éva Gerenda 5. hely
  • 1979. Székely Éva Felemás korlát 5. hely
  • 1979. Székely Éva Talaj 4. hely
  • 1979. Székely Éva Junior I.o. összetett 6. hely
  • 1979. Zsíros Gabriella Talaj 5. hely
  • 1979. Zsíros Gabriella Felemás korlát 4. hely
  • 1979. Zsíros Gabriella Lóugrás 4. hely
  • 1979. Zsíros Gabriella Gerenda 2. hely
  • 1979. Zsíros Gabriella Junior I.o. összetett 3. hely
  • 1979. Kalmár Zsuzsa Lóugrás 3. hely
  • 1979. Kalmár Zsuzsa Talaj 1. hely
  • 1979. Kalmár Zsuzsa Gerenda 1. hely
  • 1979. Kalmár Zsuzsa Felemás korlát 1. hely
  • 1979. Kalmár Zsuzsa Junior I.o. összetett 1. hely
  • 1979. Újszigeti Katalin Lóugrás 2. hely
  • 1979. Újszigeti Katalin Talaj 2. hely
  • 1979. Újszigeti Katalin Gerenda 2. hely
  • 1979. Újszigeti Katalin Felemás korlát 1. hely
  • 1979. Újszigeti Katalin Felnőtt I.o. összetett 2. hely
  • 1979. Hrabovszki Éva Felemás korlát 5. hely
  • 1979. Hrabovszki Éva Lóugrás 5. hely
  • 1979. Hrabovszki Éva Felnőtt I.o összetett 5. hely
  • 1978. London (Anglia), Újszigeti Katalin Coca-Cola meghívásos verseny
  • 1978. Újszigeti Katalin Nemzetközi válogatott (Anglia, Svájc, NDK)
  • 1978. Japán, Kalmár Zsuzsa Chunichi kupa, gerenda 5. hely
  • 1978. Japán, Kalmár Zsuzsa Chunichi kupa, felemás korlát 3. hely
  • 1978. Japán, Kalmár Zsuzsa Chunichi kupa, összetett 7. hely
  • 1978. Kalmár Zsuzsa Nemzetközi válogatott (Anglia, NDK)
  • 1978. Zsíros Gabriella Nemzetközi válogatott (Svájc, Kuba)
  • 1978. Zsilinszki Tünde, Bujdosó Éva, Petényi Anikó, Kovács Katalin, Harangozó Ildikó, Berkes Magdolna Ifjúsági csb. I.o. 3. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin, Kalmár Zsuzsa, Zsíros Gabriella, Székely Éva, Hrabovszki Éva, Vámosi Marianna, Sátori Klára Felnőtt csb. I.o. 1. hely
  • 1978. Petényi Anikó Felemás korlát 6. hely
  • 1978. Petényi Anikó Serdülő I.o. összetett 6. hely
  • 1978. Bujdosó Éva Lóugrás 3. hely
  • 1978. Bujdosó Éva Serdülő I.o. összetett 3. hely
  • 1978. Zsilinszki Tünde Lóugrás 6. hely
  • 1978. Zsilinszki Tünde Talaj 2. hely
  • 1978. Zsilinszki Tünde Gerenda 1. hely
  • 1978. Zsilinszki Tünde Felemás korlát 1. hely
  • 1978. Zsilinszki Tünde Serdülő I.o. összetett 1. hely
  • 1978. Székely Éva Felemás korlát 6. hely
  • 1978. Székely Éva Gerenda 6. hely
  • 1978. Székely Éva Junior I.o. összetett 7. hely
  • 1978. Zsíros Gabriella Gerenda 3. hely
  • 1978. Zsíros Gabriella Junior I.o. összetett 3. hely
  • 1978. Kalmár Zsuzsa Lóugrás 3. hely
  • 1978. Kalmár Zsuzsa Felemás korlát 1. hely
  • 1978. Kalmár Zsuzsa Talaj 1. hely
  • 1978. Kalmár Zsuzsa Gerenda 1. hely
  • 1978. Kalmár Zsuzsa Junior I.o. összetett 1. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Gerenda 2. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Talaj 2. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Felemás korlát 1. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Mesterfokú Bajnokság összetett 2. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Lóugrás 3. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Felemás korlát 1. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Talaj 1. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Gerenda 1. hely
  • 1978. Újszigeti Katalin Felnőtt I.o összetett 1. hely
  • 1978. Hrabovszki Éva Felnőtt I.o összetett 8. hely
  • 1977. Újszigeti Katalin Nemzetközi válogatott (Hollandia, Barcelona) 8 ország viadala, összetett 6. hely
  • 1977. Újszigeti Katalin Nemzetközi válogatott (Szovjetunió, NSZK) összetett 4. hely
  • 1977. Tokió, Osaka (Japán), Kalmár Zsuzsa 10-15 évesek viadala, lóugrás 3. hely
  • 1977. Tokió, Osaka (Japán), Kalmár Zsuzsa 10-15 évesek viadala, összetett 10. hely
  • 1977. Kalmár Zsuzsa Nemzetközi válogatott (Szovjetunió, NSZK, NDK)
  • 1977. Matyucz Éva Nemzetközi válogatott (Bulgária, Grúzia, Kuba)
  • 1977. Laurinyecz Júlia Nemzetközi válogatott (Bulgária)
  • 1977. Stefanik Ágnes Nemzetközi válogatott (Bulgária, Grúzia)
  • 1977. Zsíros Gabriella Nemzetközi válogatott (Szovjetunió, Franciaország, Hollandia)
  • 1977. Székely Éva Nemzetközi válogatott (NSZK)
  • 1977. Zsilinszki Tünde, Bujdosó Éva, Petényi Anikó, Kovács Katalin, Harangozó Ildikó, Berkes Magdolna Ifjúsági csb. I.o 3. hely
  • 1977. Újszigeti Katalin, Kalmár Zsuzsa, Zsíros Gabriella, Székely Éva, Hrabovszki Éva, Vámosi Marianna, Sátori Klára Felnőtt csb. I.o 1. hely
  • 1977. Zsilinszki Tünde Gerenda 3. hely
  • 1977. Zsilinszki Tünde Serdülő I.o összetett 11. hely
  • 1977. Vámosi Marianna Ifjúsági I.o gerenda 6. hely
  • 1977. Székely Éva Ifjúsági I.o talaj 6. hely
  • 1977. Hrabovszki Éva Lóugrás 5. hely
  • 1977. Hrabovszki Éva Felemás korlát 4. hely
  • 1977. Hrabovszki Éva Ifjúsági I.o összetett 9. hely
  • 1977. Zsíros Gabriella Lóugrás 3. hely
  • 1977. Zsíros Gabriella Talaj 2. hely
  • 1977. Zsíros Gabriella Gerenda 2. hely
  • 1977. Zsíros Gabriella Ifjúsági I.o összetett 3. hely
  • 1977. Újszigeti Katalin Lóugrás 1. hely
  • 1977. Újszigeti Katalin Talaj 1. hely
  • 1977. Újszigeti Katalin Gerenda 1. hely
  • 1977. Újszigeti Katalin Junior I.o összetett 1. hely
  • 1977. Kalmár Zsuzsa Felemás korlát 5. hely
  • 1977. Kalmár Zsuzsa Talaj 1. hely
  • 1977. Kalmár Zsuzsa Gerenda 1. hely
  • 1977. Kalmár Zsuzsa Lóugrás 1. hely
  • 1977. Kalmár Zsuzsa Ifjúsági I.o összetett 1. hely
  • 1976. Petőcz Zsuzsa Nemzetközi válogatott (Svájc)
  • 1976. Székely Éva Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1976. Hrabovszki Éva Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1976. Zsíros Gabriella Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1976. Újszigeti Katalin Nemzetközi válogatott (Szovjetunió, Svájc)
  • 1976. Gyucha Éva Nemzetközi válogatott (Lengyelország, Svájc, Spanyolország, Koreai NDK, NDK)
  • 1976. Matyucz Éva Nemzetközi válogatott (Svájc)
  • 1976. Stefanik Ágnes Nemzetközi válogatott (Kuba, Svájc, Lengyelország, Spanyolország)
  • 1976. Serdülő csb. I.o 3. hely
  • 1976. Ifjúsági csb. I.o 5. hely
  • 1976. Gyucha Éva, Matyucz Éva, Petőcz Zsuzsa, Stefanik Ágnes, Tar Éva Felnőtt csb. I.o 4. hely
  • 1976. Székely Éva Serdülő I.o gerenda 1. hely
  • 1975. Gyucha Éva Nemzetközi válogatott (Hollandia, Románia, NSZK)
  • 1975. Petőcz Zsuzsa Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1975. Serdülő csb. I.o 2. hely
  • 1975. Ifjúsági csb. I.o 1. hely
  • 1975. Laurinyecz Júlia, Matyucz Éva, Stefanik Ágnes, Gyucha Éva, Machlik Erzsébet, Petőcz Zsuzsa, Tar Éva, Zelenyánszki Judit Felnőtt csb. I.o 2. hely
  • 1975. Székely Éva Felemás korlát 5. hely
  • 1975. Székely Éva Serdülő I.o összetett 12. hely
  • 1975. Újszigeti Katalin Mesterfokú bajnokság gerenda 2. hely
  • 1975. Újszigeti Katalin Talaj 3. hely
  • 1975. Újszigeti Katalin Felemás korlát 2. hely
  • 1975. Újszigeti Katalin Gerenda 1. hely
  • 1975. Újszigeti Katalin Serdülő I.o összetett 4. hely
  • 1975. Zsíros Gabriella Talaj 4. hely
  • 1975. Zsíros Gabriella Felemás korlát 4. hely
  • 1975. Zsíros Gabriella Gerenda 4. hely
  • 1975. Zsíros Gabriella Serdülő I.o összetett 2. hely
  • 1975. Kalmár-Horváth Zsuzsa Felemás korlát 3. hely
  • 1975. Kalmár-Horváth Zsuzsa Talaj 2. hely
  • 1975. Kalmár-Horváth Zsuzsa Gerenda 2. hely
  • 1975. Kalmár-Horváth Zsuzsa Lóugrás 2. hely
  • 1975. Kalmár-Horváth Zsuzsa Serdülő I.o összetett 1. hely
  • 1975. Laurinyecz Júlia Talaj 3. hely
  • 1975. Laurinyecz Júlia Felnőtt I.o összetett 2. hely
  • 1975. Laurinyecz Júlia Felemás korlát 4. hely
  • 1975. Laurinyecz Júlia Mesterfokú bajnokság összetett 6. hely
  • 1975. Gyucha Éva Talaj 1. hely
  • 1975. Gyucha Éva Lóugrás 1. hely
  • 1975. Gyucha Éva Gerenda 1. hely
  • 1975. Gyucha Éva Junior I.o összetett 2. hely
  • 1975. Gyucha Éva Mesterfokú bajnokság összetett 8. hely
  • 1975. Matyucz Éva Mesterfokú bajnokság felemás korlát 1. hely
  • 1975. Stefanik Ágnes Talaj 4. hely
  • 1975. Stefanik Ágnes Felnőtt I.o összetett 6. hely
  • 1974. Laurinyecz Júlia Nemzetközi válogatott (Svájc, Hollandia, Olaszország)
  • 1974. Matyucz Éva Nemzetközi válogatott (Svájc, Hollandia, Olaszország)
  • 1974. Gyucha Éva Nemzetközi válogatott (Bulgária)
  • 1974. Gyucha Éva, Mészáros Márta, Kocsis Éva, Kalmár-Horváth Zsuzsa Ifjúsági csb. I.o 5. hely
  • 1974. Stefanik Ágnes, Matyucz Éva, Gyucha Éva, Laurinyecz Júlia, Papréti Emese, Zelenyánszki Judit, Machlik Erzsébet Felnőtt csb. I.o 4. hely
  • 1974. Matyucz Éva Felemás Korlát 2. hely
  • 1974. Matyucz Éva Gerenda 1. hely
  • 1974. Matyucz Éva Lóugrás 1. hely
  • 1974. Matyucz Éva Felnőtt I.o összetett 1. hely
  • 1973. Temesvár, Mészáros Márta Összetett 2. hely
  • 1973. Temesvár, Gyebrovszki Katalin Összetett 6. hely
  • 1973. Temesvár, Gyucha Éva Összetett 5. hely
  • 1973. Laurinyecz Júlia Nemzetközi válogatott (Rosztov, Grúzia)
  • 1973. Matyucz Éva Nemzetközi válogatott (Berlin, Rosztov)
  • 1973. Sportiskola Serdülő csb. I.o.: 15-16 évesek 2. hely
  • 1973. Sportiskola (Hugyik Ágnes, Kocsis Éva, Kocsis Edit, Gyucha Éva, Laurinyecz Júlia) Serdülő csb. I.o.: 13-14 évesek 1. hely
  • 1973. Sportiskola (Szabó Katalin, Vámosi Marianna, Székely Éva, Zsíros Gabriella, Újszigeti Katalin, Biró Gabriella) Serdülő csb. I.o.: 10-11 évesek 1. hely
  • 1973. Mészáros Márta, Gyebrovszki Katalin, Zelenyánszki Judit, Machlik Erzsébet, Tar Éva, Gyucha Éva Ifjúsági csb. I.o 1. hely
  • 1973. Felnőtt csb. I.o 5. hely
  • 1973. Mészáros Márta Ifjúsági I.o gerenda 2. hely
  • 1973. Gyucha Éva Lóugrás 3. hely
  • 1973. Gyucha Éva Ifjúsági I.o összetett 5. hely
  • 1973. Laurinyecz Júlia Junior I.o összetett 2. hely
  • 1973. Laurinyecz Júlia Mesterfokú bajnokság összetett 9. hely
  • 1973. Matyucz Éva Lóugrás 6. hely
  • 1973. Matyucz Éva Mesterfokú bajnokság összetett 7. hely
  • 1972. Matyucz Éva Nemzetközi válogatott (NDK)
  • 1972. Laurinyecz Júlia Nemzetközi válogatott (NDK)
  • 1972. Sportiskola (Laurinyecz Júlia, Papréti Emese, Machlik Erzsébet, Gyebrovszki Katalin, Mészáros Márta, Gyucha Éva, Tar Éva, Kocsis Éva, Petőcz Zsuzsa, Hugyik Ágnes, Máté Gabriella, Fóri Márta, Farkas Zsuzsa, Váci Eszter, Zelenyánszki Judit, Kocsis Edit) Országos bajnokság I.o 1. hely
  • 1972. Gyebrovszki Katalin, Mészáros Márta, Machlik Erzsébet, Tar Éva, Gyucha Éva, Zelenyánszki Judit Ifjúsági csb. I.o 1. hely
  • 1972. Matyucz Éva Lóugrás 6. hely
  • 1972. Matyucz Éva Mesterfokú bajnokság összetett 9. hely
  • 1971. Matyucz Éva Nemzetközi válogatott (Lengyelország)
  • 1971. Laczó Mária Nemzetközi válogatott (Lengyelország, Bulgária)
  • 1971. Laczó Mária Felnőtt I.o gerenda 3. hely
  • 1971. Matyucz Éva Felőtt I.o összetett 7. hely
  • 1970. Stefanik Ágnes Felnőtt I.o összetett 8. hely
  • 1970. Laczó Mária Gerenda 3. hely
  • 1970. Laczó Mária Felnőtt I.o összetett 3. hely
  • 1970. Matyucz Éva Felemás korlát 3. hely
  • 1970. Matyucz Éva Lóugrás 3. hely
  • 1970. Matyucz Éva Felnőtt I.o összetett 5. hely

Elérhetőségeink

Keress minket telefonon, e-mailben vagy személyesen:

  • TORNA CLUB BÉKÉSCSABA
  • +36 66 446-228; +36 30 439-5237
  • bcsgym1@gmail.com
  • 5600 BÉKÉSCSABA, KÓRHÁZ U. 6.

Edzések időpontja

  • HÉTFŐ - PÉNTEK 7.00 - 19.00
  • SZOMBAT 7.00 - 10.00

Közösségi háló

Legfrisebb híreinket keresd a Facebook oldalunkon!